2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

İyi akşamlar güzel kk hatunları

Hastayım ben ya nasıl geçecek bu girip

Sende değilsin katilim

Sevgiiiiiiiiiiiiiiiiii benim katilim yooooooooooooooooooooookkkkkkkkk

Alangu bayıldım resmine nasıl çizdin ne boyası kullandın bunda? Obje ne çözemedim pek:26:

Rosacım hayırlı bi kızçe olur inşallah ya Bende çocuk istiyorum amaaaaa

Allah isteyen herkese vakti geldiğinde nasip etsin tatlım. Gerçekten çok farklı bir duygu

Sana da geçmiş olsun tatlım, işte bu hastalıklardan dolayı sevmiyorum kış mevsimini

canım geçmiş olsun.resmimi beğendiğine sevindim ben farklı objeler kullanıyorum bu resmi eski bi çanak anten üzerine yapmıştım şimdi duvarıma astım.çok ciks oldu yeni bi tane resim yapıyorum onu da eski bi mutfak dolabı kapağına yapıyorum ahşap boyası ile bölece eski eşyalar değerleniyo

Allah isteyen herkese vakti geldiğinde nasip etsin tatlım. Gerçekten çok farklı bir duygu

Sana da geçmiş olsun tatlım, işte bu hastalıklardan dolayı sevmiyorum kış mevsimini

Sağol canım, ben kışı severim de sık sık hasta oluyorum sinir oluyorum hafifte atlatamıyorum

Amin Allahımmmm:26::26: inşallah canım zamanı geldiğinde bende çocuk sahibi olurum. 6 yaşında bi kardeşim var çocuğum gibi biliyorum az çok duygusunu

Süpermiş ama :) paylaşsana canım yaptıklarını burda görmek isterim. Bende meraklıyım hevesliyim çok böyle şeylere. Ama çanak antene resim yapmak çok iyi fikirmiş:)

Merhaba kızçeler benim katilim buralardadır belki ama kurbanım yok o ayrı mesele

Nasılsınız bakalım hediyelerimin son kalanlarınıda aldım.Çikolatayı öpücük çikolata şeklinde yapmışlar öyle aldım açıp içine bakasım geldi ama jelatinli idi bakamadım çatlıcim meraktan :)
Paylaştığım saati bile tam açmadım dışında şu koruma naylonlarından var diye.Şansıma bakın ne aldımsa içini ancak yarım yamalak gördüm yahu:2:
O yüzden netteki resimlere bakmakla yetindim.Birde elbise gördüm çok begendim ama o gelene kadar sanırım son güne yaklaşmış olacağız o yüzden almaktan vazgeçtim.Çok aman aman şeyler yapamadım ama severek aldım.İnşallah kurbanımda beğenir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…