2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Neyse, zaten şüphelenmiyordum amayaadan ama en azından şimdi kesinleşmiş oldu katilimin o olmadığı :KK53:

bende bi saat önce kalktım ne var ki :)))))) sonuçta şurda bi kaç gün sonra iş başı, çok ararım bugünleri.....

sevgili kurbanım;

hediyelerinin sana ulaşmasına az kaldı, kimbilir belki gelmiştir bile.... umarım beğenirsin, güle güle kullanırsın. sanırım işyerine gönderdim, mavi paket gecelik, hani orda açacak olursan bilgin olsun :))))

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/670892-2014-yeniyil-cekilis-hediyeleri.html
buda resimlerin yükleneceği adresmiş... ben bile merak ediyorum nasıl görüneceklerini, yorumlarını....

ayyy ben miyimm acebaaaa:KK52::KK52::KK52:
ben de iş yeri adresi şeettiydimmm :KK53::KK53::KK53:

Anammmm böyle alıştıysan işe başladığında ne yapacaksın :KK9:
alışmasaydım napcaksam aynını yapcam, paşa paşa kalkıp işe gitcem.:KK16: keşke ilk haftada sabahın 8 inde uyanmasaymışım.... ne oluyoduysa bana..... ne kadar uyusam o kadar kar dı kalbuki :KK52::KK52::KK52:

aman tanrımmm tüm mesajlarını arattırcaksın şimdi bana bacım :KK52:

o zaman ben de sana bi şarkıyla eşlik etmek istiyorum.... çok eskilerden....

aaaraaaaaa aaaaraaaaa beeelkiiii deeee buuuluuurrrsunnnnnn :KK52::KK52::KK52:

Amayaaa herkesi heyecana düşürdün bakkk ya..bende işteyim iş adresini verdim.ama izmirdeyimm tühh bee

sevgili kurbanım;

hediyelerinin sana ulaşmasına az kaldı, kimbilir belki gelmiştir bile.... umarım beğenirsin, güle güle kullanırsın. sanırım işyerine gönderdim, mavi paket gecelik, hani orda açacak olursan bilgin olsun :))))

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/670892-2014-yeniyil-cekilis-hediyeleri.html
buda resimlerin yükleneceği adresmiş... ben bile merak ediyorum nasıl görüneceklerini, yorumlarını....

veeeeeeeeeeeeeee kurbanın benim :) az önce kargo teslim etti , inanılmaz mutlu ettin beni, ellerine, emeğine, yüreğine sağlık. Yazdığın güzel dilekler için de ayrıca teşekkür ederim, hediyelerin şahane, hepsi zevkime ve bana uygun kesen bol olsun, 2014 yılında gerçekleşmesini istediğin her şey seninle ve sevdiklerinle olsun. TEŞEKKÜR EDERİMMMMM TATLIMMMM :)

veeeeeeeeeeeeeee kurbanın benim :) az önce kargo teslim etti , inanılmaz mutlu ettin beni, ellerine, emeğine, yüreğine sağlık. Yazdığın güzel dilekler için de ayrıca teşekkür ederim, hediyelerin şahane, hepsi zevkime ve bana uygun kesen bol olsun, 2014 yılında gerçekleşmesini istediğin her şey seninle ve sevdiklerinle olsun. TEŞEKKÜR EDERİMMMMM TATLIMMMM :)

çabuk paylaş sitede merakdan oldummmmmmmmmmmm:KK9::KK9:

X