2014 ikiz anneleri

çok teşekkür ederim...burda çok güzel dostluklar kurduk ve çoğu arkadaşım evlatlarına kavuştu beraber sevindik üzüldük ve onları iyiki tanımışım diyorum ...senide yeni tanıdım..:)
rabbim evlat acısı yaşattı ama muhakkak hayır vardır diyoruz...şimdi iki kız bekliyorum nasipse...
rabbim kimseyi evladıyla sınamasın..

siz yoksunuz muhabbet edesim bile gelmiyor...
Canım arkadaşım benim sen benim burdaki ilk dostlarımdansın.nasıl sevindim canım yazamıyorum ben pek.çocuklar öyle yoruyoki.bıraktım onları anneme tatildeyim şimdi:)inş bu kez herşey çok gzl olacak canım allahın izniyle.çok öpüyorum seni

Merhaba arkadaşlar. Benim göbek deliğimin sol tarafı acıyor, özellikle yürürsem ve ayakta kalırsam çok artıyo acısı. Böyle bişey yaşayan var mı

Med-cezir merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun,neyse ki önlem alınmış,

Bak ne güzel siz 30.haftaya gelmişsiniz ,azı kalmış,darısı bizlerinde başına inşallah,

Rahim ağzı genişliğin çok iyi,

Biliyorsun ben 20.haftada apar topar rahim ağzı dikişine alındım,

Çok şükür dr çift dikiş attım 37 kadar taşırsın dedi ve rahim ağzı benim de artık 3,6 filan oldu:)

Ama gerekmedikçe kalkmıyorum

Sende arkadaşım,istirahat edip,su iç,moralini yüksek tut,

Sanırım en çoğu da moral

Allah hepimizin hamileliğini tamamına sağlıkla erdirsin ,sevgiler..

Merhaba şekerim desteğin için çoooook tşk ederim şükürler olsun daha iyiyim ağrılarım hala oluyo ara ara. Cok ağrım olursa magnezyumu günde 2 tane içiyorum rahatlatıyo. Geçen druma söyledim karnimin alt tarafı bazen çok ağrıyo diye. "Valla sen heryerim ağrıyo da desen hakkin var kolay değil kisen tasidigin yükün farkinda misin biraz daha dayan dedi " rahatladım ben de... bol bol dinleniyorum su konusunda kendimi aştım bazen 5lt buluyo ay icim yaniyo resmen, tabi sonrası malum habire tuvaletteyim.
Sen şimdi nasılsın bitanem, dikişin erken atılması iyi olmuş vardır bunda da bi Hayır. Icin rahatlamistir di mi,, dediğin gibi moral de cok önemli. Ins 37-38e kadar bekler miniklerimiz

Evet şimdi sizin için zor günler başladı,ama çok az bir süre de kaldı durumun en sevindirici tarafı.

Mecbur kalmadıkça hiç kalkmaman ve yatman lazım biliyorsun.

Bende sağlık ocağına gittiğimde karnım bazen sert oluyor dediğimde dr bana magvital toz verdi.

Önce kararsız kaldım,sonra araştırnca netten kullanmamda sakınca görmedim.

Zaten dün ilk defa iyike kullanmışım karnım epey sertleşmişti içinde rahatladım böylelikle.

Birde dikişten sonra önce kanamayla başlayan sonra azalıp açık pembe ve kahverengi leke derken şimdi saıya benzer az bir lekelenmelerim oluyor gün içinde çokta ayakta kaldıysam daha fazla...

Önemsememeye çalışıyorum çünkü orada haliylen bir işlem yapıldı,bu durumdan olabilir diye düşünüyorum.

Gerçi haftada bir pruloton vuruluyorum ve hergün sabah akşam ağızdan progestan da alıyorum...

İnşallah bizde senin gibi 32 ye ulaşır devamını da tamamlarız sağlıkla..

Sizin ikizlerin cinsiyeti ne idi ve isimlerini ne koymayı düşünüyorsunuz?

Bebek kıyafetlerini almışsınızdır ,acaba süt pompası gibi ürünleri hangi marka aldınız,phlips avent marka iyi diyorlar ama size bir sorayım dedim...

Kendine çok iyi bak,Allah' a emanet olun bebişlerinizle,sevgler...

bende çok özledim sizleri canım...bakıyorum özele:)

çok saol canımcım..
tekrar ikiz elhamdulillah...rabbim çok büyük bekletmeden yeniden nasip etti.inşaallah kucağımıza almayıda nasip edecektir.

maşallah canım inşallah saglıkla ve zamanında alırsın kucagına.rabbim neylerse güzel eyler tekrar tebrik ederim.

Canım çok yatmakta iyi değilmiş drum kisa mesafeli yürü evdeyken de paso yatma sakın dedi. Kan dolasimi acisindan iyi degil Allah korusun pıhtılaşma olabilir dedi. Ben dışarı cok çıkmıyorum.evdeyken de abartilacak kadar yatmıyorum. Simdilik iyiyiz cok şükür inş böyle devam eder
Kuzum kanama illaki normal ama sari akıntı enfeksiyon filan olmasın. Druna mutlaka danis bence. Stres yapma bitanem ins hepimiz sağlıcakla aliriz kucagimiza kuzucuklarimizi.
Kuzum ben biberon emzik göğüs pompası gogus kalkanı süt saklama kabi... hepsini avent aldım. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile göğüs uci kremi ve göğüs pedini de lansinoh aldım. Hepsini de çok araştırdık cok danistik ve netten aldik sen de 30. Haftalara gelmeden hallet alisverisleri. Sonra dolaşmak hem zor olur hem de dr izin vermeyebilir. Miniklerinin alisverisinde bulunman lazım çoooook keyifli oluyo kuzummmmm

saol canım arkadaşım...tatilin keyfini çıkar:) minişlerini öp benm yerime.bana da dua et canım
maşallah canım inşallah saglıkla ve zamanında alırsın kucagına.rabbim neylerse güzel eyler tekrar tebrik ederim.
çok saol canım.inşaallah.:)

Herkese merhaba Nasılsıniz sevgili anneler anne adayları :)
Biz iyi olmaya çalışıyoruz ara ara ağrılarım oluyo ama bu ara hep bi halsizlik uyku hali var nedense

Herkese merhaba Nasılsıniz sevgili anneler anne adayları :)
Biz iyi olmaya çalışıyoruz ara ara ağrılarım oluyo ama bu ara hep bi halsizlik uyku hali var nedense
maşallah arkadaşım bayağı büyütmüşsün minnak kuzuları
benimde kasıklarımda kramp gibi bi sancı oluyo zaman zaman
özellikle ayakta çok kalır yada üşütürsem
normal mi sizce

Kizlar 26ci haftanin icindeyim kizlarim cok hareketliydi gece uyutmazlardi beni ne olduysa iki gundur hareket etmiyolar cok minik minik kipirtilar hissediyorum sadece gunde bi kac kez drmu aradim magnezyumu kes bi kac gun takip et dedi bu haftalarda boyle bisey yasayan varmi ne olur bisiler yazin icim hic rahat degil

Birde 2-3 gundur vajinamin hemen ustunde bi sizi oluyo o anda idrarimi kaciricakmis gibi oluyorum bu normalmi acaba?

Canım bende o haftalarda hareket etmiyor diye çok acile gittim aklına kötü şeyler getirme senin stresin de yansır bol bol dinlen içini rahat tut bak nasıl hareket edecekler ben böyle evhamlarla hamileligimin tadını çıkaramadım şimdi kuzularım doğdu 5 aylık darısı sizlere ins. Kötü şeyler düşünme canım hep pozitif ol inan çok çabuk geçiyor zaman birde bakacaksinki miniklerin kucaginda

Cevabin icin cok tesekkur ederim canim masallah size darisi basima basimiza ins .

maşallah arkadaşım bayağı büyütmüşsün minnak kuzuları
benimde kasıklarımda kramp gibi bi sancı oluyo zaman zaman
özellikle ayakta çok kalır yada üşütürsem
normal mi sizce
Evet teyzesi hızla büyüyor minnaklar :) siz de buyunussunuz maşallah, kipirdanmalari artik hisssediyosundur di mi ?
Cok normal sekerim ağrılar. Magnezyum kullanıyor musun inanki çoooook faydası oluyo baya rahatlatıyo. Kullanmiyosan drundan özellikle iste. Yada aile hekimine yazdir. Hiçbir yan etkisi yok vücutta da depolanmiyor. Ben 4. Aydan beri kullaniyorum. Cok faydasini gördüm sen de gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Kuzum çok endiseleniyosan hemen git druna icin rahatlasin. O hissi cok iyi bilirim insanin aklına bin türlü şey geliyo. Bi ara stres yaptığın bişey oldu mu? Stres sıkıntı onları direkt etkiliyo çünkü . Canım biseye sıkılsa hic kipirdanaz benim kuzucuklar. Hele bi de agladiysam hepten hareketsiz oluyorlar Kıyamam ben onlaraaa :)
Kuzum vajinanda hissettiğin sizi altina kacircakmis gibi olan his bende de var. Bebisler büyüdüğü icin baskı yapiyolar vajene ve mesanene. Cok ayakta kalnamaya gayret et. Uyaninca o his az da olsa azalıyo

cevap için teşekkür ederim canım
doktoruma söyledim ama normaldir diyo anlamadım ki
Bitanem normal elbette fakat çaresi varken ne diye acı çekesin ki? Magnezyum baya rahatlatiyo. Bol bol sıvı da al bi de düzenli olarak muz yersem çoooook azalır ağrıların. Magnezyum en fazla muz da varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…