2014 ikiz anneleri

Bende çalışıyorum oturarak bilgisayar başında, son 4 haftadır sırtım ve belim çok ağrıyor. Son zamanlarda pc kullanmaktan çok ağrıyor sağ tarafım... Zaten artık uzun süre oturup sonra kalkmakta zorlaştı. ne yapacağım bilmiyorum. Haftaya doktorumla karar vereceğiz daha fazla çalışıp çalışmama konusunu. Benim için daha fazla çalışmak zor geliyor artık. Bakalım hayırlısı olsun.

Canım benim ben hamileligimin ilk haftalarindan itibaren hiç is yapmadım öğretmenim ama çalışmadım da daha önce 5 aylık bi Bebeğimi kaybetmistim bide tüp bebek yöntemi ile hamile kalınca riske atmadim Dr yasaklamisti kısa mesafeli yürüyüşler dışında başka bi hareketi yoktu hele 30.haftadan sonra iyice agirlastim toplamda 20 kilo aldım hareketsizlik kötü bişey sen vücudunu tanirsin kendini york is yapma ilerleyen haftalarda ağır is ve uzun yürüyüşler erken doğuma sebep olur çoğul gebeliklerde demişti Dr um Nitekim okadar yatmaya rağmen 34.haftada doğum yaptım

maşallah Remine
sen yolu bitirmek üzeresin inş darısı başımıza
cinsiyetleri ne peki??
ve şimdiye kadar hç rapor kullanmadın mı ???

Amin canım hayırlı ve kolay bir şekilde geçsin bu dönemleriniz sizinde inşAllah...
Biri kız biri erkek bındıklarımın
Maşallah barekAllah bu zamana kadar birkaç kere 2 günlük rapor aldım. Onun haricinde rapor almadım hiç. Hem iş yerimde adam yokluğundan hemde uzun süre kullanmak istemedim parça parça 2 günlük raporlar aldım.

Rabbim sağlıklı sıhhatli en doğru hayırlı zamanda doğumlarınıda göstersin miniklerimizin inşAllah

Anladim şekerim. Miniklerim 2 aylık olduğunda ben evime dönmüş olcam ins orda yapılan biseydir (
Pek sanmıyorum ama )
Kuzum bi de sterilazatör aldin mı ben bi onu unutmuşum alsam mı diye tereddüt ettim

Anladim şekerim. Miniklerim 2 aylık olduğunda ben evime dönmüş olcam ins orda yapılan biseydir (
Pek sanmıyorum ama )
Kuzum bi de sterilazatör aldin mı ben bi onu unutmuşum alsam mı diye tereddüt ettim
Canım ben almadım biberonlarini günlük bütün parçalarıyla kaynatiyorum 10dk şükür şimdiye kadar bir sorun olmadı kalça ultrasyonu basit bir işlem heryerde yapılır bence usg aleti ile kalcalarina bakıyorlar

kızlar inşallah ankara medicanada doğum yapıcam,henüz tarih belli değil,şu anda 30 haftalık hamileyim. Eğer doğumda miniklerim küvezde kalırsa,özel hastaneye para ödüyor muyuz? Tecrübeli anneler cevap ver
rse çok sevinirim.

Bazı özel hastaneler alıyorlar. Mesela Lokman Hekim Etlik'i düşünmüştüm bir ara sormuştum gidip hastaneye, oksijen tedavisi için kaldığında almıyoruz, ışın tedavisi yada diğer olağan dışı şeylerde ek ücret alıyoruz demişlerdi. Medicana bildiğim kadarıyla almıyor. Yinede telefonla yada gittiğinizde sorun muhakkak.

Kaynatma işlemi benim de aklımdan geçti aslında. Yine de fikirlerinizi almak istedim tecrübeleriniz çok önemli bizler için

maşallah barekallah canım benim
benim minnaklarda bi kız bi erkek gibi ya hadi hayırlısı bakalım
bende hiç rapor almadım şimdiye kadar ama kasım ayından sonra sanki işe gelemem giibi geliyo
inş zamanında doğumları olur da kimsenin kuzusu küveze falan girmez

Merhabalar,bende ikiz bebeklere hamileyim.Hamileliğimin 21.haftasına yeni girdim.Pek dikkat etmediğimden olsa gerek ayrıntılı ultrasonda rahim ağzında yaklaşık 1,5 cm lik açıklık göründüğü için acilen genel anestezi ile geçen perşembe günü ameliyata alındım.Şükür çift dikiş atılarak ameliyat iyi geçti,şimdi çok hafif lekelenmelerim oluyor,20 günlük heyet raporu verdiler,artık bundan sonra hamileliğe kadar hareketlerim sınırlanacak ve ben öğretmenlik yapmayacağım.Benimkilerinde cinsiyeti bir kız bir erkek görünüyor,bakalım hayırlısı,inşallah hepimiz sağlıkla 36.haftadan sonra bebişlerimizi kucağımıza alırız.Bende bu topiğe katılmak istedim,birbirimizi bilgilendirelim,yaşadıklarımız paylaşalım diye,sağlıkla kalın....

Çok geçmiş olsun canım inş sağlıklı bi şekilde kuzularınla birlikte 36. haftayı görürsün
ayy bende çok korktum şimdi
çünkü hiç dikkat etmiyorum kendime
acaba bende de bi açılma olmuş olabilir mi ki?
bu hafta kontrolüm var acaba ben doktoruma söyleyeyim mi yoksa onun mu bana söylemesi lazım rahim açıklığının olup olmadığının

Kaynatma işlemi benim de aklımdan geçti aslında. Yine de fikirlerinizi almak istedim tecrübeleriniz çok önemli bizler için
Merak ettiğin herseyi sorabilirsin canım bende gerek hamileligim de gerekse doğumdan sonra burdan çok şey öğrendim benim kuzular 4.5 aylık bir kızım bir oğlum var darısı size inş sağlıklı bir sekilde

Geçmiş olsun bana doktor sadecrt suyun iyi dedi o kadar onun haricinde sıkıntı yok. Ama arada kasiklarima ağrı saplaniyor onlara normal diyor gitmek istiyorum arttıkça.

Canım hiç evham yapma benim Dr um her kontrolde rahim ağzı boyunu olcuyordu.bir şey olsa sen sormadan da söyler zaten.yinede dikkat et ağır is yapma uzun yürüyüşler e çıkma ben özellikle 30.haftadan sonra çok dikkat etmiştim çoğunlukla yatmistim çünkü erken doğan bebek zor oluyor

merhaba canım,çok teşekkürler inşallah hepimiz 36 dan sonra sağlıkla bebeklerimizi dünyaya getiririz,bunun için moral ve istirahatte önemli bence.Benim rahim açıklığı ayrıntılı ultrasonda çıktı,ama radyolog dr , kadın doğum uzmanına gitmeden önce bol su içki,ultrasonda rahim durumun da görünsün demişti,ayrıca benim dr çok yoğun her hastaya özel hastane ama 10-15 dk filan zaman ayırabiliyor,bundan ötürüde gözden kaçmış olabilir,ama istersen dr ne güzel bir dille 'çok yordum kendimi rahimde bir açılma yoktur değil mi ?' diye sorabilirsin bence...Olmasın inşallahta..bebek kıyafetleri,eşyalarını almaya başladınız mı,netten de almayı planlıyor musunz,bunun hakkında bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim,sağıkla,keyifle kalın...

Geçmiş olsun bana doktor sadecrt suyun iyi dedi o kadar onun haricinde sıkıntı yok. Ama arada kasiklarima ağrı saplaniyor onlara normal diyor gitmek istiyorum arttıkça.

Merhaba canım, bence de dr niz böyle bir durum olsa görürdü,yine de önlem amaçlı,içinizin rahatlığı açısında sorabilirsiniz bence,birde arakdaşlar bebek kıyafet,eşyalarını kaçıncı haftada sonra almak lazım ve netten hangi sitelerden tavsiye edersiniz,keyifle,sağlıkla kalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…