2014 ikiz anneleri

Şimdi bile oturup kalkmak zor,o haftaları düşünemiyorum bile..Peki doktorunuzla doğumu konuştunuz mu,ne zaman olacak?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şimdi bile oturup kalkmak zor,o haftaları düşünemiyorum bile..Peki doktorunuzla doğumu konuştunuz mu,ne zaman olacak?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

17sine kdr doğma ihtimalleri %15dedi. Bn 28 ağustosta yani36 yı doldurduğumuzda gelmemiş olurlasa alalım dedim. Bakarız dedi. Bnm dr biraz rahat. Suyumu. Gelmesini beklio olabilir.

Selamlar. Ben de allahin izniyle 25. Haftama girecegim. Ama tedirginligim agirlastikca artiyor. Alisvetise cikiom mesela. 1 saat bile surse aksam yatmakta zorlaniorm. Ben de biraktim artik. Sicaklardan da etkilenio olabilirim. Siz kacinci haftadan itibaren surekli yatmaya basladiniz???

Hayırlı olsun. Bn izne ayrıldığımdan beri askında yatıyor sayılırım. Yni 25. O zmnlar daha ev içinde dolaşıodum yada en azından akşam bi çay içmeye çıkıodm. Ama şimdi yattığım yerde bile ağrı çekiyorum. Eskiden 4-5 saat toplamda dolanıyorsam 30.haftadan snr iice azaldı. Bnm tavsiyem imkanınız varsa yatın valla. Bn alışverişe gittim. 10 dk yürüyüp oturuodum. Dükkanlarda hemen sandalye istiodum. Sıcaklar arttıktan snr hiç çıkmadım ztn. İnternet saolsun :) şimdi düşünüyorumda bu haftaları görmek hayaldi bnm için. Çk korkuodum erken doğumdan. Ama şükür dr 17sindn snr doğarlarsa küveze bile girmezler dedi. İkiz taşıyan herkesin allah yardımcısı olsn.

kızlar diş tedavisi yaptıran var mı aranızda? Ben ağrıya daha fazla dayanamıyorum.Kanal tedavisi yaptırıcam.İnşallah bebeklere bi zararı yoktur

kızlar diş tedavisi yaptıran var mı aranızda? Ben ağrıya daha fazla dayanamıyorum.Kanal tedavisi yaptırıcam.İnşallah bebeklere bi zararı yoktur
Benimde 2gundr ağrıyor ya. Yarın doktora gidicemde bakalım ne diyeecekler. Eğer dışında oyunsa oyu gun içine karanfil tomurcugunu kır bastir yarım saate kalmadan kesiyor ben öyle yaptım. Geçmiş olsun Canim

sanada geçmiş olsun canım..Dişim dolgulu ama yinede koyuyorum karanfil.Pek fayda etmiyo ka

uzun bir aradan sonra merhaba ikiz anneleri ve bebişleri:)
bizde şükür 30. u bitirdik Rabbim hayırlısıyla cümlemize 35-36 yı da göstersin. Rahatsız olanlara geçmiş olsun diyorum. hamileyken hasta olmayı sanırım en iyi ben bilirim. 18-25 hafta arası artık ağrılarım dayanılmaz boyuttaydı günde 4 kez damar yolu açıyorlardı. Şükür Rabbime rahat dönemlerdeyim, şekerim, kansızlığım, hareketlerde azalmami azcıkta agrılarım var ama böbrek agrısının yanında hiç bi şey kalırlar.. İnşallah sağ salim saglıklı sıhhatli alırız kucaklarımıza evlatlarımızı..

bu arada benden ilerde olan anneler bebişlerin kilo alım hızları düştü mü 30 dan sonra ??

yok canım daha yapılmadı doktordan azı istediler yazıyı götürünce yapacaklar ağrıda kesildi. Ama ne bilieyim ki gitsem mi bilemedim. Bu arada çok geçmiş olsun canım. inş. bi sıkıntı olmaz.
sağol canım.Benimde iki aylıkken ağrımıştı o zaman yapmadılar organ gelişimi tamamlanmadığı için.Sonra ağrı geçmişti şimdi yine başladı Bu sefer tedavi olucam inş. Son aylar tekrar ağrı yaparsa tedavide etmiyolar

canım nasılsın geldimi bebişlerin???

canım ben size göre daha yolun başında olduğum için normal mi bilemiyorum
peki siz hangi haftalarda hissettiniz bebeğinizin hareketlerini

17-18 de çok minik seğirmeler hissetmeye başladım ama 2-3 günde bir oluyodu yani gece sen uyurkende olabilir farketmezsin..
esas 20-21 den sonra her gün hissetmeye başladım pıt pıtlarını...

kızlar göğüs pompası sipariş verdim.Ameda lactaline çift sağımlı ve elektrikli inşallah pişman olmam.Siz aldınız mı vwya almayı düşünüyomusunuz...

17-18 de çok minik seğirmeler hissetmeye başladım ama 2-3 günde bir oluyodu yani gece sen uyurkende olabilir farketmezsin..
esas 20-21 den sonra her gün hissetmeye başladım pıt pıtlarını...
canım benim teşekkür ederim cevap için.
benim minikleri ben daha hiç hissedemedim
17. haftaya girmek üzereyiz. heyecanla pıtpıtlarını bekliyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…