2014 ikiz anneleri

geçmiş yazılarımı okusan bir de çektiklerimi bir bilsen....
cnm ben de böbrek büyümesi çıkti krizler geçiriyordum alın ben çocuk falan istemiyorum diye doktorlara yalvarır hala gelmiştim.. bir günde 4 kez damar yolu açtılar 4 farklı hastneye gittim belki biri çare bulur diye.. hastanelerde yattım, bu sırada kabız olmuştum farkında değildim tam15 günlük, öncesini hatırlamıyorum... 4 tane lavman ardı ardına yok işe yaramadı illet bişey kabızlık çok iyi bilirim. ama aç karnına meyve ye su iç senin ki başlangıç olduğundan geçer özellikle kiraz ye müthiş işe yarıyor cnm..
çok şükür iyiyim bu aralar ve vicdan azabı çekiyorum yavrularıma o acıyla kıyacak mıydım diye ?? ama dayanılmayacak boyuttaydı.. kabızlık bir çok şeyi tetikleyebilir dikkat et cnm

Son düzenleme:

Çok geçmişler olsun cnm. Allahım bizi yavrularımıza kavuşturu inşallah. Çektiğimiz ve çekeceğimiz her acı bebeklerimşz için. Bende aralık ayında 8 haftalık kürtaj oldum ondan dolayı korkularımı atlatamıyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok çok geçmiş olsun Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı..

Maşallah canım Rabbim miniklerine şifa versin de tez zamanda annelerinin kucaklarina gelsinler ins bebişler erken mi gelmek istediler
Saol canım âmin İnşallah.Bebişlerin erken gelmek istemediler aslında Dr la ortak karar aldık.37. Hafta alalım dedi.
Allah size de Bebişlerin sağ salim kucağınıza almayı nasıi etsin

maşallah cnm ne güzel dayanmışsın haftaları çok iyi.. gelişimleri tamamlanmıştır Rabbimin izniyle hiç bir şey olmaz inşallah..
bu arada nasıl dayandın haftana kadar bnm pek umudum yokta :)

Allah size de nasip eder İnşallah.USG kilolarıyla çok farklı çıktılar ama sağlıklılar şükür.
Zor oldu ama insan her şeye dayanıyor canım.yapamam dediklerini yapıyor.
Allah hepimize güç kuvvet versin.bizim çok ihtiyacımız var.

amin inş. cnm. Rbbim yardımcınız olsun. usg farklı mı çıkıyordu ben devlete gittim en son pek itibar etmeyelim mi ölçümlere

Allah kısmet ederse çift yumurta ikizi kızlarım olacak tecrübe sahibi annelere sormak istiyorum ilk doğduklarında karıştırma oluyor mu sonuçta bebek oldukları için benzeyeceklerdir nasıl oluyor tecrübelerinizi paylaşır mısınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bize de oyuncak gibi geliyor canim ama kullanamadiktan sonra mobilya almak da sacma geliyo. Çünkü biraz büyüyünce tutunup kalkiyolarmis ve cok tehlikeli oluyomus. E bi de iki tane olunca insan iki kere düşünüyo herseyi

Bize de oyuncak gibi geliyor canim ama kullanamadiktan sonra mobilya almak da sacma geliyo. Çünkü biraz büyüyünce tutunup kalkiyolarmis ve cok tehlikeli oluyomus. E bi de iki tane olunca insan iki kere düşünüyo herseyi

aynen cnm 3-5 yıl sonra da prenses odası ya da arabalı oda isterler.. park yatak hem uygun hem kullanışlıymış

Kiloları artmiyosa ve risk teşkil edeceks en güzeli drun uygun gördüğü zsman alinmasi zaten. Rabbim sağlıcakla buyutmeyi nasip etsin canim. Nasil bebeklerin? Cok yoruyor mu seni? Bi de yatak konusunda siz neyi tercih ettiniz canım. Öpüyorum :)

Canim cok çok gecmis olsun. Rabbim evlatlarini sana bağislasin. Kuzum bebisleri hissedememe olayini takma kafaya. Ben biraz erken hissettim miniklerimi.ilk hissettigim 11-12 haftalarda filandi. Tabi ki de hergün hissetmiyordum o zamanlar. Dery etme ilerleyen gunlerde miniklerinin tekmeleri öyle kuvvetli olcak ki annelerinin canını yakcaklar amabu acı annelerinin hosuna gitcek. Anne adayi olmak çok çok güzel bir duygu ya. evladin disinda canını yaktığı icin mutlu oldigun bi varlık daha olamaz dunyada

Inşallah canım en kısa zamanda hissederim. Ama asıl aklıma takılan 3 gündür sol tarafımda aynı yerde durması. Ne yapacağımı bilmiyorum

Canım neler yasamissin
Rabbim bi daha yaşatmasın. Vicdan azabı çekme canım benim o anki psikoloji ile öyle düşünmüşsündür ama öyle bisey yapmazdin

Sağına yat biraz. Ayaklarını yükseğe koyup uzan, degistirir yerini ins. Sen sıkıntı ettikce de etkilenebiliyo olabilir. Benim canim sıkkın olduğu zaman hic kipirdamiyo miniklerim

Hepimiz catlicaz sanırım zeyycim :) alışverişe basladiniz mi bu arada

başladık canım..
annemler zaten kıyafetlerin çoğunu almışlardı..
kıyafet almıycaz ilk 3-4 ay için..
ateş ölçer, telsiz, 2 biberon,2 emzik aldım..
bayramdan sonra da banyo bakım malzemelerini havlularını falan alıcaz inşallah..
eylüle doğru da park yatak ve mobilyalarını..
bakalım inşallah gücümüz yeter...

Sevgili ikiz anneleri. Bayramdan sonra miniklerimizin alışverişlerini yapmayı düşünüyoruz ama yatak konusunda cok kararsız kaldık. Tecrübelerinize ihtiyacimiz var

biz park yatak alıcaz hem yerimiz dar hemde iki tanesi uyguna geliyo...onun dışında mobilya olarak dolap ve etejar alıcaz..

ayyyy maşallahhhh kuzularına kiloları çok iyi
darısı başımıza sağlıkla inşallah...

Canım ben 34.haftamda doğum yaptım sütum geldi durdurmaya çalıştılar ama olmadı bebeklerim 2145 ve 2135 gr dogdular 2 gün kuvezde kaldilar solunum problemi yasamadilar şükür ama sarılık oldular ve 1 hafta kaldılar hastanede şimdi 3.5 aylık oldular çok şükür gelişimleri iyi gaz sancimiz dışında bir sıkıntımız yok darısı sizlere ins
Sevgili ikiz anneleri. Bayramdan sonra miniklerimizin alışverişlerini yapmayı düşünüyoruz ama yatak konusunda cok kararsız kaldık. Tecrübelerinize ihtiyacimiz var
Canım ben kraftin 70 e 120 park yatagini aldım önce 1 tane aldık bu zamana kadar birlikte yaptılar ama artık birbirlerini uyandiriyorlar bu nedenle ikincisini de aldık ben çok memnunum istediğin odaya tasiyabiliyorsun

Canım sakın kötü şeyler düşünme ben o hatayı hamileligim boyunca çok yaptım hareket etmiyor diye kendimi acilde çok buldum ilk anlamlı hareketlerini 22. Haftada hissettim 19 ve 20. Haftada hafif hareketler segirmeler oluyordu onlar karnında hareket ediyordur ama çok küçük oldukları için sen hissetmiyorsun Dr bana bu konuda hep kizmistir rahat ol stresinde yansır onlara

Haklısın aslında evham yapmamak lazım bizden çok bebekler etkileniyor. Tavsiyeleriniz sayesinde bugün rahatladım. Düşük riski olduğu için elde olmadan fazla endişeleniyorum ama sakşn olmam gerek. Inşallah herşey güzel olacak

Herkese iyi bayramlarr :) fikrinize ihtiyacımız var arkadaşlar. İki kızım olacak allah nasip ederse.Ela&Bade mi yoksa Ela&Eylül mü sizce? Yada başka fikri olan ? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…