2014 ikiz anneleri

arkadaşlar 14 haftalık olduk biz.Bu aydan sonra her ay rahim ağzı ölçümü yapılıyor mu? yoksa sadece bir kez mi yapılcak ???

arkadaşlar 14 haftalık olduk biz.Bu aydan sonra her ay rahim ağzı ölçümü yapılıyor mu? yoksa sadece bir kez mi yapılcak ???
Her ay kontrolümde rahim ağzına bakıyor doktorum. Ama öyle alttan değil, bebişlere ultrasonla bakarken rahim ağzını da ölçüyor. Zaten son haftalarda bu ölçüm daha önemli, erken doğum riski açısından yani.

teşekkür ederim cnm.İnşaallah benimde altdan ölçülmez.daha önce vajinismus olduğum için kötü oluyorum alttan muayene sırasında..

Arkadaşlar cuma çok sancım var diye gittim idrar yolu sorunu olabilir dedi Monurol şase verdi bugün gelmeyince tekrar gittim film çekti yani üriner ultrason ve tam idrar tahlili idrar yolu enfeksiyonu çıktı beslenmediğinden dolayı dedi..ye iç ilaç yok dedi..12. Haftamdayım aynı sorunu yaşayan varmı..ne yapsam bilemedim bulantılarım da arttı gibi hiç yiyip i,emiyorum.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben hamileliğimden önce çok sık yaşadım idrar yolu enfeksiyonunu...en etkili ilaçın aşırı su içmek olduğunu öğrendim pek çok doktordan...idrar yollarımız filtre gibiymiş öyle demişti doktorum gerçekten çok fazla su içerek temizleyebilirsin...Bir de maydonoz suyu iyi gelirmiş ama ben içememiştm.geçmiş olsun

Mikropları atmak için bol bol sıvı tüketmek gerekiyor ne yazık ki... Çok şiddetli olmadı ama yinede rahatsızlık verdi. O kadar sıvı tüketmeme rağmen halen biraz var son tahlilde öyle çıkmıştı. Zor biliyorum ama Mideni bulandırmayacak sıvılar tüket bol bol meyve suları, maden suları vs iç... Rabbim en kısa zamanda geçirsin bebişler de sende iyi ol inşAllah!

slm kızlar dün kontrolümüz vardı bebeklerin kiloları arasında çok mu fark var sizce ya kafama takıldı biri 1.535 GRM digeri 1.885 grm dr normal dedi ama ne bileyim iste biraz üzüldüm önceden sadece 50 grm oluyordu aralarında 1 aya yakındır bu kadar fark atmiş biri digernee

Son düzenleme:

Bende 13.hafta icindeyim bendede surekli tahlillerde cikiuor ama bakteriye rastlanmadi ic gunde 2 litre su iciyorum bol meyve yiyorum idrar koyu sariydi su acik sari duzeldi .sende mrrak etme gecer biliyorum mide bulantisi cok oluyor ama suyu bol icmelisin

keton pozitif çıktı en büyük sorun o aslında..sizdede pozitifmiydi..içiyorum da artık böğürcem yani :S raporda alamıyorum işten dolayı allahım yardım etsin..bebişler sağlıklı olsunda gerisi önemli değil..

Bende herzaman negatif .nasil isveren bunlar ys sonucta ikiz hamilelik ve iyi degilsin sen rapor alasanda bisey yapamazlar senin haklarin var..allah yardimcin olsun cok dikkat et kendine sen iyinolursan bebislerde iyi olur

Bende herzaman negatif .nasil isveren bunlar ys sonucta ikiz hamilelik ve iyi degilsin sen rapor alasanda bisey yapamazlar senin haklarin var..allah yardimcin olsun cok dikkat et kendine sen iyinolursan bebislerde iyi olur

negatif çıksa sorun yok zaten de..allah yardımcımız olsun hepimizin inşallahh..

Aman dikkat et canım az kaldı. Kızım1350, oğlum 1450 kg Dr 36. Haftada alırız dedi bakalım hayırlısı. Senin kg nasıl?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Haberler kotu.. Persembe yada cuma doguma alınıyorum tansiyonum yuksek, inmiyor... Dr acil doguma alacak... (( kuveze gircek oglan.. Kız da belki girer...

Haberler kotu.. Persembe yada cuma doguma alınıyorum tansiyonum yuksek, inmiyor... Dr acil doguma alacak... (( kuveze gircek oglan.. Kız da belki girer...

İnşallah sağlıkla kucağına alırsın,ikisini de kucağına verirler,evinize gidersiniz inşallah bir an önce.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

33.haftadayım.. Kız 1800 civarı, oğlan daha 1500 kg... Daha cok kucukler... Hersey yolunda gidiyordu halbuki..

Canım haftan iyiymiş geçen gün bi arkadaşım doğum yaptı 31+3 de onunda kuzuları 1.500 kg civarıydı küvezdeler durumları iyiymiş çok şükür Allah ın izniyle birsey olmaz inşallah 💓💓Rabbime emanetler 🙌🙌 birde kaça çıkıyor tansiyonun benimde bazen 14- 8. E cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…