2014 ikiz anneleri

Bende 31+0 dayım... Ev taşıdık, cok yoruldum ve kanamam oldu.. Dr iğne yaptırdı, izne ayrıldım hemen.. İstirahat ediyorum... Kac kg da cocukların şuan? Erken dogum riskim var..

Aman dikkat et canım az kaldı. Kızım1350, oğlum 1450 kg Dr 36. Haftada alırız dedi bakalım hayırlısı. Senin kg nasıl?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah canım, idrar yolları enf. olmuşum. İlaç kullanıyorum, midem rahatladı

Ben de dün idrar tetkiki verdim aynen enfeksiyon gözüküyormuş ama emin olmak için idrar kültürü istedi doktorum bakalım. Yalnız idrar şikayetim yani idrar yaparken yanma vs yok bende. Sende var mıydı? Ne verdi ilaç olarak?

Aman dikkat et canım az kaldı. Kızım1350, oğlum 1450 kg Dr 36. Haftada alırız dedi bakalım hayırlısı. Senin kg nasıl?

Neden 36.haftada alacak? benim doktorum 37.hf tamamlasınlar 38.hafta içinde alırız diyor e tabii riskli bir durum olmazsa öncesinde. Ben mümkün oldugu kadar kalsınlar diyorum ama son anda riske de etmem istemiyorum yavruları??. Duruma göre bakıcaz yeter ki erken gelmesinler de. En az 2500 kg olsunlar istiyorum.

Selam kızlar herkese iyi geceler..hamisler bol bol uyuyun ağrılarınızı falan takmayın deliksiz uyku ne kadar guzel bisiymis yaa😍😍 biz 1,5 aylık olduk..hamilelik zor ve stresli ama sonu cok guzel kızlar yorucu olsa da..
Canım haftan cok kotu degilmiş allah kucağına kavuştursun ins.. Masallah nirmal digum yapmışsın tebrik ederim..merak erme kısa zamanda kuzuların koynuna gelir ins..
Canım hayırlı olsun kızların geldi demek😍 masallah kiloları cok guzel..ikiz annesi olmak zor dimi..ama ozel anneleriz biz..kuzularını op bizim yerinize..

Canım cuma doktora gittim doktorum ikiside iyi 9 hafta ile uyumlular dedi ikiz olduklari icin ikili tarama testi yapilmiyormus senin doktorun yapacak mi senin nasıl gidiyor gebelik bu arada

Gebeliğe alıştık çok şükür halsizlik hariç iyimiz az da bulantım var..2 il tarama yapmayacakmış dün gittik bizde bugün 9+6 olduk.16-18 haftalarda 3 lü tarama yapıcaz dedi.3 hafta sonra çağırdı cinsiyetlerde bakarız dedi.senin nasıl gidiyo...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bende ne yanma ne başka bi şey olmadı. Sadece çok midem ağrıyodu, gaz çoktu. Şimdi çok şükür daha iyiyim ama ishal var hafif. İlaç infex ve urocare diye tek kullanımlık toz verdi. Ayyyy çok rahatladım ama. Geçmiş olsun, ama kaburga ağrılarım devammmm. Dikkat et kendine

Aynen bende içerde kalmasını istiyorum Dr un vardır bildiği. Ben 8 aydır yatıyorum, yürüyüş filan herşey yasak, daha önce kaybımda oldu, belki ondan. Zaten Dr bakar ha iyi gidiyo derse almaz belki, bakalım hayırlısı. Ama benim korkularım çok içerde bi şey olursa diye. Hayırlısı olsun canım

çok şükür canımcım bizim minnaklar iyiymiş darısı tüm yaptıracak olanların başına. sen ikinci kez dr'a gitcektin naptın bir sorun yok dimi Allahın izniyle.

Ayy masallah cnm yerim onlari ben kendi doktoruma gidemedim yillik izine ayrildik simdi memleketlerdeyiz bakalim gelince gidicem ve artik kafama takmiyorum kac gr olmuslar annesi

Ayy masallah cnm yerim onlari ben kendi doktoruma gidemedim yillik izine ayrildik simdi memleketlerdeyiz bakalim gelince gidicem ve artik kafama takmiyorum kac gr olmuslar annesi

yok tabiki de takma. çok iyiler inşallah senin minnaklar da. Tam iyi hatırlamıom ama 300 küsür dedi biri 315 miş sanırım seninkiler kaçtı. 24 cm de boyu mu neymiş. normal dedi. dün gece hiç uyuyamadım ama ben bide progestan kullanıorum vajinal. kan sulandırıcı iğne de vuruluyorum. o progestan bende akıntı yapıo. koyduktan 1 kaç saat sonra akıntıyı hissediyorum. neyse iyi olsunlar da.. ne gerekiyorsa yaprız Allahın izniyle..

Kuzulara masallah bnmde o civardalar canim bnm problemler yine nuksetti kabizlik bobrek derken beslenemiyorum yine bakalim rabbim korusun onlari bu sabah 4 uz gebelik basligi var onu okudum cok etkilendim bu sebeple artik asla sikayet etmicem onlara cok kiziyordum cnm yandikca ama bir daha yapmicam bu arada benimm sadece decavit ve calsiyum haplarim var ama yutmuyorum yutucam ama onlarin ne sucu var

canım benim seni anlıyorum. Ama bebeklerin bi suçu yok. ben de elevit bulamadım toplatılmış decavit aldım her gece yatarken içiyorum yoksa gündüz acayip derecede iştah açıyor. kabızlık için kayısı dene arka arkaya 3 tas mercimek çorbası iç hem miniklere de faydası var. artık hep bağırsak çalıştırıcı şeyler yemen gerekiyor demekki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…