2014 ikiz anneleri

herhangi bir kimyasal içermediği için yan etkisi yokmuş.Doktorada sordum ben.Akupuntur tedavisi gibi bişey.Zofran vermişti doktorum bana.O ilaç da karaciğer enzimlerini çok yükseltti kesmek zorunda kaldım.ilaç kullanmam yasak.Bu bileklikler mucize oldu benim için.

valla canım hafta olarak hatırlamıyorum benim son adet tarihim 11 kasım cinsiyetlerini 12 martta öğrendim 18 martta da ilk kıpırtıları hissettim.

Canım benimde son adet tarihim 15 kasımdı cinsiyetlerinide 10 martta öğrenmiştik çok yakın tarihlerimiz şuan 27+6 olduk çok şükür...👐doğum için dr. Un tarih veriyormu bn 25 haftalik gittigimde rahim boyum 3 cm. Çıktı 2 nin alti Allah korusun erken doğum riski oluşturuyormuş senin bakıldımı cnm ?

doktorum rahim boyuna filan bakmadı hiç canım pazartesi günü kontrolüm var bakarmı bilmiyorum ama ben gittiğimde tarih olayını soracagım bu sefer. bazılarının doktoru 36 haftayı doldurunca alırız filan diyormuş galiba ama durmak isteyen bebeği neden erken alıyorlar ki acaba çogul gebelikte risk mi oluşturuyor çok sıkışık halde durmaları

Anladım canım ne mutlu sana bende denesem mi acaba hiç yemek yiemiorum ben ya bebişlerime yararım olmuo gerçi ilk üç ay senden baslenior diolar ama insan yine tedirgin oluyor...

Anladım canım ne mutlu sana bende denesem mi acaba hiç yemek yiemiorum ben ya bebişlerime yararım olmuo gerçi ilk üç ay senden baslenior diolar ama insan yine tedirgin oluyor...

bulantılar bebeklerin saglıklı olduğununda bi işareti aslında.Ben ilk hamileliğimde üç ayda 10 kilo vermiştim.Çok şükür kızım sağlıklı tosun gibi doğdu maaşallah.Önemli olan 4. aydan sonraki beslenme.O bebişlerimize yarıyacak işte :) Bulantı bilekliğinide bi al dene derim, belki sende de işe yarar.Sürekli kusmak su bile içememek berbat bi durum.

Ayyy oleyse bulansin yauuu bebeklerim saglikli olsun yeterki yemek yiebilsm sorun yokta iste canim insallah gecer azalir bulantilarimda bebislerimi besleyebilirimm insallahh evet cok berbat iki yudum su icemiorum resmen denicem o bilekligi bakalim belkim yarar en azindan bisiler yiebilsem yeter

Evet canım yer kalmadığı ve sezaryen olacağı için riske atmıyorlar benim dr umda Normalde 20 agustos ama 20-25 temmuz gibi alırız demisti tabii gidişata gore degisir canım 😊

Inci kaçırmışım ben seni ikiz miydi senin de.. Çok sevindim hayırlı olsun..

🌸🌸🌸

Evet canım öyleymiş başta tek embriyo istiyordum ama ben de çok sevindim.İnşallah sağlıkla devam eder gebeliğimiz. Sen hangi doktora devam ediyorsun canım?

inşaallah iyi gelir canım.Saglıklı bi şekilde kucagımıza alırız bebişlerimizi.

Evet canım öyleymiş başta tek embriyo istiyordum ama ben de çok sevindim.İnşallah sağlıkla devam eder gebeliğimiz. Sen hangi doktora devam ediyorsun canım?

Canım ben Turgut beye devam ediyorum. Sen değiştirdin mi?

Bu arada madem sen de ikiz annesisin ve aynı dönemlerdeyiz seni de bu gruba bekleriz ..
2014 Kasım -Aralık ta ikizlerini dünyaya getirecek anneler

🌸🌸🌸

Tamam canım. Benimki de aralık ocak gibi gelir galiba hayırlısıyla.
Turgut Beye ilk muayenemizi olduk canım.Bundan sonrakine Burak Beye gidecez.

bugün doktora gittim.Bebişlerimin biri kız biri erkege benziyomuş :) Tamda hissettiğim gibi.Yalnız gebeliğe bağlı böbrekte büyüme var dedi.Zaten kaç gündür agrıyodu :/ Su içemediğim için oldu sanırım.Böyle bi sorun yaşayan var mı???

Cnm 2ay kanamadan yattım. Kahvetengi demek eski kan demek. Kanamış ama çıkmamış. Rahat ol. Ayrıca endol rahim girişini kapatır. Kullandım çünkü. Bebekler iyi diyorlarsa iyidir. Sadece yat dinlen. Her sikdiğimde parça oarça et geliodu bnden. İğne kullandım. Progeston kullandım. Endol kullandım. Stres yapma. Sakin ol :) hepimiz kanamalı başladık.

Canım içimi rahatlatın teşekkür ederım. Endol konusunda çok tedırgındım Dr ağrın oldugunda kullan dedı ama gebelıkte kullanılması sakıncalı dıyor. Endol U gunde 1 tanemı kullandın.

Canım içimi rahatlatın teşekkür ederım. Endol konusunda çok tedırgındım Dr ağrın oldugunda kullan dedı ama gebelıkte kullanılması sakıncalı dıyor. Endol U gunde 1 tanemı kullandın.

Bnmde dr. Ağrı oluna kullan dedi. Bn ilk başta sabah akşam kullandım. Öle dedi. Snr her sızı hissetiğimde kanamam olmasada kullandım. Dr. Um bebeklere hiç bir zararı yok dedi. Bnmki fitil şeklindeydi ama.

bende araba kullanıyorum 15 dk kadar sürüyor ilk başlarda çok zorlanmadım ama şu an acayaip zor 2-3 gün daha sabredeyim ayrılacağım kalça ağrılarım beni mahvetti yoksa bir sıkıntım yok birde sürekli tuvalete gitmek alaturka birde çok zor oluyor gene bebeklerim için sıktım dişimi napıyım(((

Masallah kızlar bi suru bisüru yeni hamislerimiz olmus herkesin bebekleri hayırlısıyla gelir ins..ben pek giremiyorum artık ama gordugum kadarıyla bi kac cevap yazayım dedim öpüyorum herkesi..
Canım nasılsınbebeklerin nnasıl bizim kirkimiz çıktıcçok fena gaz problemimiz var sutum yetmiyor mama takviyesi yapıyoruz uykusuz geceler yorgunluk ama yinede annelik mükemmel onlar için herşeyedeger
Canım aynen gaz hepimizde var maalesef gece uykusuz olmak da oyle..annelik guzel olmaz mı butun gun bağırsalar bile uyuduklarında o masumiyetleri yetiyo insanin gönlünü almaya..
Canım sahlep iyi geliyor bildigim kadarıyla..
Canım burda bi suru arkadas doğum yaptık bu sene dikiş olup doğuran bi arkadasımız olmadı henüz kafaya takma bu konuyu ins gerek kalmaz..ne kadar rahat olursan o kadar guzel ve sorunsuz hamilelik geçirirsin..
Merhaba hanimlar bende ikizlerime 8 haftalik hamileyim cok fazla mide bulantim ve agrim oluyor doktorum iki kati yasicaksn cogu seyi dedi sizlerde mide bulantisi vs nasildi acaba
Canım bulantılar benim de fenaydı ama herkeste olmuyo 16 haftada bitiyo hepsi..

16 hAftadayım B12 düşük tsh biraz düşük doktor takviye bi ilaç vermiyor beslenmene dikkat et dedi takviye olarak ne kullanıyorsunuz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

16 haftadayım b12 düşük tsh biraz düşük doktor takviye bi ilaç vermiyor beslenmene dikkat et dedi takviye olarak ne kullanıyorsunuz

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim de bvit ve tsh düşük. Ayrıca kan pıhtılaşması da var. Ama b vit.için elevit yada decavit kullandırıyorlar genelde. Ben günde 1 tane içiyorum ama balık tarzı kuruyemiş tarzı şeyleri çok yediğim gün içmiyorum çünkü kilo yapıyor. 5,5 kilo aldım bile ..tsh sınırlarının dışına çıkmadığı müddetçe çok fazla sorun teşkil etmez ilaçlık bi durum oluşturmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…