2014 ikiz anneleri

o diz ağrısı bende de oluyor canım..özellikle uyurken büküp yan yatıyorum ya.açınca çok fena ağırıyor.normaldir heralde.bel ağrısı da oluyor.geçer inşallah canım

slm bende ikiz ogluslarimi heycnla bekliyorum 30haftaliqim 29+5te 1850 1600du kilolari nasil sizce

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende 30 haftaya dün başladım dr kontrolüm vardı ikiside 1450 civarında dedi dr senin kiler bana göre iyi ama benim bebeklerim biraz ufak doğuyor tabi bunlar ikiz bakalım nasıl olacak hayırlısı allah sağlık versinnn.....

Benimde belim ve dizlerim cok kötü. 5 dakıka bile ayakta kalamıyorum. Oysa daha 28. Haftadayım. ((belinde oturamayacak kadar ağrısı olan varmı??
benimde aynı şikayetler var az ayakta durayım hemen belime veriyor.Birde doktor dizde ve ayaklarda kireçlenme gibi şikayet için kalsiyum eksikliği olduğu için dedi.

Kızlar cok merak ediyorum benim ikinci gebeligim ama ilkinde boyle sıklıkla beta testi yaptirmamistim 17-18 nisanda dollenme olmus olmali ve 1mayista 144 cikti degerim 3mayista 383 sonra 7 mayısta yaptirdim 3344 cikmis etrafimdan ikiz mi diyenler var daha dr a gtmedim c.tesi gidicem inşallah sizce ikiz mi ....... yani olabilir mi...

öncelikle sağlık ve sıhhatle bebeklerini kucağına almak nasip etsin alalhım sana ben de 30 haftadayım dün dr kontrolüm vardı ikiside kız 1450 gr civarındalar dedi dr bol bol yumurtya et süt yoğurt yememi söyledi canım ikizler arasındaq bazen baskın karekterli bebekler olabiliyor benim arkadaşımın şkşz erkek bebeklerindede öyle olmuştu ama merak etme belki küçük olan biraz kuvezde kalmak zorunda kalabilir ama inşallah gerek kalmaz canım allah esirgesin onları

Teşekkür ederim, şimdilik kaşıntı problemim yok sadece karnımda gerginlik hissediyorum doğal olarak onun için de çatlak kremi lierac ve nemlendirici, bazen de kakao yağı sürüyorum. Her duşta bebe yağı kullanıyorum. Olursa aklımda olsun... Benim 27 haftalık oldu şu anda. Bu hafta idrarda protein baktırmamı istedi doktorum, preeklamsi riski içinmiş. İnşallah çıkmaz. Tüm anne adaylarına sağlıklı gebelikler...

Ay ne kadar güzel, ah ben de o haftaları bi görsem rahatlıcam. Hiç acele etmeyin bence riskli bir durum yoksa bırakın 38 haftayı tamamlasınlar. Ne kadar gününü doldurabilirse o kadar iyi. Küçük ve erken doğan bebeklerde beslenme- emzirme sorunları ve kolik çok oluyormuş. Bu kadar sabrettiniz biraz daha sıkın dişinizi.

Benimde belim ve dizlerim cok kötü. 5 dakıka bile ayakta kalamıyorum. Oysa daha 28. Haftadayım. ((belinde oturamayacak kadar ağrısı olan varmı??
Ben de 27 haftayı doldurdum. Belimde ağrı oluyor ama çok şiddetli değil öyle. Bir de Sabah uyandığımda parmaklarımdaki eklemlerde ağrı hissediyorum, sonra hareket ettirdikçe azalıyor ve geçiyor. Sizde belki bel fıtığı benzeri bir durum olabilir veya belki de herkesin ağrı eşiği farklı belki siz ağrıya daha hasassınızdır.

maşallah 41 kere çok güzel büyümüş kuzuların, Allah nazarlardan korusun.
Bende küveze girmeden eve beraber dönebilmeyi çok istiyorum. İyi dileklerin hepimizin yanında olsun.

Slm kizlar yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz hayirlisiyla bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz inssllah ne zamandir yazamiyorum 20 gun once 36+2 spinal sezeryan oldum bi oglym bi kizim oldu ortalama 2 bucuk kilo dogdular 20 gundur hayatimizin yonu degisti onlar her seye deger soylenecek cok sey var ama tarifi yok rabbim sizlere de bu duyguyu yasatsin
Facede hesabi olan arkadaslar 2014 ikiz anneleri adli grupta da paylasimlar var yeni gelenler belki bilmiyolardir
Sizleri seviyorum

Ağrı eşiğim çok yüksektir de dediğiniz gibi fıtık başlangıcı vardı. Sanırım artık fıtık oldu. Sağlık olsun ne yapalım. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.

benimde aynı şikayetler var az ayakta durayım hemen belime veriyor.Birde doktor dizde ve ayaklarda kireçlenme gibi şikayet için kalsiyum eksikliği olduğu için dedi.

Kalsiyuma cok dikkat etmek gerek sanırım. Benim sadece ayakta kaldığımda değil otururkende ağrıyor. Ayakta kalınca olsa ağırlıltan diyeceğim. Umarım doğumdan sonra tüm şikayetlerimiz gecer.

ayy canım gözün aydınnn
insan gözünü ayırmak istemez herhalde ilk zamanlar...
sağlıkla büyüsünler inşallah

ben günde 1 adet calcimax kullanıyorum süt yoğurt peynir falan da yiyorum ama buna rağmen diz ağrısı ve bel ağrısı var...bir dahaki gidişime doktora sorayım en iyisi...

maşallah canım bebişlerin kilosuda gayet iyi Rabbim sağlıklı büyütmeyi nasip etsin

ay maşşallah kere çok iyi doğmuşlar darısı başımıza Yarabbim . güle güle büyütün inşallah .

ben günde 1 adet calcimax kullanıyorum süt yoğurt peynir falan da yiyorum ama buna rağmen diz ağrısı ve bel ağrısı var...bir dahaki gidişime doktora sorayım en iyisi...[/QUOTE]
tek gebeliği olanlarda günde 1 ad calcium alıyorlar.Biz ise 3 canız sonuçta ...yetmediği için oramıza buramıza veriyor ağrısı.dişlerimiz ve kemiklerimize gidenleri kullanıyoruz herhalde.

Ağrı eşiğim çok yüksektir de dediğiniz gibi fıtık başlangıcı vardı. Sanırım artık fıtık oldu. Sağlık olsun ne yapalım. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.
Aynen öyle sağlık olsun, anne olmak zor işmiş, hem çok güzel bir duygu hem zor ve insanın yavruları için katlanamayacağı şey yok sanırım. Sabredin, otururken belinizi destekleyici minderler aparatlar var onları deneyin, yan yatmaya çalışın. Bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza aldığımız gün tüm bu yaşadığımız ağrıları sancıları unutacağız eminim

Teşekkürler canım inşallah her şey yolunda gider. Ozele gidiyorum. Bakalim bu persembe gunu ne diyecek dr.um

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…