2014 ikiz anneleri

Merhaba canım aynen çocuk istedik istedik isimde zorlanıyoruz. Kızım için seninkilerin aynısını düşünüyorum, güneş hariç arya düşünüyorum bi de. Ada çok güzel ben de istiyordum ama elitimin oğlunun adı ada - alya güzel

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben kan sonucundan sonra iki hafta sonraya gel demişti. Pzt yi bekleyemedim pzt gitmem lazımdı. Benim transfer 2 Nisan'da oldu canım. 11 Nisan'da ben kan baktırdım. Git istersen 😜

🌸🌸🌸

Benim transfer 10 nisandi 19da kan baktirdim 10 gun sonra gel dedi ptesiye az kaldi beklicem galiba sabirla :)

kac cikmisti cnm sonucun?

Kızlar selam
Cok sukur kızlarıma kavuştum :) kuzularım 2500 doğdular cok sukur kuvoze girmediler..yArin eve çıkıyoruz..dualatiniz için cok teşekkürler..allah hepinize yaşatsın Cook guzel bi diygu..

Canım çok sevindim Allah analı babalı etsin. Allah'ım sağlık versin yavrularına

Ben de 25+3 teyim 2-3 gündür ateş basıyor bana, bi uyku çöküyor uyuyorum da. Neden acaba?

Ay zaten sabahtan beri ağlaya ağlaya bi hoş oldum. Şimdi de senin yazını okuyunca yine 😭😭 çok acaip bişe bu. Allahım burda isteyen herkese tattırsın bunu.. Iki can daha diye düşündükte elim ayağım titriyo.. Alışcam heralde..

🌸🌸🌸

Offfff kızlar kan değerlerim çok düşük çıktı, ikiz old. için extra gidiyo bi de talasemi var. Çok moralim bozuldu, zaten kan ilacı kullanıyorum

Canım hepsinin bi çaresi vardır ilacını iç canını sıkma. Kan yapıcı şeyler filan ye.. Çok geçmiş olsun..

🌸🌸🌸

ayy ilk gun sonraki gun bende cok agladim hemde ne aglamak inanamadim ben bir taneye raziyken Rabbim iki tane vermisti.her gorusumde sanki ogunu yasiyorum.Allah hayirlisiyla kucagimizada almayi nasip etsin bu cocuklar cok zor oldu.aliscam arkadasim hareketlerini gorunce esas ozaman farkina variyosun o ana kadar saka gibi geliyo.hani biliyosun ama inanamiyosun.sonra icinde iki can hareket edince miden bulanip aserince inaniyosun Allahim kimseyi evlatla sinamasin

Amiinnn. Allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Çok güzel bi duyguymuş bu..

🌸🌸🌸

Merhabalar herkese.bisey sormak istiyorum.ayrintiliya 20+6 da gittim.ozman ayrintiliyi yapan doktor bebegimin 4-5gun onden gittigini ve 21+4 oldugunu soyledi.verdigi rapordada 30 agustos olan dogum tarihim 25 agustos yaziyrdu usg ye gore..simdi anlayamadim dogum tarihim 25 agustosmu oldu yoksa usg de boylr farkliliklar olabilirmi?? Tecrubeli arkadaslardan yorum rica ediyrum

Canım hepsinin bi çaresi vardır ilacını iç canını sıkma. Kan yapıcı şeyler filan ye.. Çok geçmiş olsun..

🌸🌸🌸

Sağol canım. Hiç bi şey yemek istemiyorum, zorla yiyorum bugün de ciğer filan yemeye başladım. İnşallah normale döner kanım

Gittik ikizlerim oluyo canım benim de.. Usg fotosunu paylaştım sabah.. Gördük keseleri çok şükür iki hafta sonra da kalp atışı inşallah..

🌸🌸🌸

Sana yazdiktan sonra gordum canim fotoyu.hayirlisi olsun canim cok sevindim snin adina.dr ilac verdi mi kullanman icin bna progestan verdi onu kullaniyorum bnimde son 9gun kaldi kalp atislarini duymama cok heyecanli bi bkleyis gercekten Allah saglik versin bebislerimize❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…