2014 ikiz anneleri

Merhaba canım hoşgeldin,amiinnn..
Katıl aramıza daha fazla uzak durma..

Selam vermeyi unutmuşum,herkese merhaba kızlar,bugün kontrolümüz var,Rabbim hayırlı haberlerle dönmeyi nasip etsin..Biliyorsunuz kaza geçirmiştik ve o günden sonra hiç dr gitmedim,ara ara aklıma geliyor da ya kötü birşey varsa diyorum Allah korusun..inşaallah güzel haberler alırız,dua edin bize ne olur..

hayırlı güzel haberlerle gelin inşallah canım.içini ferah tut..

Kızlar biz tüp babamıza gidiyoz:KK1:kontrol var bugün.

Selam vermeyi unutmuşum,herkese merhaba kızlar,bugün kontrolümüz var,Rabbim hayırlı haberlerle dönmeyi nasip etsin..Biliyorsunuz kaza geçirmiştik ve o günden sonra hiç dr gitmedim,ara ara aklıma geliyor da ya kötü birşey varsa diyorum Allah korusun..inşaallah güzel haberler alırız,dua edin bize ne olur..

Canım ya seninle aramızda sanırım 2-3 hafta var ben 27 nin içindeyim sende 30 oldun sanırım o yüzden seni çok takip ediyorum:KK66: gelecek haftalarda beni neler bekliyor diye:) inşallah Dr güzel haberler verirde bizde mutlu olururuz burda....

hoşgeldin canım.maşallah diyorum sabrına baştan sona okuman çok güzel.inşallah sende bu paylaşımlarda hep güzel haberler yazman nasib olur.aminn Rabbim cümlemizin evlatlarını sağlıkla bağışlasın anne babasına.
Çok saol cnm, bilgilerin için sana ayrıca teşekkür ederim, magnesyum farkını çok ii açıklamışsın, ışık olmuşsun bizlere...:KK16:

Aaa Tit'de demi biraz dışarı yapmak iyi... Benim o gün hiç yoktu tuvaletim söylemesi ayıp azıcık zorla resmen ıkınarak yaptım tamam az olsa da yeter dediler. Belki o da sonucu etkilemiştir çünkü yakin zamanda baktirmistim hiç sorun yoktu. Birde başkentte gazlı bezle bir sıvı veriyorlar onunla silip vajinayi öyle idrari yaptiriyorlar. Burada öyle birşey de yapmadılar... Çok sağol arkadaşım ilgin için :KK16:

Cnm o bez verilen kultur icindir.bugun sen bi tit baktir kafan rahat olsun.gecmistir insallah hersey yolundadir.

ya ama sen 31-32den sonra azalır demiştin,netten baktım 29-30 arası coştukları dönemdir diyordu,böyle olunca korktum.

Bi ara bende yazmıştım buraya eylülcm gün içinde hiç hareket ettiklerini hissedemiyordum bir kaç arkadaş benimki çok hareketli diyincede çok korkmuştum ... valla ben o internetteki bilgilere zerre güvenmiyorum artık ... en hareketli dönem 29 - 30 diyordu bnmkiler full uyudu o dönemde :) 36 dan sonra hareketler azalır deniyordu benimkilerin hareket tavan yaptı gece uykumdan uyandırıyorlar .. SIKILDINIZ biliyorum benden aynı şeyi duymaktan ama internetteki bilgilere güvenmeyiin :))

Kızlar bu bacak kramplariniz icin ne kullandiniz bana mag vital die bisi vermisti ama kullanmiyodum kramp yasamadigm icin die ama bugun ole bi krampla uyandimki koptu sandim.siz bu kramplar icin ne kdr süt tuketiyosunuz.market yogurdu yemek istemedigim icin sadece sutle takviye yapabiliyorum.neler onerirsiniz ilaci ne zamn kullaniyosunuz.

EweeeT:)tam sana göre:)tesadüfmü aldınız?
Evet ya rastgele almıştık eve geldik esim elinde bisiyle geliyo bak sana ne bulduuum diye:)
İyi haftasonları kızlar, baştan beri topiği okuyorum hala 363. sayfadayım.
Umarım bi ara bitiririm. Hiçbirinizi tanımadan damdan düşer gibi girmek istemedim sohpetlerinize, ama artık dayanamadım. Hepiniz çok candanınız ve paylaşımlarınız için çok çok teşekkürler. Rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Amin.:nazar::nazar::nazar:
Aramıza hoşgeldin canım..hem yaz hem oku cok iyi yapmışsın bi ara bende benden öncekileri okusam mı doye düşündüm ama vaktim olmadı cok iyi olmuş senin yaptıgın :) burası cok guzel bi topik gercekten arkadas olduk burda.. Cunku endişelerimizi ve tecrubelerimizi kimseyle paylaşmak burda paylaşmak kadar iyi gelmiyo:)
Ya benim gece geç saatte karnım açsa senin muzlar takılıyor gözüme:) Onun dışında sorun yok,ama hakikaten o muzlar gerçek miydi ya?? Yemeseydin hormonlu ikizdir onlar:)

asbe'cim dün sana yazmayı unuttum,kurabiye-cupcake yapanları netten görüyorum çok tatlı oluyor,cupcake yapıp üzerini şeker hamurundan figürlerle veya yazılarla kapatıyorlar,yeteneğin varsa süper olur..ya da birazcık gıda boyası aırsın 1 kız 1 erkek ya bebeişler,kurabiyelerin yarısını farklı yarısını diğer renk yaparsın,üzerine kalıplar var isim yazarsın ya da bebek şekilli filan yaparsın,çok hoş olur:
Canım benim dr da iğne taraftarı değil çok şükür,çünkü ben de erken doğuma sebep olabileceğini okuduğumdan gerekli olmadıkça vurulmak istemiyorum,dr.a sordum Allah korusun acil bir durum olup hastaneye gelmediğin sürece (erken doğum yani) yapmam dedi,en son çare olarak gerekirse yaparım dedi.
Canım sağol yazdığın için,hatırlıyorum daha önceden gittiğini,hatta kaşıntılarım başladığında da sormuştum sana.test yaptırdık,karaciğer enzimlerimde yükselme tespit edildi ama senin değerlerin kadar değil,senin değerler inanılmaz fırlamıştı öyle hatırlıyorum,dr da bu şekilde ilaç yazmam dedi,daha yükselirse ancak o zaman dedi..ya biliyorum kullandığımız ilaçlar da etki ediyor yükselmeye,ama bir yandan da kullanmak zorunda kalıyoruz..Rabbim yardım ederse biraz daha sabrederiz,inşaallah sıkıntısız atlatırız hepimiz..

Günaydın canım,nasıl büyümez ya sana öyle gelmiştir bence..
Canıma değsin ben yiyim gece gece muzları sen yeme yok oyle yağma:KK1:Kız gercek onlarben çektim resmini olgunlaşmadan toplamışlar ben muzun biraz ermemisini severim de yeşil gibi alırım genelde heralde arada onlar da kaçmış:)
Kızlar biz tüp babamıza gidiyoz:KK1:kontrol var bugün.
Iyi haberlerle gel:)

Sende iyi haberler getir:)
ya ama sen 31-32den sonra azalır demiştin,netten baktım 29-30 arası coştukları dönemdir diyordu,böyle olunca korktum.

Bi ara bende yazmıştım buraya eylülcm gün içinde hiç hareket ettiklerini hissedemiyordum bir kaç arkadaş benimki çok hareketli diyincede çok korkmuştum ... valla ben o internetteki bilgilere zerre güvenmiyorum artık ... en hareketli dönem 29 - 30 diyordu bnmkiler full uyudu o dönemde :) 36 dan sonra hareketler azalır deniyordu benimkilerin hareket tavan yaptı gece uykumdan uyandırıyorlar .. SIKILDINIZ biliyorum benden aynı şeyi duymaktan ama internetteki bilgilere güvenmeyiin :))
Biz senden hic sıkılmıyoruz bize cok buyuk kuvvet oluyosun sen haftanla falan:) hep yaz sen:)

Kızlar biz geldik.paşaların biri 2050 diğeri 2200..bana az geldi kiloları ama doktor iyi daha nolsun dedi:)33+2 yiz,36 da olcak doğumum:18:36 dan sona beklemeyiz dedi doktorcum

slm güzel anne adayları sanırım hepiniz ikiz hamilesiniz benim 3 yaşnda bir kızım var tüp bebekle hamile kaldım ve tekrar tüp bebek yatırdım şimdi 5+5 günlük hamileyim ve ikizler bu gün öğrendik kalp atıışı başlamış:nazar: ama daha küçük oldukları için duyamadık bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim benide aranıza kabul ederseni çok sevinirim bulantılar sebebiyle pek giremiyorum ve hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alın inş maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:nazar değmesin bebeklerinize ve size dr bu gün biraz ikiz gebelik risklerinden bahsetti ve beni korkkuttu inş sorunsuz bir hamilelik olurr

slm güzel anne adayları sanırım hepiniz ikiz hamilesiniz benim 3 yaşnda bir kızım var tüp bebekle hamile kaldım ve tekrar tüp bebek yatırdım şimdi 5+5 günlük hamileyim ve ikizler bu gün öğrendik kalp atıışı başlamış:nazar: ama daha küçük oldukları için duyamadık bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim benide aranıza kabul ederseni çok sevinirim bulantılar sebebiyle pek giremiyorum ve hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alın inş maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:nazar değmesin bebeklerinize ve size dr bu gün biraz ikiz gebelik risklerinden bahsetti ve beni korkkuttu inş sorunsuz bir hamilelik olurr

Bütğn doktorlar başta öyle konuşuyo canım.benimkide ikizlerden biri bazen gelişmiyo sizinkide öyle olabilir demişti ama şükür ikiside benimle doğumumuza az kaldı:)hayırlı olsun seninkide,hoşgeldin aramıza:)

Bütğn doktorlar başta öyle konuşuyo canım.benimkide ikizlerden biri bazen gelişmiyo sizinkide öyle olabilir demişti ama şükür ikiside benimle doğumumuza az kaldı:)hayırlı olsun seninkide,hoşgeldin aramıza:)

maşallah cnm rabbim sağlıkla vakti zamanında kucağınıza almayı nasip etsin daha biz yolun başındayız bakalım neler olcak hayrlısı inş sorun olmaz fazla dinlenemiyorum bir tane cadım varr sürek aktif hiç oturmuyor sürekli oyunlar eğlenceler istiyor bazen yoruyor beni tabi tatlı yorgunluklar ama işte insan hamileyken daha çabuk yoruluyor nedense daha şimdi bebekler küçük ilerleyen zamanlardan inş sorunlar yaşamam

maşallah cnm rabbim sağlıkla vakti zamanında kucağınıza almayı nasip etsin daha biz yolun başındayız bakalım neler olcak hayrlısı inş sorun olmaz fazla dinlenemiyorum bir tane cadım varr sürek aktif hiç oturmuyor sürekli oyunlar eğlenceler istiyor bazen yoruyor beni tabi tatlı yorgunluklar ama işte insan hamileyken daha çabuk yoruluyor nedense daha şimdi bebekler küçük ilerleyen zamanlardan inş sorunlar yaşamam

İnş sağlıklı bi şekilde seninle kalır miniklerin:)kızında minik abla olcak:)yinede dikkat etmeye calış canım ikiz gebelik...aslında ikiz gebelikte hep dikkatli olmak gerekşyo...sadece 3. aydan 5.aya kadar rahattım:))5 aydan sonrada erken doğum tehlikesi başlıyo kendini yormaman gerekiyo

Kızlar biz geldik.paşaların biri 2050 diğeri 2200..bana az geldi kiloları ama doktor iyi daha nolsun dedi:)33+2 yiz,36 da olcak doğumum:18:36 dan sona beklemeyiz dedi doktorcum
Oh oh masallah kuzularına :) ins 36 yi sorunsuz bitirirsiniz..ayy kız ogluslarin gelicek cok heyecanliiii:)
Canım hoşgeldin aramıza..ne guzel bi haber bu demek birden 3 kuzun oluvercek:) biraz zor ama ins sorunsuz atlatirsin..bende senin gibiyken bu foruma gelmiştim bak simdi yarıyı geçtim ins sende sorunsuz geçirirsin..

İnş sağlıklı bi şekilde seninle kalır miniklerin:)kızında minik abla olcak:)yinede dikkat etmeye calış canım ikiz gebelik...aslında ikiz gebelikte hep dikkatli olmak gerekşyo...sadece 3. aydan 5.aya kadar rahattım:))5 aydan sonrada erken doğum tehlikesi başlıyo kendini yormaman gerekiyo

inş cnm çok saol iyi dileklerin için çok tşk ederim rabbim yavrularını sana bağışlasın ilk üç ay kanama düşük riski dedi dr sonra dediğiniz gibi 5 aydan sonra erken doğum riski var dedi aslın dr bana çok ısrar etti tek emryo koyalım die bende maddi durumun bir daha el vermez yapamam dedim yalvardım iki tane olsun die 5. gün emryosu birinci kalıteydı şansıma ikiside tuttu maşallahh sağlıkla gelsinlerde başka bir şey istemem 10 senelik evliyim 7 sene kızımı bekledim hamsolsun kızım ayağını sürüyerek geldi uğurum o benim :KK16: rabbim olmayan herkese hayırlı evlatlar versin annelik güzel bir duygu

Oh oh masallah kuzularına :) ins 36 yi sorunsuz bitirirsiniz..ayy kız ogluslarin gelicek cok heyecanliiii:)

Canım hoşgeldin aramıza..ne guzel bi haber bu demek birden 3 kuzun oluvercek:) biraz zor ama ins sorunsuz atlatirsin..bende senin gibiyken bu foruma gelmiştim bak simdi yarıyı geçtim ins sende sorunsuz geçirirsin..

hoş buldum cnm inş cnm biraz korku var sadece efet rabbime şükürler olsun biri beklerken 3 olacaklar inş:KK9:

Daha ne olsun anneleri maşallah :nazar: 2500 üzerine çıkarlar doğuma kadar Allahın izniyle ... Canım sen Kırıkkaleden gideceğin için bencede doktorun ani bir doğum olmasın planlı olsun diye böyle düşünüyordur ... Kilolarıda iyi olunca gerek görmüyor demekki .. :nazar::nazar::nazar::

Daha ne olsun anneleri maşallah :nazar: 2500 üzerine çıkarlar doğuma kadar Allahın izniyle ... Canım sen Kırıkkaleden gideceğin için bencede doktorun ani bir doğum olmasın planlı olsun diye böyle düşünüyordur ... Kilolarıda iyi olunca gerek görmüyor demekki .. :nazar::nazar::nazar::

Ewet canım galiba öyle.1,5 saat sonuçta.hızlı gitsek 1 saat:)küvözden yırtsınlarda o yeter bana:)

X