2014 ikiz anneleri

oyyyy sağlıkla yatsın inşallah kuzuların canım. ben de bu ün uğradım, banyo paspası aldım indirimden bebek takımlarına bakmaya fırsatım olmadı, eşim acele ettirdi malesef ne kadara aldınız nevresimleri? rengi morsa kız da kullanır erkek de farketmez. yeter ki sağlıkla zamanında gelsin inşallah kuzularımız

Merhaba kızlar,
biz bugün trafik kazası geçirdik
sınavım var demiştim ya,kayınpederim beni sınava götürüyordu,trafik çok yoğun diye ara sokaklara daldık,orda trafik buraya gir şuraya gir derken sağımızdan bir araç hızla geçirdi arabaya,yani tam benim oturduğum yereO kadar şaşırdm,şok oldum ki,sadece kuzularımı düşündüm,korktum,karnımı tutup bekledim,her an bir kanama-akıntı olacak diye korkuyla bekledim,ağlama krizine girdim..Rabbime sonsuz şükürler olsun ki birşey olmadı,sadece sık aralıklarla birkaç kasılma yaşadım,bir süre hareket etmediler,aklım çıkacaktı..sonradan hareketlenmeye başladılar çok şükür,dr gitmedim ama durumu anlattım magenezyumu arttır dedi sadece,şimdi bir anormallik yok,arada hareket ediyorlar çok şükür ama ara ara aklıma da geliyor birşey olmuş mudur diye.bana birşey olmadı,sadece koluma hafif darbe aldım,emniyet kemerim takılıydı,savrulurken tuttu beni,Dualarınıza talibiz yavrularımla,ne olur eksik etmeyin..sizler de kendinize çok dikkat edin,bol bol sadaka vermek lazım,Rabbim duaların yüzü suyu hürmetine korudu bizi.

Ağlamaktan ve uykusuzluktan gözümü zor açıyorum.Hepinize hayırlı akşamlar,Allah'a emanet olun..

Ne diyosun canım allah korumuşkemerin takılıymış iyiki.bende bazen sıkılıp takmıyorum ama takmk lazım.için rahat etmiyosa gştseydin hastaneye canım ult görürdün en aZından

canımmm çok geçmiş olsun. Allah korumuş gerçekten. inşallah bi sıkıntı olmaz. keşke bi gitseydin doktora her ihtimale karşı.
Yavrularımız da biz de Allah'a emanetiz artık.

Çok şanslısın canım ya ne gzl böyle kurslara gidiyosun.burda yoktu hiç öyle yerler.öğrendiğin şeyleri paylaş sen bizle:)

eğer bu bu haftanınkiyse ben de 100 nas-felak, 100 er de ya mübdi ya şafi okuduğumu yazmıştım, gözünden kaçtı galiba canım...dualarımız kabul olsun da listede olmasa da olur

çok geçmiş olsun canım yaa, Allah korumuş yine... sen korktuğun için olmuştur o kasılmalar. onlar karnında güvendeler. inşallah bir daha böyle birşey yaşamazsınız

canım çok geçmiş olsun.rabbim seni ve yavrularını korumuş.Allahım kimseye yaşatmasın.

Gecmis olsun cnm bu grip 1haftadir bende sanki durup durup yeniliyor Allah yardimcimiz olsun hepimizin
Çok teşekkürler canım, daha iyiyim çok şükür ama 1 hafta beni mahvetti. Bol sıvı (özellikle su) ve meyve, bir de bol istirahat dedi bana dr. Sen de öyle yap canım, Allah sağlık versin hepimize...
Çok sağol canım, iyiyim şimdi
Senin dr. ne dedi? Yazmışsındır da ben herşeyi okuyamıyorum sık girmediğim için. Umarım herşey yolundadır canım..
hiç ama hiç uykusuz bir gecenin ardından bu sabah tekrar gittim ursafolk ve allerset diye 2 tane ilaç verdi diğer dr benim drumda nidilat ve coraspirin hariç bütün ilaçları kesti pazartesi tekrar gidicem
Çok geçmiş olsun canım...
Biz de temmuzdan beri kardeş kardeş yaşıyoruz, dayanabileceğini sanmıyordum eşimin ama Allah onun da sabrını veriyor demek ki... Ben korunamadım gripten ama evdeyseniz merak etmeyin, bol su için, meyve yiyin. Ben öğretmenim, hergün yüzlerce öğreniyle muatap oluyorum, bir de hamileyim diye daha bir yakınıma sokuluyorlar, ondan kaptım ama çok şükür iyiyim şimdi...
Kızlar çıktık doktordan allahıma şükür açılma yok rahimde,suları iyi,1900 kiloları aynı ikiside,biri baş aşağı duruyo...kpntroller sıklaştı haftaya cumartesi yine kontrol var.bizden bu kadar

Allahım nazarlardan saklasın canım maşallah Ben de 9 kilo aldım :) bu gidişle 20nin üstünde alırım heralde doğuma kadar Amannn bebişlerimiz sağlıklı olsun da kiloları veririz kızlar, hiç kafaya takmayın...

Çok çok geçmiş olsun canım, Allah korumuş yavrularını ve seni... Kendine dikkat et...

Bu arada dün gece ilk kez yavrularımın hareketini hisettim kızlar, bugün de özellikle oturunca ve uzanınca hissediyorum... Müthiş bir duyguymuş Allah isteyen herkese versin inşallah, bizlere de sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin...

Canım ikiz bebek bekliyosun hayırlı olsun..önemli olan kalp atışları..:)
Idrarı kesik kesik yapmamak için mümkünse alaturka tuvalete gitmek lazım eger giremiyosak klozette one dogru hafif eğilmek gerekiyo yoksa hepsini bi anda yapamıyorsunuz kızlar bilginize..
Canım 55 ₺ peşin fiyatı üzerinden yüzde 25 indirim vardı ama nevresim takımının icinde çarşafı yok ayrı alıyosun bunla birlikte toplam 55₺ oldu :) evet hem kız hem erkek kullanabilir ama daha cok kız:) eger oglus olursa biri şansına küssün göstereymiş pipiyi :) bu arada benim nevresim takımı nakisli guruptan ötekiler biraz daha uygundu..
Cok gecmis olsun canım onlara bisi olmaz Allah'ın izniyle sadece sen korktun diye kasilma olmuştur..allah hepimizi ve kuzularımızı görünmez kaza beladan korusun..cok gecmis olsun canım..

Kız 4 kilo az mı, almışın işte gerçi dediğin gibi o kadar hareketsizliğe daha fazla da alınabilir... Canım olmadı detaylı usgye kadar keşke bekleseydin boş yere şimdi huzursuz olucaksın ki yapabileceğin bir şey de yok, muhtemelen o zamana kadar da geçecek sen huzursuzluğunla kalıcan. Allah korusun inşallah geçici bir durumdur genellik duyuyoruz bunları, geçici kistler vs olabiliyormuş...
aşağı yukarı aynı oranlarda gidiyor sanki kilo alışımız canım ama 1 hafta da 1 kilo biraz fazlaymış sanki, biran da bizde alacağız galiba artık bundan sonra
teşekkür ederim aradım doktorumu akıntıyı sordu sabahları az oluyor biraz koyu sarı gibi dedim ptesi çağırdı gel dedi antibiyotik vercek büyük ihtimalle çok korkuyorum enfeksiyon tehlikeliymiş gebelikte
canım idrar testi dışında kültür alındı mı, onda üreme yoksa önemli bir enfeksiyon değildir diye biliyorum, endişe etme canım, önemli olan gözden kaçmayıp tedavi edilebilmesi...
Çok sağol canım güzel paylaşımın için haftada 450 gr balık mı pek fazlaymış ya, her hafta yemeye çalışayım diyorum ama genelde 2 haftayı buluyor o da 250-300 grdır, kahve hiç içmiyorum (canım da istemiyor) çayı da her gün içmiyorum ama içince de 2-3 bardak açık içtiğim oluyor arka arkaya (pasta börek yanında iyi gidiyor ), bide ilk aylar çok tiksinmiştim ama yeni yeni yumurta yemeye başladım , çok faydalıymış. bide su içebilsem rapor alınca evde daha dikkat ederim artık...
kordon kanını araştırmak aklımda ama sıra gelmedi, bide Allah ihtiyaç duyurmasın ama kısa süreli sadece kendi kordon kanı işe yarıyormuş gibi bir şey duymuştum, araştırmak lazım çok pahalı ama uygulama şekli gerçekten faydalı olacaksa gerekli... ben babamı lösemiden kaybettim maalesef, eğer işe yarıyorsa, neyse konuşması bile zor Allah yavrularımızı korusun...
Canım çok geçmiş olsunnn ( Allah korumuş yine seni ve bebeklerini, korkudan kasıldın demek ki... hareketlerini hissettiğin için rahatsındır, tedirgin olursan git bak bakalım kuzularına...

Canım kusura bakma gözümden kaçmış Allah kabul etsin, ben yine de eklerim listeye hem tekrar yayınlanmış olur daha çok aklımıza gelir okumak :16.

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81---- 60-------- 60 -------- 100 -------- 100 Okudu

Sedef----- 25 ------- 25 --------

Seybil---- 100-------100-------100------- 100

Mrsbeyaz-- 30-------15--------

Alexandria--50------50------50------

Asbelove-- 100----100-----100------100

Eylül----- 30-------30-------200------200

Fpmk------ 50-----100-----

Cansu -----30----- 20-------

Sdtive -----100----100------100-------100

Glaze----

Allah kabul etsin, sağlıkla sıhhatle evlatlarımıza kavuştursun... Hastanedeki arkadaşlarımızın da yardımcısı olsun, Flufem'e sabır versin... AMİN

Kızlar eksik yada fazla yazdığım yoktur umarım, varsa söylersiniz düzeltirim

ayyyy bu sefer de iyice abarttım saat 5'e geliyor, bizim bebişlerin uyku düzeni nasıl olacak acaba İnşallah o günleri görürüz Rabbim nasip etsin....

şimdiden herkese iyi pazarlar, hayırlı haberler aldığımız bir gün dileği ile hepimiz bebişler ile beraber Allah'a emanet olalım...

Ne diyosun canım allah korumuşkemerin takılıymış iyiki.bende bazen sıkılıp takmıyorum ama takmk lazım.için rahat etmiyosa gştseydin hastaneye canım ult görürdün en aZından

canımmm çok geçmiş olsun. Allah korumuş gerçekten. inşallah bi sıkıntı olmaz. keşke bi gitseydin doktora her ihtimale karşı.
Yavrularımız da biz de Allah'a emanetiz artık.

çok geçmiş olsun canım yaa, Allah korumuş yine... sen korktuğun için olmuştur o kasılmalar. onlar karnında güvendeler. inşallah bir daha böyle birşey yaşamazsınız

canım çok geçmiş olsun.rabbim seni ve yavrularını korumuş.Allahım kimseye yaşatmasın.

Çok çok geçmiş olsun canım, Allah korumuş yavrularını ve seni... Kendine dikkat et...

Cok gecmis olsun canım onlara bisi olmaz Allah'ın izniyle sadece sen korktun diye kasilma olmuştur..allah hepimizi ve kuzularımızı görünmez kaza beladan korusun..cok gecmis olsun canım..

Canım çok geçmiş olsunnn ( Allah korumuş yine seni ve bebeklerini, korkudan kasıldın demek ki... hareketlerini hissettiğin için rahatsındır, tedirgin olursan git bak bakalım kuzularına...

hepinizden Allah razı olsun kızlar,Rabbim çok şükür korudu bizleri.Karnıma ya da belirgin bir şekilde herhangi bir yere darbe almadım kızlar,yoksa direkt koşardım hastaneye,daha önceki paniklemelerimde dr.um hareket ettikleri sürece asla korkma,doğum veya kötü birşey olacak olursa bizim deprem pozisyonu alıp hareketsiz kalmamız gibi bebekler de hareketi keser demişti,tlf. ile sordum magnezyumu artır dedi,korkudan kasıldım sanırım,uzun süre atamadım üzerimden,bir de sağda hareket hissedip solda hissetmediğim için daha çok kastım kendimi.Hala tetikteyim hareketler konusunda,içim rahat etmezse gidicem dr.a.

Günaydın kızlar :) guzel bi pazar gunü olsun ins..

orkide bize hiç yazmadınbebeklerin nasıl canım?

Durudenizderya ve ayse ve diger hastanedeki arkadaslarım siz nasılsınız?

Kengo siz nasılsınız kızlar nasıl?

flufem seni de merak ediyorum canım biraz toparladın mı nasılsın arada yaz bize canım..

Aksucum bi haftada 1 kilo fazla gibi ama su son hafta karnım bi anda cok büyüdü resmen gun gun büyümesini farkettim yani:) belkide bana 1 haftada aldım gibi geldi ama ben bu hafta farkettim kiloyu:) bebislerim iyi olsun da önemli degil gelsin kilolar Zaten millet hani nerde karnın artık deyip duruyo bi rahatlasınlar yazık.

Eylülcüm hareketleri hissettiğin tarafla bebeklerin hangisi oldugunu anlaman mümkün degil canım cunku pozisyonlarını bilmiyoruz..bisi olmaz bebeklerine bak karnını da carpmamissin cok sükür sen stres yapma sadece o iyi gelmiyo biliyosun..

kültür derken idrar kültürümü vajinal kültürmü canım hangisi idrar kültürü yapıldı sözde ama ptesi çıkar dediler.bakacağız doktor çağırdı yarın gideceğim inşallah enfeksiyon olduu kesin sabahları elma sirkesi sürüyorum akıntının rengi açılmış baya bugun farketim açık sarı ..bu arada 100 er tane okudum hepsinden not edersin hepiniz dualarımdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…