2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
gunaydın kızlar hayırlı haftasonlarımız olsun geçmiş olsun emleb rabbim şifa versin allahtan yaz değil yoksa kasıntıdan sıkıntıdan cok bunalırdı kemiik suyu içir canım rabbimin izni ile tez zamanda ayaga kalkar inşallah :KK16:

Tatlimm sakin uzme kendini. Cok sukur dermansiz dert degil bebegini strese sokma sakin. Benim esiminde basindan boyle bisey gecti suan bi bacaginda platin var ama turp gibi masallah. Senin esinde iyilesir insallah en kisa zamanda arada olan bebise olmasin mantikli dusun

haklısın canım sağ ol inşallah iyileşicek

günaydın güzel anneler ve güzel ve yakışıklı melekleri.....

canım çok çok geçmiş olsun..pufpufun dediği gibi Allahtan daha büyük bir sıkıntı dermanı olmayan bir hastalık değil diyerek avutmaya çalış kendini..evet hormonlar mahfediyor insanı tüm duygularımız tavan..sinirimizde üzüntümüzde öfkemizde... üzme canım kendini bebişinde üzülür bak...çok geçmiş olsun canım ..bende garibim bugün sabah haberde okumıcam artık..içim endişe doluyor..15 haftalık bebeiğini kaybetmiş esra erol.. insan çok acayip oluyor.. ben zaten ne hareket nede tekme hissetmediğim için hep napıyor diye düşünerek geçiyor gecelerim gündüzlerim..gece elim karnımda uyuyakalıyorum acaba hissedermiyim diye..oturup ağlıcam evde olsaydım ama işyerindeyim.. :KK43:( randevuma 10gün var...

nolur bugün güzel bir gün olsun hepimiz için..içim sıkıntılı hayır olsun rüyamda bebeiğimi doğurduğumu gördüm hemde evde banyoda..kardeşim yanımda kucağıma veriyor..ama daha erken diyorum tekrar koyalım diyorum..

minik kızım benim..ve arkadaşlarımın minik kızçeleri ve paşaları...

nolur sizde bizim ruh durumumuza aldırmadan orda kendinize iyi bakın..bizim endişelerimiz sizi etkilemesin..sizi çok seviyoruz biz...canımızsınız siz.. lütfen bizimle kalın..

çok sağ ol canım desteğiniz için hepinize tekrar teşekkür ederim öyle daha kötü detler var çok şükür bununla ama ben hala kendimi inandırmak istemiyorum kırık olduğuna hiç ağrısı olmadı kırık olsa çok ağrı olur ama bilmiyorum işte duygular tavan zaten morelim bozuk geldim işe bide esra erolu duydum Allah sabır versin çok zordur umarım sayenizde daha iyyim toparladım canım belkide doktor kırık yok dicek prof. gidicekler birazdan var eskişehirde bildiğin doktor ortepedi eşin kime gidiyodu canım ...

günaydın güzel anneler ve güzel ve yakışıklı melekleri.....

canım çok çok geçmiş olsun..pufpufun dediği gibi Allahtan daha büyük bir sıkıntı dermanı olmayan bir hastalık değil diyerek avutmaya çalış kendini..evet hormonlar mahfediyor insanı tüm duygularımız tavan..sinirimizde üzüntümüzde öfkemizde... üzme canım kendini bebişinde üzülür bak...çok geçmiş olsun canım ..bende garibim bugün sabah haberde okumıcam artık..içim endişe doluyor..15 haftalık bebeiğini kaybetmiş esra erol.. insan çok acayip oluyor.. ben zaten ne hareket nede tekme hissetmediğim için hep napıyor diye düşünerek geçiyor gecelerim gündüzlerim..gece elim karnımda uyuyakalıyorum acaba hissedermiyim diye..oturup ağlıcam evde olsaydım ama işyerindeyim.. :KK43:( randevuma 10gün var...

nolur bugün güzel bir gün olsun hepimiz için..içim sıkıntılı hayır olsun rüyamda bebeiğimi doğurduğumu gördüm hemde evde banyoda..kardeşim yanımda kucağıma veriyor..ama daha erken diyorum tekrar koyalım diyorum..

minik kızım benim..ve arkadaşlarımın minik kızçeleri ve paşaları...

nolur sizde bizim ruh durumumuza aldırmadan orda kendinize iyi bakın..bizim endişelerimiz sizi etkilemesin..sizi çok seviyoruz biz...canımızsınız siz.. lütfen bizimle kalın..

Canim bende cok kotu bi ruya gordum bu gece. Kanamam olmustu hastaneye gidiyodum esime haber veriyodum ama hic ilgilenmiyodu nasil mutsuzdum. Daha oncede ruyamda kanamam oldugunu gormustum. Hayirlara yormak lazim. Cok takilma bence sende . Bu ruyalarda karmasik duygularimizdan.
Kac haftalik oldun sen cilegim

gunaydın kızlar hayırlı haftasonlarımız olsun geçmiş olsun emleb rabbim şifa versin allahtan yaz değil yoksa kasıntıdan sıkıntıdan cok bunalırdı kemiik suyu içir canım rabbimin izni ile tez zamanda ayaga kalkar inşallah :KK16:

sağ ol şirinem amiiin diyorum herkesin güzel dualarına hamilelerin duası kabul olurmuş iyileşicek zaten dualarınızla Allah hepinizden razı olsun ..

merhaba anneler size sorum tetanos aşısı kaçıncı haftada yapılıyor yaptıran var mı?

Ayrıca şuan 20. Haftadayım ve sadece 2 kilo aldım. Sizlerin kiloları nasıl bilgi verirseniz sevinirim.
:KK9:

merhaba

ben 18 + 3 günlükken ilk tetenoz iynemi oldum yanlız ciddi ağrı yapıyor haberin olsun :KK43:
şuan 19 + 1 günlüğüm ve tam 5 kilo aldım :)

Gunaydinnnnnnnn guzel birgun sizlerin olsun canlarimmm :KK16:
kızlar günaydın bugün sizlere pek neşeli günaydın diyemicem morelim çok bozuk:KK5: akşam eşimin ayağı kırıldı:KK5: halı sahaya gitmişti birisi vurmuş ayağına geldi hemen acile gitti ama kırılmış alçıya almışlar onu öyle görünce dünyam durdu sanki :KK5::KK5: çok morelim bozuk oturdu içime şöyle hüngür hüngür ağlasam açılcam sanki bebğim için sağlam durmaya çalışıyorum ama olmuyo ..:KK19: eşim ben iyiyim üzülme sakın diyor ama olmuyorr:KK5::KK5:ve bugün işe gelmek zorundayım onada sinirlerim bozuldu kafam hep evde:KK19: gecede sağ tarafımda bi ağruyla uyandım ama nasıl bıçak saplanmış gibi böyle hem kasık hem arka boşluğa doğru orası çok üzüldüm ondanmı acaba neyse ki sabah geçmişti

Canim cok gecmis olsun esinede sanada.....
Yine agrin tekrarlarsa bekleme git derim doktora....
Sadaka falan ver canim nazar olmasin uzerinizdeki.....
Ben cok inanirim kotu nefse :KK50:

Canim bende cok kotu bi ruya gordum bu gece. Kanamam olmustu hastaneye gidiyodum esime haber veriyodum ama hic ilgilenmiyodu nasil mutsuzdum. Daha oncede ruyamda kanamam oldugunu gormustum. Hayirlara yormak lazim. Cok takilma bence sende . Bu ruyalarda karmasik duygularimizdan.
Hayirdir inşallah kan rüyayı bozar derler ciddiye alma bende ilk bebeğimi kaybedince ikincide her gece rüyamda kaybettim ya kanamam oluyordu ya suyum geliyordu geceleri kabuslarla uyanıyordum sonra bı gece rüyamda biri bana dediki niye korkuyorsun senin bebeğine hiç bisey olmayacak demişti,

merhaba

ben 18 + 3 günlükken ilk tetenoz iynemi oldum yanlız ciddi ağrı yapıyor haberin olsun :KK43:
şuan 19 + 1 günlüğüm ve tam 5 kilo aldım :)

ay beni hiç aramadılar sağlık ocağından aşı diye, bende gidemedim bi türlü :KK43: 19+2 yiz kaçırdık mı acaba tarihi? Ay niye sağlık ocağınıda çıkardılarsa başımıza, git hastanede saatlerce bekle gel sağlık ocağında bekle.. Haftada bir gün iznimiz var o da hastane-sağlık ocağı derken geçiyor valla..

kızlar günaydın bugün sizlere pek neşeli günaydın diyemicem morelim çok bozuk:KK5: akşam eşimin ayağı kırıldı:KK5: halı sahaya gitmişti birisi vurmuş ayağına geldi hemen acile gitti ama kırılmış alçıya almışlar onu öyle görünce dünyam durdu sanki :KK5::KK5: çok morelim bozuk oturdu içime şöyle hüngür hüngür ağlasam açılcam sanki bebğim için sağlam durmaya çalışıyorum ama olmuyo ..:KK19: eşim ben iyiyim üzülme sakın diyor ama olmuyorr:KK5::KK5:ve bugün işe gelmek zorundayım onada sinirlerim bozuldu kafam hep evde:KK19: gecede sağ tarafımda bi ağruyla uyandım ama nasıl bıçak saplanmış gibi böyle hem kasık hem arka boşluğa doğru orası çok üzüldüm ondanmı acaba neyse ki sabah geçmişti

canım geçmiş olsun.. ama takma bunlar basit kazalar Allah beterinden saklasın.. en kısa zamanda iyileşecektir eşin de.. üzme kendini de bebişini de babanız iyileşecektir en kısa zamanda...

Günaydın canım geçmiş olsun.İnşallah ayağı kırık değildir ama kırık bile olsa şükür ki kafasına ya da beline gelmedi.Daha kötü şeyler olabilirdi.Üzülme öyle bile olsa kocan sana naz yapmak istemiş biraz:KK43:. Hamilelikte senle nasıl ilgileniyorsa şimdi de sen onla ilgilenirsin ilişkiniz iyice kenetlenir.:KK16:

Esra Erol ister istemez farkında olmadan herkesi etkiledi.Bizimle aynı aylarda olduğu için empati yapıyoruz,bizmiş gibi etkileniyoruz.

Kızlar benim biraz geç oldu ama ikili test sonucumu yeni aldım, zaten üçüncüyüde düşünmüyorum yaptırmayı 25. Inde doktora gidicem ona göstericem ama bilgisi olan varmı sizce nasıl çıkmış ?

Kombine risk - 1:10000

yaş riski - 1:564

trisomy 18 + nt

1:10000 cut off değerinin altında

kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim...

slm kızlar nasılsınız hastanede yattık bizde dun yattım bu sbh tabrcu oldum ve işten çıkışımı verdim idrr yollarımda mikrop çıktı iyyz bakalım bir suru serum yedim

Kizlar demek ki dogru annem.kizar hep senin ruyalrin gecmez bosuna sikinti yapiyon kendine diyee....bende dun cok etkilenmisim esra eroldan sabaha kadar agrim.vardi belim ve kalcam bu ay olacagini soyledi dr ve bana magnezyum.verdi dun ilk defa ictim o da midemi bozdu uzerine bide gaz sancisi eklendi sabahi kabuslarla zor ettim...hepimiz ayni durumdayiz demek ki rabbim.korusun bebislerimiz

çok sağ ol canım desteğiniz için hepinize tekrar teşekkür ederim öyle daha kötü detler var çok şükür bununla ama ben hala kendimi inandırmak istemiyorum kırık olduğuna hiç ağrısı olmadı kırık olsa çok ağrı olur ama bilmiyorum işte duygular tavan zaten morelim bozuk geldim işe bide esra erolu duydum Allah sabır versin çok zordur umarım sayenizde daha iyyim toparladım canım belkide doktor kırık yok dicek prof. gidicekler birazdan var eskişehirde bildiğin doktor ortepedi eşin kime gidiyodu canım ...

ümit hastanesinde bülent beye gitmişti devlet hastanesinde cankat diye biri avrdı tıpta var bir profesor ama 2-3 ay sonrasına randevu ancak verebiliyorlar...

ben bugün 18+2 oldum canım....haklısın ruh durumumuz rüyalarımızıda etkiliyor ama insan uzaklaştıramıyor düşünceleri bazen...

Gunaydinnnnnnnn guzel birgun sizlerin olsun canlarimmm :KK16:

Canim cok gecmis olsun esinede sanada.....
Yine agrin tekrarlarsa bekleme git derim doktora....
Sadaka falan ver canim nazar olmasin uzerinizdeki.....
Ben cok inanirim kotu nefse :KK50:

bende çok inanırım canım aklıma geldi vereyim işten çıkınca çok sağ ol desteğin için ben normalde arkasından ayetel kürsü okurum akşam iki kere niyetlendim hep yarım kaldı demekki olcağı varmış okusaydım belkide hiç bişey olmucaktı ama çekiceği varmış baksana belkide o yüzden okuyamadım bitürlü çünkü ayetel kürsü okununca 70 000 melek zırh oluyo koruyo Rabbim daha beterinden korusun...

slm kızlar nasılsınız hastanede yattık bizde dun yattım bu sbh tabrcu oldum ve işten çıkışımı verdim idrr yollarımda mikrop çıktı iyyz bakalım bir suru serum yedim

canım çok gemiş olsun dahaiyisin ya ..Allah bebğini bağışlasın boşver evde kafa dinle ii olmuş işten çıkışın

X