2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kizlar biseyi cok merak ediyorum. Detayli ultrasonda ikili uclu testlerde vs. Allah korusun bir sorun tespit edildigi zaman anne karninda tedavi uygulanabiliyor mu. Yani aldirmayi dusunmuyorsak bu testleri yaptirip yaptirmama konusunda cok onemli bu bence. Bilgisi olan var mi

eğer acil birsey gerekırse bebeğe anne karnında müdahale edilebiliyo canım

Kizlar biseyi cok merak ediyorum. Detayli ultrasonda ikili uclu testlerde vs. Allah korusun bir sorun tespit edildigi zaman anne karninda tedavi uygulanabiliyor mu. Yani aldirmayi dusunmuyorsak bu testleri yaptirip yaptirmama konusunda cok onemli bu bence. Bilgisi olan var mi

Malesef canım anne karnında müdahale yok o testleri yaptırılmasının sebebi aldırmak düşünüyorsan zaten doktorumda bana eğer bi aksilik çıkarsa aldırmayı düşünüyorsan yapalım yoksasen bilirsin dedi kuzenim de doktor oda öyle söyledi o yüzden ben yaptırmadım aldırmayı düşünmediğim için sadece organlar yerine yerleşmediğinde müdahale ediyormuşlar onuda normal ultrasonda görebiliyormuşlar

selamlar sımdı doktardan geldım hersey yolunda cok sukur ama cınsıyetını ogrenemedık sırtı donuktu.kalp atısları 127 dedı 16+6 tam uyumlu saglıklı bebesım cok sukur.

Canım sevindim senin adına.:nazar:bebişine.cinsiyetini öğrenememişsin ama sağlık olsun önemli olan bu.

ay ay oku oku bitmedi :)
detaylı ultrason konuşmuşsunuz ben düşünmüyordum ama yazdıklarınızı okuyunca kararsız kaldım doktora gidince sorucam
dün içimde böle kıpırtı var gibiydi ama bugün yok anlamadım bebişmidi :)

kızlarrrrr netten aldığım lierac kremler geldiii bu akşam başlıyorum kullanmaya şimdilik sadece karnıma süreyim diyorum hızla büyüyor çünkü:KK53:çatlıcam die tırsıyorum valla garanti çatlıcamda ne kadar az o kadar iyi:KK52::KK52:

az önce eşim aradı (akşam küsmüştüm ben kendisine de,beni yürüyüşe çıkarmadı die) napıosunuz die aramış bende tanıyamdım kimsiniz dedim bi an durdu benim yaaaa dedi ,sonra tanımıyorum sizi dedim kapattım teli:KK76:tekrar aradı yahu benim numaramımı sildin naptın dedi .sonra birden kendi kendine dank etti haaaaaa dedi anladı safım trip attığımı:KK51:.karnındaki çocuğun babasıyım tanıştığıma memnun oldum dedi.bende hatırlayamadım kusura bakmayın dedim.allahım nasıl bozuldu.yüzümü görünce hatırlarsın geliyorum biraz sonra dedi.gülmemek için zor tuttum kendimi.:KK9::KK9:ohhhh iyi oldu yağlarım eridiii :KK76::KK76::21::21:
ayy alemsiniz yaa çok güldüm valla bravo iyi dayanmışsın gülmemişsin :KK1::KK1:

Merhaba kızlar ben de haziran annesiyim Allah nasip ederse.Sizi sürekli takip ediyorum ben de yazayım dedim benim de kızım olacak.

ben asker eşiyim ve maalesef ben hamile kaldıktan 1ay sonra eşim görev için kuzey ıraka gitti şimdi siz küstüm kavga ettim diyorsunuzya inanı onlar bile yanında yokken aranıyor ben kızımla birlikte kaldım burda (annem babam yanımdalar tabi) ama hiç bişey onun varlığı gibi olmuyor ben doktora hep yalnız gidiyorum ben 8aylık hamile olana kadar eşim yanımda yok yani mayıs ayının sonuna kadar inşallah zaman benim için kolay ve çabuk geçer ha birde kızım baba aşığıdır obana hergün babam nezaman gelecek diye ağlıyor inşallah bi aksilik olmazda doğuma kadar gelir herkesten dua istiyorum bana sabır ve kuvvet versin bazen dayanamıycam gibi geliyor neyse çok yazdı tabii gözlerim sulandı klavyeyi görmekte zorlandım kendinize ve bebeklerinize ii bakın :KK14: :KK43:

arkadaşım sade soda iç ve yürü benim safra kesem yok berbat ediyor çk iyi biliyorum akşam çok fenaydım eşime dedim çıkar beni yürüyelim oda yorgunum dedi bozuştuk bizde.mide yanmasının üstüne bide küsüştük ohhhhhhhhhhh kaymak kaymak.:KK76::KK76:

Selam Huzeyfe benim de safra kesem yok....herşeyden yiyiyorum, az az sık sık, ara öğünler yapıyorum. Özellikle dahiliye doktorumun dediği mideni asidik yapmamaya çalış dedi, gazlı içeceklerin hepsi, çay, limon, potakal...tabiki mandalina, potakal yiyiyorum ama bunu dengelemek için yoğurt yemek gerekiyormuş..aklınızda bulunsun reflünüz artıyor gibi olduğunda hemen bir kase yoğurt, çok denedim hemen ağrı geçiyor. Birde ılık süt iyi geliyor..inşallah ağrısız gecelerimiz olur...

ben asker eşiyim ve maalesef ben hamile kaldıktan 1ay sonra eşim görev için kuzey ıraka gitti şimdi siz küstüm kavga ettim diyorsunuzya inanı onlar bile yanında yokken aranıyor ben kızımla birlikte kaldım burda (annem babam yanımdalar tabi) ama hiç bişey onun varlığı gibi olmuyor ben doktora hep yalnız gidiyorum ben 8aylık hamile olana kadar eşim yanımda yok yani mayıs ayının sonuna kadar inşallah zaman benim için kolay ve çabuk geçer ha birde kızım baba aşığıdır obana hergün babam nezaman gelecek diye ağlıyor inşallah bi aksilik olmazda doğuma kadar gelir herkesten dua istiyorum bana sabır ve kuvvet versin bazen dayanamıycam gibi geliyor neyse çok yazdı tabii gözlerim sulandı klavyeyi görmekte zorlandım kendinize ve bebeklerinize ii bakın :KK14: :KK43:

Size de hayırlı hamielikler, inşallah eşinize de çabucak hayırlısı ile kavuşursunuz.

canım yaa kıyamam sana :KK43: benim de eşim 2015de gidecek askere daha gitmedi yani ben de kızımla onun yolunu beklicem :KK50: ama üzülme lütfen bebişlerin de üzülür kavuşacaksınız ve bi daha da ayrılmayacaksınız inşallah böyle düşün :KK49:

Canim Allah (c.c.) sabir versin sana ....
Eminim oldukca zordur esinin yaninda olamamasi.....
Hamilelikte insanin nazi bir ese geciyor cunku....
Enistemiz ins. Dogumda yaninda olur canim :nazar::KK16:

yavrum benim yaa allah gönlüne ferahlık versin tez eldin eşinle seni kavuştursun inşallah...

size de hayırlı hamielikler, inşallah eşinize de çabucak hayırlısı ile kavuşursunuz.

canım yaa kıyamam sana :KK43: Benim de eşim 2015de gidecek askere daha gitmedi yani ben de kızımla onun yolunu beklicem :KK50: Ama üzülme lütfen bebişlerin de üzülür kavuşacaksınız ve bi daha da ayrılmayacaksınız inşallah böyle düşün :KK49:

canim allah (c.c.) sabir versin sana ....
Eminim oldukca zordur esinin yaninda olamamasi.....
Hamilelikte insanin nazi bir ese geciyor cunku....
Enistemiz ins. Dogumda yaninda olur canim :nazar::KK16:

yavrum benim yaa allah gönlüne ferahlık versin tez eldin eşinle seni kavuştursun inşallah...

çoook saolun canlarım allah hepinizden razı olsun inşallah hepimize kuvvet versin amiiiinn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Pufpufum belki hatirlarsin ben erken girmek zorunda kalmistim.....
Su bant denildigi icin...
15+4 de gitmistim.....
Perinatolog birde 20. Haftanda gel dedi .....
Gittigimde organlari falan olusmustu fakat bu sefer olcumlerle birlikte islevinede bakacak .....
Persembe gunu Allah (c.c.) in izni ile gidecegim 20+1 olmus olacagim ogun....
Senide yonlendirir doktorun gerekli haftana ulastiginda :KK34:

canım benım de randevum 3 şubat yani 22 hafta da yapılacak yani 20 ile 23 arası gibi ama çok iyi bir yerde yaptır lütfen benim normalde Süleymaniye doğum evinde ranevum vardı 4 şubata ama doktorum orayı kabul etmedi orada perinatolog yok gözden birsey kaçmasın sakın dedı sonra sorumluluk kabul etmiyor ben yıne mecbur bakırkoye aldım 300 lira ama napım bebeğimden asla daha kıymetli değil

20. haftada benimki yani 20. haftanın bittiği gün çağırdı beni bu perşembe değil bi dahaki perşembe:KK16:20 ile 24 arası yapılıyormuş die biliyorum:KK34:

hııımmmm anlaşıldı kızlar sağolun yani daha 1 ay kadar zamanım var :KK34: acaba kontrol günü neye bakıcak ben ona takıldım..kan alınıp bakılcak dedi,kenik yapısı gibi bişey dedi diye hatırlıyorum ama eminde olamıyorum

Kizlarrrrrr ben neden surekli oksurdugumde hapsirdigimda idrar kaciriyorum :26:
Camasir degis degis biktim bir yere gidincede engel oluyor namaz kilmama falan....
Offff offfff :KK43: sadece ben mi cekiyorum bu sikintiyi .....
Gecen gittigimde doktor normal dedi ama rahim kaslarimi guclendirici bir hareket soyledi yine ayni :44:

Kizlarrrrrr ben neden surekli oksurdugumde hapsirdigimda idrar kaciriyorum :26:
Camasir degis degis biktim bir yere gidincede engel oluyor namaz kilmama falan....
Offff offfff :KK43: sadece ben mi cekiyorum bu sikintiyi .....
Gecen gittigimde doktor normal dedi ama rahim kaslarimi guclendirici bir hareket soyledi yine ayni :44:

canım günlük ped kullansana namazlarını engellemez.sadece sana olmuyodur emin ol.bana olmuyo ama hapşırdıgımda falan bende zorlanıyorum normal şeyler bunlr :KK34:

Kızlar perşembe günü rahim ağzı ölçümü yapılacak galiba, 10 gun önce agrı şıkayetıyle gıttım 10 gun sonra sıkışık gel rahım agzına bakalım dedı.:26::26::KK53::KK53:

Canim Allah tez zamanda kavustursun sizi. Hem senin kocisi hemde bizimkileri basimizdan eksik etmesin hicbir zaman.

Kızlar perşembe günü rahim ağzı ölçümü yapılacak galiba, 10 gun önce agrı şıkayetıyle gıttım 10 gun sonra sıkışık gel rahım agzına bakalım dedı.:26::26::KK53::KK53:
canım şikayetin cinsel uzvndaki agrından mıydı.ben de de oluyor :26:

X