2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlarrrrr netten aldığım lierac kremler geldiii bu akşam başlıyorum kullanmaya şimdilik sadece karnıma süreyim diyorum hızla büyüyor çünkü:KK53:çatlıcam die tırsıyorum valla garanti çatlıcamda ne kadar az o kadar iyi:KK52::KK52:

az önce eşim aradı (akşam küsmüştüm ben kendisine de,beni yürüyüşe çıkarmadı die) napıosunuz die aramış bende tanıyamdım kimsiniz dedim bi an durdu benim yaaaa dedi ,sonra tanımıyorum sizi dedim kapattım teli:KK76:tekrar aradı yahu benim numaramımı sildin naptın dedi .sonra birden kendi kendine dank etti haaaaaa dedi anladı safım trip attığımı:KK51:.karnındaki çocuğun babasıyım tanıştığıma memnun oldum dedi.bende hatırlayamadım kusura bakmayın dedim.allahım nasıl bozuldu.yüzümü görünce hatırlarsın geliyorum biraz sonra dedi.gülmemek için zor tuttum kendimi.:KK9::KK9:ohhhh iyi oldu yağlarım eridiii :KK76::KK76::21::21:

Kızlar bende acayip mide yanması var :KK43: napıcam bilmiyorum gaviscon içiyorum arasıra çoook dayanamazsam ama sizde de var mı böyle yanma? :26::26::26::26::26:

canım bende de var yaa :KK43::KK43: en son doktora gittiğimde rahmin yukarı genişlemesinden dolayı mide öz suyunun yukarı doğru çıkmasından kaynaklanıyormuş. rennie verdi şurup yanınca ondan içiyorum.. günde 4 kaşığa kadar içebilirsin dedi..

Kizlar yaa yarin randevum var coook heyecanliyim gecen hafta ters donuktu goremedik cinsiyetini...sizce bir haftada donmusmudur duzune...

canım bir haftada defalaca dönmüştür artık hareketlendi bebeklerimiz :) inşallah görürsün.ben gimeden önce yarım saat kadar yürümüştüm ve çikolata yemiştim.bi arkadaş tavsiye etmişti yine burdan :KK34:

muz da yiyorum gaviscon da içiyorum iki yastıkla da yatıyorum ama dayanılacak gibi değil :KK43: özellikle akşamları mahvediyor beni :KK43::26::26::26::26::26:

arkadaşım sade soda iç ve yürü benim safra kesem yok berbat ediyor çk iyi biliyorum akşam çok fenaydım eşime dedim çıkar beni yürüyelim oda yorgunum dedi bozuştuk bizde.mide yanmasının üstüne bide küsüştük ohhhhhhhhhhh kaymak kaymak.:KK76::KK76:

Kızlar bende acayip mide yanması var :KK43: napıcam bilmiyorum gaviscon içiyorum arasıra çoook dayanamazsam ama sizde de var mı böyle yanma? :26::26::26::26::26:

var canım bazen çok iddetli ouyor ama her zaman değil.yandıgında o gün yediğim şeyleri düşünüyorum ona göre yedikelrime dikkat ediyorum.genelde soganlı şeyler miğdemi yakıyor çiğ ya da pişmiş...

aleyküm selam teyzesi mutlaka söyleyeceğim :) o da ellerinizden öper :):nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
muz da yiyorum gaviscon da içiyorum iki yastıkla da yatıyorum ama dayanılacak gibi değil :KK43: özellikle akşamları mahvediyor beni :KK43::26::26::26::26::26:

doktorun birşey dedi mi canım..yalnız lütfen su içmeyi bırakma oldu mu kardeşim su az içti midesinden dolayı sonra suyunda birazcık azalma oldu..içmeye çalış oldumu..meraklanma sakın endişe etme sakın... endişe et diye demedim..sadece dikkat et diye yazıyorum ..önemli bir azalma değildi ama doktoru uyardı hep su iç diye..

kızlarrrrr netten aldığım lierac kremler geldiii bu akşam başlıyorum kullanmaya şimdilik sadece karnıma süreyim diyorum hızla büyüyor çünkü:KK53:çatlıcam die tırsıyorum valla garanti çatlıcamda ne kadar az o kadar iyi:KK52::KK52:

az önce eşim aradı (akşam küsmüştüm ben kendisine de,beni yürüyüşe çıkarmadı die) napıosunuz die aramış bende tanıyamdım kimsiniz dedim bi an durdu benim yaaaa dedi ,sonra tanımıyorum sizi dedim kapattım teli:KK76:tekrar aradı yahu benim numaramımı sildin naptın dedi .sonra birden kendi kendine dank etti haaaaaa dedi anladı safım trip attığımı:KK51:.karnındaki çocuğun babasıyım tanıştığıma memnun oldum dedi.bende hatırlayamadım kusura bakmayın dedim.allahım nasıl bozuldu.yüzümü görünce hatırlarsın geliyorum biraz sonra dedi.gülmemek için zor tuttum kendimi.:KK9::KK9:ohhhh iyi oldu yağlarım eridiii :KK76::KK76::21::21:

:)))) ah biz kadınlar özellikle hamile kadınlar :))) güle güle kullan kremlerini..

Son düzenleme:

az değilsin var ya :KK1::KK1::KK1:

2014 haziranın en güzel mi güzel anneleri :)

benim mesai bitmek üzere hepinize iyi akşamlar sağlıklı akşamlar endişesiz akşamlar...bebişlere sağlık sıhhat bol sevgilerimle.. :)

deliiii delisin kızım :KK9::KK9:çok güldüm yaa :KK53: :KK53: iyi olmuş boşver bizde bozuşuktuk akşam gönlümü aldı bugünde doktordan iyi haberlerle dönünce geçti bittiiiii:KK9: psikolojiler aynı olunca eşimde şaşırıyor sen böyle değildn ne oldu diye benim safta bi kabullense hamişliğimden olduğunu bende beebği yayı aldım kullanıyorum duştan çıkınca ama kaşıntı yaptı omu bilmiyorum anlamadım bakalım dikkat edicemde doktorsa o yapıyosa değiştir didi

benden de ii akşamlar çıkıyorum ancak toparlanırımm bol bolll bebiş tepikleri inşallahhhhh:KK52::KK52:

Kizlar benimde midemde yanma basladi....
Hic boyle olmazdi.... Buyuklerimizin deyimiyle saclari cikmaya basladi diye mi yanma oluyor diyecegim ama bu durumla alakasi tok diye okumustum cok onceden :KK9:

şu detaylı ultrason olayını doktor ne diye söyledi size ve kaçıncı haftanızda yapılmış olcak? Bana böyle bişy söylenmedi de merak ettim :KK1: 25 ocakta randevum ve o gün bişeye bakılcak dedi kemik yapısımı bişey dedi ama net hatırlamıyorum bile :26:

şu detaylı ultrason olayını doktor ne diye söyledi size ve kaçıncı haftanızda yapılmış olcak? Bana böyle bişy söylenmedi de merak ettim :KK1: 25 ocakta randevum ve o gün bişeye bakılcak dedi kemik yapısımı bişey dedi ama net hatırlamıyorum bile :26:

Pufpufum belki hatirlarsin ben erken girmek zorunda kalmistim.....
Su bant denildigi icin...
15+4 de gitmistim.....
Perinatolog birde 20. Haftanda gel dedi .....
Gittigimde organlari falan olusmustu fakat bu sefer olcumlerle birlikte islevinede bakacak .....
Persembe gunu Allah (c.c.) in izni ile gidecegim 20+1 olmus olacagim ogun....
Senide yonlendirir doktorun gerekli haftana ulastiginda :KK34:

Kizlar biseyi cok merak ediyorum. Detayli ultrasonda ikili uclu testlerde vs. Allah korusun bir sorun tespit edildigi zaman anne karninda tedavi uygulanabiliyor mu. Yani aldirmayi dusunmuyorsak bu testleri yaptirip yaptirmama konusunda cok onemli bu bence. Bilgisi olan var mi

deliiii delisin kızım :KK9::KK9:çok güldüm yaa :KK53: :KK53: iyi olmuş boşver bizde bozuşuktuk akşam gönlümü aldı bugünde doktordan iyi haberlerle dönünce geçti bittiiiii:KK9: psikolojiler aynı olunca eşimde şaşırıyor sen böyle değildn ne oldu diye benim safta bi kabullense hamişliğimden olduğunu bende beebği yayı aldım kullanıyorum duştan çıkınca ama kaşıntı yaptı omu bilmiyorum anlamadım bakalım dikkat edicemde doktorsa o yapıyosa değiştir didi
:KK76::KK76::KK76::KK9::KK9:
20. haftada benimki yani 20. haftanın bittiği gün çağırdı beni bu perşembe değil bi dahaki perşembe:KK16:20 ile 24 arası yapılıyormuş die biliyorum.
Huzeyfeemm napiyosun:KK16:
kocama yemek yaptırıyom kendim nette takılıyom:KK9:.kendisi cezalı da:KK47:
sen nasılsın bacım yoktun bugun sanki
:KK34:

canım benım de randevum 3 şubat yani 22 hafta da yapılacak yani 20 ile 23 arası gibi ama çok iyi bir yerde yaptır lütfen benim normalde Süleymaniye doğum evinde ranevum vardı 4 şubata ama doktorum orayı kabul etmedi orada perinatolog yok gözden birsey kaçmasın sakın dedı sonra sorumluluk kabul etmiyor ben yıne mecbur bakırkoye aldım 300 lira ama napım bebeğimden asla daha kıymetli değil

:KK76::KK76::KK76::KK9::KK9:

20. haftada benimki yani 20. haftanın bittiği gün çağırdı beni bu perşembe değil bi dahaki perşembe:KK16:20 ile 24 arası yapılıyormuş die biliyorum.

kocama yemek yaptırıyom kendim nette takılıyom:KK9:.kendisi cezalı da:KK47:
sen nasılsın bacım yoktun bugun sanki
:KK34:

Benimki de onumuzdeki pazar beni degisik bir yere goturecekmis. Degisik ne demekse artik :KK6:

Evet canim yoktum sabah bi ugradim sonra tlf kaybettim. Meger arabadaymis. Annemlerden gelirken dusurmusum.

Benim bas agrilarim artti bu aralar. Normal galiba bu haftalarda

Kizlar benimde midemde yanma basladi....
Hic boyle olmazdi.... Buyuklerimizin deyimiyle saclari cikmaya basladi diye mi yanma oluyor diyecegim ama bu durumla alakasi tok diye okumustum cok onceden :KK9:

Valla kaç gündür benim de midem çok yanıyo.daha önce hiç yoktu böyle yanma yeni yeni başladı:)

X