2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlaaarrr biz geldiiiikkk. ayrıntılıdan çıkar çıkmaz yazıyorum buraya.. artık kesin kızım olacakmış belli oldu.. :KK12::KK12::KK12: kilomuz 427 gr boyumuz 22 cm. her durumumuzla normaliz.. kalbimizi beynimiz her ölçümümüz normal. ama çok utangacız.. elimiz sürekli yüzümüzde. bi düzgün poz vermedi eliyle sakladı. bi tane fotomuz var ama arabada kalmış çekicektim yoksa yarın çeker koyarım.. hepinizi çoook öpüyoruz kızımlaaa:KK54::KK54::KK54::KK54:
ben o göbüşleri yerimmm.. herkeslerinkiniiiii yerimmmm göbüşün içindekileri zaten yerimmmm:KK52::KK52::KK52: ama hala en kilolunuz benim bu ebe'den de azar yedim 94 olmuşum. sanırım 100'le giricem doğuma.. :KK53::KK53::KK53:
ama vücut orantılı gittiğinden sanırım hala eski kıyafetlerimi giyebiliyorum. 80'den itibaren aynı kıyafetler oluyo. ve LCW pantolonu ve hamile taytım ve 3 hamile gömleğim ile XL kazaklarımla idare edebiliyorum :KK52::KK52::KK52:
azerii naaptın çok önce yazmışsın gittin mi doktora habersiz bırakma.. üşütmüşsün gibi sanırım .. umarım zehirlenme değildir. gitmediysen çabuk koş bi doktora:KK53::KK53::KK53:
puffpuffum hayırlı olsun.. sözde kız sakin olur derler benim kızım içimde pırpır sürekli kıpırdanıyo. umarım sen de o müthiş hareketleri hissedersin süreklii:KK52::KK52::KK52:
bi şeker testimiz kaldı onu da 3 martta hayırlısıyla hallettik mi çoğu gitti azı kaldı dicez :KK76::KK76::KK76::KK76:

hepinizi çooooookkk öpüyorum tekrarrrr:KK54::KK54::KK54::KK54:

:nazar::nazar::nazar:cok sevindim senin adına canım.Allaha çok şükür bebeklerde sorun çıkmadımı bizden iyisi yok.
benimde ilki kızdı çok kıpır kıpırdı doğdu gene aynı 7 yasında suan yerinde bi saniye oturamıyor valla..

kızlaaarrr biz geldiiiikkk. ayrıntılıdan çıkar çıkmaz yazıyorum buraya.. artık kesin kızım olacakmış belli oldu.. :KK12::KK12::KK12: kilomuz 427 gr boyumuz 22 cm. her durumumuzla normaliz.. kalbimizi beynimiz her ölçümümüz normal. ama çok utangacız.. elimiz sürekli yüzümüzde. bi düzgün poz vermedi eliyle sakladı. bi tane fotomuz var ama arabada kalmış çekicektim yoksa yarın çeker koyarım.. hepinizi çoook öpüyoruz kızımlaaa:KK54::KK54::KK54::KK54:
ben o göbüşleri yerimmm.. herkeslerinkiniiiii yerimmmm göbüşün içindekileri zaten yerimmmm:KK52::KK52::KK52: ama hala en kilolunuz benim bu ebe'den de azar yedim 94 olmuşum. sanırım 100'le giricem doğuma.. :KK53::KK53::KK53:
ama vücut orantılı gittiğinden sanırım hala eski kıyafetlerimi giyebiliyorum. 80'den itibaren aynı kıyafetler oluyo. ve LCW pantolonu ve hamile taytım ve 3 hamile gömleğim ile XL kazaklarımla idare edebiliyorum :KK52::KK52::KK52:
azerii naaptın çok önce yazmışsın gittin mi doktora habersiz bırakma.. üşütmüşsün gibi sanırım .. umarım zehirlenme değildir. gitmediysen çabuk koş bi doktora:KK53::KK53::KK53:
puffpuffum hayırlı olsun.. sözde kız sakin olur derler benim kızım içimde pırpır sürekli kıpırdanıyo. umarım sen de o müthiş hareketleri hissedersin süreklii:KK52::KK52::KK52:
bi şeker testimiz kaldı onu da 3 martta hayırlısıyla hallettik mi çoğu gitti azı kaldı dicez :KK76::KK76::KK76::KK76:

gözün aydın olsun canım. :).. Bende hep çekip yüklicem diyorum eve gidince unutuyorum bebişimin resmini çekip yüklemeyi. Bugün gisdince inş yeni cicilerimizle onları da çekerim

herkesin göbüşleri gördüm ama alıntılayamadım, çok şekersiniz. Kilonun yakıştığı tek durum hamilelik bence de. Kızlar farkettiniz mi 20. haftadan sonra baya hamile gibi olduk artık hatta bu hafta otobüste yerde veriliyor bana :KK1: vicdan azabı gibi oflaya puflaya dikiliyor başlarında kalkıyor onlar da :KK53:

:nazar::nazar::nazar:cok sevindim senin adına canım.Allaha çok şükür bebeklerde sorun çıkmadımı bizden iyisi yok.
benimde ilki kızdı çok kıpır kıpırdı doğdu gene aynı 7 yasında suan yerinde bi saniye oturamıyor valla..

yandım o zaman :KK52::KK52::KK52: aslında yanmadım ya kızım sayesinde kilo veririm onun peşinde koşarken :KK52::KK52::KK52:

gözün aydın olsun canım. :).. Bende hep çekip yüklicem diyorum eve gidince unutuyorum bebişimin resmini çekip yüklemeyi. Bugün gisdince inş yeni cicilerimizle onları da çekerim

koy anacım koy ben de resmi cdyi raporu ASM'ye girerken torpido gözüne koymuştum. orda unutmuşum akşama çekerim mutlaka. :KK52::KK52::KK52:

canım hadi gözün aydın kesinleşti kızın herşeyin yolunda olmasına da çok sevindim maşallah ona:nazar:kızlarımız hep utangaç galiba benim kızçemde yüzünü kapattı hiç göstermedi geçen gidişimde bir daha ki kontrolümü sabırsızlıkla bekliyorum kilolar ise aldı başını gidiyor canım hiç sorma ben de 8 kilo aldım bunun 3 kilosu son bir aya ait ne yapalım bebişlerimiz sağlıklı olsunda veririz yazın

kızlar bişey sorucam doğum raporu sata göre olan haftadamı hesaplanıyo nasıl oluo benim sata göre 32. hafta 23nisana geliyo ama biz biraz önden gidiyoruz galiba yoksa ona göremi hesaplıyo doktor

vallaha benim bildiğim ultrasona göre dr yazıyor , zaten önde veya geride olması 32. haftaya kadar eşitleniyormuş. yani 30. haftalarda artık doğuma ne kadar kaldığı daha net hesaplanabiliyormuş, kızlar ben 35. haftaya kadar çalışabilirsem bekleyeceğim.

hepiniz çok şık ve güzelsiniz ve fit duruyorsunuz ben hala gömleklerin large bedenini alıp hamile kıyafeti yapıyorum..hamile taytı aldım 3 tane değiştire değiştire giyiyorum ...buda ben ve göbişim :) çok kilo aldım ben :KK43:((

Eki Görüntüle 980713 Eki Görüntüle 980712

canım sen facebook grubunda vardın değilmi yüz yabancı gelmedi, bence hiç de kilolu durmuyorsun, bence bütün hamişlerimiz çok tatlı, bebişlerinin güzelliği annelerine yansıyor... maaşallah hepimize...:KK16:

Kızlar kaç gündür yükleyeceğim ama bi türlü fırsat bulamıyordum.

Eki Görüntüle 980441

çok tatlısın bencede, kilo belli değil boyun var. bende 64 ile hamile kaldım 69 oldum herkes ay sen hiç 69 göstermiyorsun diyor.

:26::26:çok geçmiş olsun arkadaşım..bu hafta bölük pörçük girdim..tam takip edemedim...kusura bakma iyisindir şimdi inşallahh..geçmiş olsun canım tekrar tekrar..önemli bir sorun yoktu dimi..:KK17:

Iyim şimdi çok şükür feci soğuk almışım kulaklarım iltihap olmuş bademciklerim şişmiş sinüzit olmuşum Ama şimdi çok iyim doktora gittim verdiğiilaçlar iy geldi çok şükür

ben birşeyler kaçırmışım sanırsam....tekmeler başlamış süper süper süper...ay çok sevinmişsindir mutlaka şimdi geçmişe dönüp bir bakayım neler hissetmişsin..kesin şok olmuşsundur.. :) gözünaydın gözünaydın maşallah maşallah...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

evet tatlım yaaa sonunda hissettim hemde öyle barizdiki dün gece yarısı girdim yazdım bide buraya :KK1:

Kızlar balık yağı hapı kullananız varmı

ben kullanıyorum canım,3 hafta doldu başlayalı...

sağol güzelim teşekkür ederim :KK69: sende iyi haberlerle gelmişsin bak ne güzel süpeeeeer :KK34: maşallah
:nazar:

Dışarıda çok güzel bir hava var bugün 2. doz tetanoz aşımı da vuruldum. İnşallah bu sefer de ağrı ateş yapmaz.
İlk aşım çok güzel geçmişti hiç ağrım olmamıştı.
Prensesimin tekmeleri artık artmaya başladı arka arkaya 15 tekme atıyor maşallah.

Teyzeler bu da kizimla benim bugunku son halimiz :-) 21-4 deyiz.

Eklentiler

• $20140217_155226.jpg
    $20140217_155226.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 55
  • $20140217_155245.jpg
    $20140217_155245.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 40

canım gözünaydın, herkes hep güzel haberlerle gelsin inşallah böyle:KK16:bu yüz kapatmak nedir bebişlerde anlamadım ki, bizim ki de pipiyi gösterip, yüzünü eliyle kapatıyor:KK1: şeker testi 3 mart demişsin canım kaçıncı hafta oluyor o zaman, bu durumda beni geç mi çağırdı doktorum 15 marta gün verdi,kocaman da yazmış kağıda AÇ GELİNİZ diye:KK1: adam korktu tabi benim kilolardan... 27.hafta olacak nasipse o zaman geç mi acaba ya:26:

canım gözünaydın, herkes hep güzel haberlerle gelsin inşallah böyle:KK16:bu yüz kapatmak nedir bebişlerde anlamadım ki, bizim ki de pipiyi gösterip, yüzünü eliyle kapatıyor:KK1: şeker testi 3 mart demişsin canım kaçıncı hafta oluyor o zaman, bu durumda beni geç mi çağırdı doktorum 15 marta gün verdi,kocaman da yazmış kağıda AÇ GELİNİZ diye:KK1: adam korktu tabi benim kilolardan... 27.hafta olacak nasipse o zaman geç mi acaba ya:26:

canım ben 23+3 olucam yanlış hesaplamadıysam. bilmiyorum öyle geldiğinde yapalım dedi. belki benimki daha beter korktu kilodan ondan erken çağırdı. poff hala da gözüm yiyeceklerde. ilk başlangıçtaki iştahsızlığımı istiyoruuummm:KK53::KK53::KK53: 2 ayda hoop diye 6 kilo aldım yaa ayıp ilk 3 ay almamıştım hiç :KK53::KK53::KK53: 94 kilo ne tamam kıyafetliydi ve tok karnaydı ama evde de 92 çıkıyorum o ne yaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53:
bu arada 2. doz tetenozu da vurundum da bu sefer ki hiç acımadı.. sadece hafif bi sızı var geçenkine göre daha iyi maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:

herkese selam
kızlar kociş izinde pek giremiyorum.bugun kontrolümüz vardı oğluşum çok iyi şükür.plasentamız tamamen yukarı çıkmış çok mutluyum:KK62::KK62::KK62:830 gram 32 cm boyu 1.5 hafta önde gelişimi renkli yüz fotoğrafları çekti doktorumuz oğluşum ananesine benziyor kociş duymasın :KK9::KK9: bide annem gibi sarışın mavi gözlü olursa kociş kara ben kara derlerki bu kimin oğlu :KK9::KK9:.şeker tahlilimiz 108 çıktı 140 ve üzeri sorun oluyormuş hamdolsun herşey güzel geçti bugun darısı kontrole gideceklerin başına.geriye dönük 10-15 sayfa okuyabildim:KK17: resimler konmuş hepinize bayıldım çok şekersiniz kızlar bende bi resim ekliyim dedim tombiş tombiş:KK51:.hastalananlar olmuş hepsine rabbimden acil şifalar diliyorum dualarımda hep varsınız kızlar.:KK16:
puff pufffumm tekmeler başlamış gözün aydınnnn.:KK16:yazını bulamadım yada gözümden kaçtı başka bi arkadaşın yorumundan okudum çok sevindim şimdi yazını bulucam.:KK34:
azerikızı canım sanada çok geçmiş olsun.hepinizi öpüyorum.yazamasamda telden takip etmeye çalışıyorum.:KK16::KK16:
$24+4 göbiþ.jpg 24+4 göbiş :KK49::KK49:

bir minnak göbek daha:KK16: maşallah çok tatlısınız, ama ben ve koca göbeğim minik göbekleri kıskanıyoruz artık:KK1:

Teyzesi, kizim annesinin her yerini kapliyor resmen. 48 ile hamile kaldim simdi 56 kiloyum. doktorum bile sasiriyor kilo alimi iyi gidiyor ama sende niye farklilik olmuyor diye :KK9: kalcalarimin ve belimimn hafif genislemesi, bunun yanisira artik buradayim diyen gobegimin bariz goruntusu disinda hamile oldugumu doktoruma bile inandiramiyorum resmen :KK53:

Herkese Merhaba ,
saglikli hamilelikler dilerim.
acaba benim gibi normal dogum dusunen arkadaslarim, doktorun son anda sezeryan yapmaliyiz , deme ihtimalini onlemek acisindan, gercekten normal dogum yanlisi mi doktorum diye dusunuyorlar mi .
evet ise, normal dogumcu doktor onerileriniz varsa paylasabilirseniz cok sevinirim.
ankara icin.
(istanbul'da olabilir)

hepinize simdiden tesekkur ederim bilgileriniz icin.
saglicakla kalin.

ya aslında arkadaşım bişey diimmi en mantıklısı devlet ama annelik evhamından yok güzel ilgi alaka olsun falan die özel düşünüorum ama bilemeyiz allah göstermesin bebekte doğum sonrası bi komplikasyon gelişirse çoğu özelde yeni doğan yoğunbakımı yok özelde doğum yapsanda bebeği devlete gönderiolar bilemiorum her hastane aynımı ama bende şuan için kararsızım kontrollerimide özel ve devlet olarak yaptırıorum hamileliğimden beri ama nasip bakalım :26:

cnm al bnden de o kadar bnde özele gidiyorum ama vajınamda enfeksıyon olstu kasıntıdan duramadım az evvel devlete gıttım ve ilk defa devlette bır doktor bu kadar ilgi gösterdi bnde öle düşünüyorum bebek için ki beni üniversitee yonlendırdı detaylı ult için özelde ki doktorum dememişti

gözünaydın canım....süper güzel haberler..inşallah şeker yüklemende güzel geçer iyi gelir sonuçları :nazar::nazar::nazar::nazar:

vallaha benim bildiğim ultrasona göre dr yazıyor , zaten önde veya geride olması 32. haftaya kadar eşitleniyormuş. yani 30. haftalarda artık doğuma ne kadar kaldığı daha net hesaplanabiliyormuş, kızlar ben 35. haftaya kadar çalışabilirsem bekleyeceğim.
canım sen facebook grubunda vardın değilmi yüz yabancı gelmedi, bence hiç de kilolu durmuyorsun, bence bütün hamişlerimiz çok tatlı, bebişlerinin güzelliği annelerine yansıyor... maaşallah hepimize...:KK16:

çok tatlısın bencede, kilo belli değil boyun var. bende 64 ile hamile kaldım 69 oldum herkes ay sen hiç 69 göstermiyorsun diyor.

evet canım varım...orayada üye oldum :) teşekkür ederim evet hepimize kocaman bir maşallah....:nazar:

Iyim şimdi çok şükür feci soğuk almışım kulaklarım iltihap olmuş bademciklerim şişmiş sinüzit olmuşum Ama şimdi çok iyim doktora gittim verdiğiilaçlar iy geldi çok şükür

tekrar tekrar geçmiş olsun canım...bademcikler birde kulak kötü olmuş...birdahada hasta falan olmassın inşallah ..:nazar:

Teyzeler bu da kizimla benim bugunku son halimiz :-) 21-4 deyiz.

:) maşallah anneyede kızınada :) sağlıcakla kucağına almak nasip etsin Allahım..:nazar:

herkese selam
kızlar kociş izinde pek giremiyorum.bugun kontrolümüz vardı oğluşum çok iyi şükür.plasentamız tamamen yukarı çıkmış çok mutluyum:KK62::KK62::KK62:830 gram 32 cm boyu 1.5 hafta önde gelişimi renkli yüz fotoğrafları çekti doktorumuz oğluşum ananesine benziyor kociş duymasın :KK9::KK9: bide annem gibi sarışın mavi gözlü olursa kociş kara ben kara derlerki bu kimin oğlu :KK9::KK9:.şeker tahlilimiz 108 çıktı 140 ve üzeri sorun oluyormuş hamdolsun herşey güzel geçti bugun darısı kontrole gideceklerin başına.geriye dönük 10-15 sayfa okuyabildim:KK17: resimler konmuş hepinize bayıldım çok şekersiniz kızlar bende bi resim ekliyim dedim tombiş tombiş:KK51:.hastalananlar olmuş hepsine rabbimden acil şifalar diliyorum dualarımda hep varsınız kızlar.:KK16:
puff pufffumm tekmeler başlamış gözün aydınnnn.:KK16:yazını bulamadım yada gözümden kaçtı başka bi arkadaşın yorumundan okudum çok sevindim şimdi yazını bulucam.:KK34:
azerikızı canım sanada çok geçmiş olsun.hepinizi öpüyorum.yazamasamda telden takip etmeye çalışıyorum.:KK16::KK16:
Eki Görüntüle 981327 24+4 göbiş :KK49::KK49:

maşallah hemşerim çok güzelsiniz :nazar::) ama çok kaçar oldun gözümden kaçmıyor değil :)

Herkese Merhaba ,
acaba benim gibi normal dogum dusunen arkadaslarim, doktorun son anda sezeryan yapmaliyiz , deme ihtimalini onlemek acisindan, gercekten normal dogum yanlisi mi doktorum diye dusunuyorlar mi .
evet ise, normal dogumcu doktor onerileriniz varsa paylasabilirseniz cok sevinirim.
ankara icin.
(istanbul'da olabilir)

saglicakla kalin.

bende normal doğum istiyorum doktorumda normal doğum istiyor fakat herşey bebeğe bağlı...tabii Allaha..pozisyonu uygun olacak mı kilosu elverişli olacakmı...tercih bana bırakılırsa normal doğumdan yanayım ama bebeğin sağlığı için hangisi daha iyi olacaksa o olsun..ben Eskişehirdeyim o yüzden ayrdımcı olamıcam :) :44:

Herkese Merhaba ,
ankara icin.
(istanbul'da olabilir)

saglicakla kalin.

ben de normal doğum düşünüyorum.
Çocuk doktorunun yanında sekreterdim hamilelikten önce hala görüşüyoruz doktorumla. O da normal doğum bebek için daha sağlıklı dedi.
Onun çalıştığı devlet hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum.Arkadaşlarım da orda doğum yaptı çok memnunlar. Kendimde aynı hastanede çalıştığım için diğer doktorları da tanıyorum. Çoğu özelden geçti devlete.
Kadın doğum doktorumdan da çok memnunum.
Kocaelin de oturuyorum ben. Derince devlet hstanesine gidiyorum. Yeni doğan yoğun bakımı ve sarılık olursa fototerapi odası da var.
Her hastahanede bulunmuyor.

X