2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yaa ama bu haksızlık...
ankarada ben nereye gitsem acaba hangi deniz kıyısına gitsem:KK1:
sakarya caddesinin ordaki sahile mi insem yoksa yüksel caddesi plajına mı insem bilemedim şimdi:KK1:
afiyet olsun canım ben de gideyim kurumun yemekhanesinde bakalım ne varmış:KK14:

canım sende bulvardan doğru kuğulu parka..tunalı hilmidede dolaş :) ah öğrenciliğim :) ne giderdim kuğulu parka..botanik parka..hadi gitsene...al bir kitap botanik parkta otur..bilmem hala eskisi gibimi..:KK31:

pufpuffcummm sana öncelikle bir an önce karate-kit tekmeleri diliyorummm :)
Bir de biz kızımın adını belirledik
Nimet Ela olacak, eklersen sevinirim :)
:emir_bebek:

bu güzel dileğine kocamaaaaaaan bi amin diyorum veeeee ismi hemen ekliyorum canım :KK34:

günaydın hanımlar uzun zamandan beri takibinizdeyim harikasınız dayanamayıp üye oldum benide aranıza kabul ederseniz sevinirim kızımla hepinize tekmecikli günler :KK16:
buyursunlar efenim:KK42::KK42::KK42:
hihihi büyüdük teyzesiiii bayada hareketli oldukkk masalalh hepıcımıze:21:

cnm haftaya olursun 20-24 hafta arası zaten gec kalmıs sayılmazsın

biz bebek arabası bakmıyoruz yaaa :44: eşim tuturdu bir doğsun yeni doğan bebek bebek arabasınamı konur demeye uyuzzz uyuzzzz :KK36:
bu kocalari bogsak mi napsak:KK52::KK52::KK52:
Merhabalar araniza yeni katildim Allah nasip ederse bende haziran annesiyim :)
sende hosgeldiiiiiiiiiiinnn
Kizlar deniz kenarindayim su an hava cok guzel kulagimda kulakligim yemek yiyip denizi izliyoruz kizimla hava muthis guzel.cilegim senin yerine de temiz hava aliyorum:KK54:

kiiiiiiigiiiiiiiiiiizz canim cekti dur anlatma :KK53::KK53::KK53:

Hu huuuuu teyzeler oglunla biz geldikkkkkkk :KK16:
Cok sukur seker yuklememizi de yaptirip kurtulduk darisi basiniza ♥♥♥
1 saat bekledim kolayca atlattik cok sukur :nazar:
Veeeee Ali Yasin im delikanli olmus teyzeleri :KK1:
Kilomuz : 836 gr. Ve 33 cm (yanlis hatirlamiyorsam) boyumuz ile karsinizdayiz efendim :KK42:
26 +3 gunluk olmusuz :nazar:
Sonuclarimizida arayip ogrenecegiz bakalim hayirlisiyla temiz cikar ins. :KK16:
Ohhhh be rahatladim ve doktorumuda kesinlestirdim :21:

Son düzenleme:
oooh ne güzel afiyet olsun canım yarasın bebişine

yaa ama bu haksızlık...
ankarada ben nereye gitsem acaba hangi deniz kıyısına gitsem:KK1:
sakarya caddesinin ordaki sahile mi insem yoksa yüksel caddesi plajına mı insem bilemedim şimdi:KK1:
afiyet olsun canım ben de gideyim kurumun yemekhanesinde bakalım ne varmış:KK14:

yarasın meleğime temiz hava..tabii annesinede yarasın... ay çok özendim ne güzel :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım sende bulvardan doğru kuğulu parka..tunalı hilmidede dolaş :) ah öğrenciliğim :) ne giderdim kuğulu parka..botanik parka..hadi gitsene...al bir kitap botanik parkta otur..bilmem hala eskisi gibimi..:KK31:

Sagolun kizlar bu cok iyi geldi .cilege katiliyorum dumadum .Kugulu cok guzeldir şimdi , botanik park civil civildirhafta sonuda imkaniniz olursa Gölbaşı olabilir.

Kilomuz : 836 gr. Ve 33 cm (yanlis hatirlamiyorsam) boyumuz ile karsinizdayiz efendim :KK42:
Ohhh masallah pasamiza:nazar:nazar degmesin annesi buyumus pek de tatli olmustur.

büyümüş büyümüş annesi delikanlıya bak sen :) maşallah maşallah :) gözünaydın canım...

Ohhh maşşallah canım benım yaaa maşallahı varmış bebişinin 836 gr! :KK53: Acaba bizimkide oldumu okadar, kıskandım valla! :KK3: Büyüsünde tekmeler daha bi kuvvetli olsun, hissedebilelim :KK9:

maşallah Ali Yasin e :nazar: şeker yüklemesi içinde geçmiş olsun canım atlattın inşallah sonuçların da iyi çıkar darısı başıma aç gittin değil mi zor oldu mu bilgi verirmisin ben de yarın gideceğim inşallah

vuuuuuy hırsızlık mı?sizin eve mi kızzz? Aaaay canım geçmiş olsun :KK53:

canım çok geçmiş olsuuunnnn.. dün gece biz de kocamla bi evi gezdik bi ses duymuş yataktan bi fırladı gecenin 3 ünde yüreğim ağzıma geldi :KK53::KK53::KK53:

Sağolun kızlar , Yeni teyp almıştım arabaya .. kocama doğum günü hediyesi :KK43: kapının önünde patlattılar arabayı .. Camı kırmışlar teyple birlikte aracın göbeğini komple söküp götürmüşler. Sabah ezanı okunuyordu karşı apartmanın bekçisi uyandırdı :KK43: arabayı o halde görünce zaten o korku yetti bana .. Çok ağladım çok üzüldüm ama toparladım şükür , Allahından bulsunlar ne diyim ki :KK50:

canım aynı şey bende de oldu ben de gece ani bir krampla uyandım ağlayacaktım nerdeyse hala bacağm ağrıyor. ne kadar incittiyse kalsiyum eksikliğinden mı acaba ben hiç süt içmiyorum yogurt da fazla yıyemıyorum

ay canım benim aynı haldeyim şuan gece ağlayarak uyandım çok kötü kramp girdi bacağıma çok acı verici bişe bugün ağrıyo hala basınca :KK50:

Kocaman bir öpücük ve maşallah Ali Yasin'e:nazar:

cııkkksss yok anacım yaaa bişey hissetmiyorum ve pıt pıt'lar da o mu değil mi bilemiyorum.. Zaten çokta net değil sık sıkta olmuyor..beklemedeyim hâlâ..

benimde 5 doldu bakalım..bekliyoruz el mahkum :KK1:

Pufpufcum bak benımde 6 ay dolmak üzere, biz senle aynı dertten muzdaribiz canım malesef :KK5:Bende beklemedeyim daha bu hafta geceleri yeni yeni tekmeler yumusak tekmeler hissetmeye başladım :emir_bebek:Napalım bilmiorum, hayırlısı:KK49:

yardım çağrılarıma kimse kulak vermese de son bir kez şansımız deneyeyim istiyorum...
haftasonu bebek arabası bakacağız.
alanlar ve almaya yakın olanlar önerilerini paylaşabilir mi?

canım her gün yarım litre süt içiyorum kahvaltıda az da olsa peynir yiyorum. hatta normalde pek yemiyorum ama dün yoğurt da yedim:) o yüzden kalsiyumdan değildir diye düşünüyorum. ramazanda arada böyle olurdu sahurdan sonra fazla gerinmemeye dikkat ederdim. karnım tok yattığım için derdim ama bu defa öyle tok da yatmadım... ayağımı uzatmamla uyanmam bir oldu kıpırdatamadım bile bacağımı ayy çok fenaydı... doktora sorayım bakalım ne diyecek. cumartesi günü randevum var.

canım magnezyum vermişmiydi önce onu veriyolar genelde. bilgin olsun:nazar::nazar: doğal magnezyum ve potasyum içinde muz birebir bol bol hem mideye de iyi :KK52::KK52::KK52:

Kizlar deniz kenarindayim su an hava cok guzel kulagimda kulakligim yemek yiyip denizi izliyoruz kizimla hava muthis guzel.cilegim senin yerine de temiz hava aliyorum:KK54:

ohhh ne güzel ben de güneşlendim ama karşı fabrikanın talaş tozunda ve inşaat manzarasıyla :KK43::KK43::KK43:

aahhhhh öğrenciliğğiiimmm kuğuluda bi oturur kahve içerdim ben de kitap okuyarak ne güzeldi o günler:KK31::KK31::KK31::KK31:

maşşallaah size tütütütü nazarlar değmesin:nazar::nazar::nazar::nazar: şeker testin nasıl geçti aç mı gittin midem bulandı mı 3 martta bizimki de :KK52::KK52::KK52::KK52:

Sağolun kızlar , Yeni teyp almıştım arabaya .. kocama doğum günü hediyesi :KK43: kapının önünde patlattılar arabayı .. Camı kırmışlar teyple birlikte aracın göbeğini komple söküp götürmüşler. Sabah ezanı okunuyordu karşı apartmanın bekçisi uyandırdı :KK43: arabayı o halde görünce zaten o korku yetti bana .. Çok ağladım çok üzüldüm ama toparladım şükür , Allahından bulsunlar ne diyim ki :KK50:

çoooookk geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın inşallah:KK53::KK53::KK53::KK53:

arkadaşlar bişey sorucam ayrıntılı usg çekildi aşı olduk şeker tarama testi bunlardan sonra birdaha testti bilememneydi stresi yok dimi bilginiz varsa lütfen paylaşın:26:

X