2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

çok sağol cnm amın inş.Valla bende sanırsam çalışıyorum:))hiç iş yapasım yok bugun pazartesı sendromu galıba nette dolaşıyrum cok ışım var halbukı ama ıcımden gelmıyr:S:KK30:

Bende de var o. Çok sıkıcı bugün izin mi alsam diye düşünüyorum 1 hafta bunalımlardayım sanırım

bende tesettürlu değilim süslü püslü şeyleri severım parfum delisiyimdir makyajıda severım azda olsa göz kalemı rimel çanta çerçeve mutfak eşyalarını severim ev ayakkabılarına bayılırım

yani her bayanın sevdiği şeyler canım
işte herkes böyle yazsa ne sevdiğini işimiz kolay olacak kurbanımı bekliyorum bende biraz daha açıklayıcı şeyler yazsın diye
sonra hemen alışveriş

canım kulak sıvısında azalma kaynanamdada var kristal oynaması var birde kulakta
biraz sarsıyor ama merak etme çok ciddi sonuçları yok dedi doktor bize
stres baş düşmanıymış bu kuak hastalıklarının

Evet cnm stresten benımde cok cevremde duymuştum eltımde oldu hatta ama ne bıelyım ınsan yıne telaşlanıyor :KK43:İnş çabuk iğleşir:KK43:

Keşke diğer arkadaşlarımızda senin kadar yazsalar canım:KK19:

Kolay gelsin sana ben evdeyken daha çok yoruluyorum bu temizlik yüzünden:KK14:

canım ben biraz pimpirikliyimde işim bitmez o yüzden
teşekkür ederim ben buraya yazmayı çok seviyorum

kolay gelsın Esram ohh negusel keşke bızde evde olsakta tamızlık yapsak sonra bı keyıf kahvesı ıcsek sıcacık evımızde :KK76:
Sabah sıcacık yataktan kalk gel işe pöff :KK14::KK14:

haklısın canım çalışıp ev hanımı olmak zor
ama inan evde oluncada iş bitmiyor

Evet cnm stresten benımde cok cevremde duymuştum eltımde oldu hatta ama ne bıelyım ınsan yıne telaşlanıyor :KK43:İnş çabuk iğleşir:KK43:

çok çabuk iyileşir canım sen sakın endişelenme
bizde yaşadık o yüzden biliyorum

Bende de var o. Çok sıkıcı bugün izin mi alsam diye düşünüyorum 1 hafta bunalımlardayım sanırım

izinmi sorma cuma gunu işten 11 de cıktım işte annem ıcın hastanegttım bugun geldım herkezın surat 5 karış işler masamda yığılmış .ay sonu bıde bunun ustune ızın verın eve gdıyrum desem :) küfür eder gibi hepsi bakar kalır otur oturdugun yerde derler bızım burası ızın dedınmı 1 hafta kusuyolar çocuk gıbı akılları sıra tavız vermeyelım yuz bulmasınlar dıye duşunuyolar galıba neyse bı gun bırakıp gıtcem yuz ustu görcekler cok sınırlendım bak yıne:KK4::KK4:

izinmi sorma cuma gunu işten 11 de cıktım işte annem ıcın hastanegttım bugun geldım herkezın surat 5 karış işler masamda yığılmış .ay sonu bıde bunun ustune ızın verın eve gdıyrum desem :) küfür eder gibi hepsi bakar kalır otur oturdugun yerde derler bızım burası ızın dedınmı 1 hafta kusuyolar çocuk gıbı akılları sıra tavız vermeyelım yuz bulmasınlar dıye duşunuyolar galıba neyse bı gun bırakıp gıtcem yuz ustu görcekler cok sınırlendım bak yıne:KK4::KK4:

sinirlenmeeeeeeeeeeee sakinnn :18::18::18::18:

benım kurbanım hiç yazmıyor kendinide az tanıtmış artık biraz onun sevdıgı biraz kendim begendıklerımı alıp göndercem ayyy biri kahvemı dedı bende şimdi içtim kahvemı bi fincan daha içerim o kadar çok seviyorum kahveyı:KK1:

benım kurbanım hiç yazmıyor kendinide az tanıtmış artık biraz onun sevdıgı biraz kendim begendıklerımı alıp göndercem ayyy biri kahvemı dedı bende şimdi içtim kahvemı bi fincan daha içerim o kadar çok seviyorum kahveyı:KK1:

afiyet olsun
bana demişler canım işini yap kahveni iç diye ama ben daha kahvaltı bile etmedim işe bağlandım deli gibi
bebiş nasıl oldu bu arada büyüdümü canım biraz

Boşver canım bunlara sıkma şimdi canını anneciğini düşün sen.

ege gibi bir paşam olsunda dağınık yaşamaya razıyım canım

İnşallah olur tez zamanda canım seninde bir evladın. Onlar dünyaya bedel tabii.

Cici'ye söyleyelim o zaman takip etmeyen arkadaşlarımızda bilgilendirilsin.
1-Herkes takip numarasını karşı tarafa sms yoluyla bildirsin.
2- Kesin bir gün yada gün aralığı olsun kargo için.

Takip no bana gonderilsin kizlar cunku bakilir ve hedlye gelmeden belli olur isinden falan anlami kalmaz suprizin

Bugün kalabalık burası altta kimleri görüyorum
TinyLove, cagla2525, CİCİ35, EsRa1982, haticecrm
ve diğerleri ne yapıyorsunuz kızlar :KK42:

X