2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Selam kızlar günaydınlar,

Aslında ben arada tlfdan girip yazdım geceleri ama kaynıyorum galiba arada kimse beni görmüyo mu :KK14:

Bu hafta gerçekten yogundu bilgsayarı hiç açamadım desem yeri ilk defa bgn 10a kadar uyuyabildim nasılda yorgunum hala :KK31:

Sizler nasılsınız, nasıl gidiyor :KK34:

görmez olurmuyuz canım seni örüyoruzda daha sık gelmenizi istiyoruz muhabbet edebilmek için

büyüdü esracım ama gaz problemi çok var ben migrenım tutuyor o yuzden pek yazamıyorum

maşallah canım ya büyüsün
gaz sıkıntısı zor oluyor yiğenimde çok yaşamıştı canım
benimde migrenim var canım beraberinde gerilim tipi ağrılarımda var
bak burası stresi alıyor sen yaz başında ağrımaz rahatlarsın

canım aslında alacağım şeyler kafamda sabitte işte
ailem geldi gitti
o yüzden tam alışverişe gidemedim

Canim yaa benim kafamda belirsizlikler var halen almayi dusundugum seyler var sonrada diomki baska da baskada alayim iste onlarda karasizlik yasiyorum:)

hıı pardon şekerim yanlış anlamışıımm bir bayanın hoşuna gidebilcek şeyler aldım valaa:) sen neler aldın kiii fikir mi çalsak birbirimizden

olabilir valla ben henüz tamamlamadım bikaç parça bişey aldım inşallah begenir kurbanım yaaa :KK16:

görmez olurmuyuz canım seni örüyoruzda daha sık gelmenizi istiyoruz muhabbet edebilmek için

inşallah canım vakit buldukça gelirim:KK16:

sen neler yapıyosun, hediyeler tamam mı :KK1:

Herkes nerde ya ben varım diye mi girmiyonuz :KK1: bende haftaiçi pek giremiyom :KK34:

Dün sabah eve kargo geldi bi heycanlandım bana mı acaba, yılbaşı kargom mu acaba die ama bana değilmiş :KK1:

Canim yaa benim kafamda belirsizlikler var halen almayi dusundugum seyler var sonrada diomki baska da baskada alayim iste onlarda karasizlik yasiyorum:)

hımmm bende canım aklımda çok şey var alabileceğim
ama hepsi tabiki gönderme açısından sıkıntı olur
o yüzden en seçmece olanları alıcam artık

X