2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

canım ya atladım heralde kusura bakma ii ne yapsın sıpa büyüyor kim müsayitse o bakıyor canım ama çogunluk kv
Eki Görüntüle 837881

anammmmmmmmm maşallah kuzuya ALLAH nazarlardan korusun
geçen yıl hatırlıyorum hamileydin maşallah şimdi kocaman olmuş
darısı bize inşallah
ben geçen seneki çekilişe tüp tedavisi gördüğüm için katılamamıştım
bu sene inş yeni yıl bize umut olurda bizde alırız bebişlerimizi kucağımıza hayırlısıyla

umarım eglenirsin canım tanımadıgın birinden hediye almak göndermek çok güzel emin olll magımlı olucaksın =)))

vazgeçilmezimm vazgeçemiceksinn :)) gecen sene bende ılk gırmıştım bak bu sende burdayım bagımlılık yapıyor gercekten eşim bile duyunca çok sevındı nedense ıyı bak negusel bırşey eğlenıyorsunuz dıye tepkı vermesıne bıle şaşırdım o derece yanı :)))

saol canım benim

rabbim hayırlısını versin canım sabır gerektiriyor işte biraz takmayın kafanızı rahatlatın rabbim ol degince oluyor

evet canım biraz salladım arkandan kusura bakma
benim kocamda evde canım bugün izin almıştı

Oğlum doğduğundan beri 3 saat aralıksız uyuyamadım:) Tabi buna da şükür allah sağlık versin

Bir kahve daha iç belki faydası olur

anladim ne kadarlik oglun masallah bu arada allah saglicakla buyutmeni nasip etsin

cicim eski hediyeler nerde neler alınmış bakayımda keseme uyarsa gireyim mahcup olurum sonra

canım merhaba nissanım yardımcı olmuş sana

yanlız çok var alamam diye düşünmeyin lütfen kimse bütcesini zorlamasın hediyelerdeki dikkat edilmesi gereken sadece özen bir tane ikitane olsun ama özenli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…