2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

maşallah
büyümüş bu paşa artık
ayy bende istiyorum böyle dünya şekeri bir erkek ya

Büyümüş :26:Küçücük aslında İnşallah seninde en ksıa zamanda bir oğlun olur. Erkek çocuk anneyeçok şey katıyor Kızım olmadığı için kız çocuk ne yapar bilmiyorum

Maşallah oğluna. . Ne kadarda yakışıklı

Teşekkür ederim canım, benim yakışıklım o

söylemiyor naza çekiyo kendini ya

bende msj gelince söylemicem o zaman
katilie sesleniyorum bana msj at vazgeçilmezim çatlatcak yoksa bizi

yolla canım sana gün ışığı görmemiş msjlar atacam

Gün ışığı görmemiş mesajmı :26: katilim olmasan bile bu mesajları görmek okumak isterim
gün ışığı görmemiş mesaj karanlıktamı yazılır

evet evet gun isigi gormemis msjlar istiyorum

biraz erken olmuş ama :44:

sonuçta msj da kim oldugunu söylemiyo yani hala gizliii ama atılan msjlar 1 yada 2 geçmesin arkadaşlar olayın espirisi kalmaz sonra
evet haklisin cicim

Saol canımmm

Hiperaktif mi desem popişinde kurtmu var desem bilemedim. Aşırı yaramaz hareketli senin oğluşunda böylemiydi. .

Benim oğlum sakin canım hani hareketli ama yaramazlığına henüz şahit olmadım maşallah demeliyimHerşeyi içinde tutar ağlamaz bağırmaz ama Duygularını, rahatsız olduğu durumları söyleyerek değilde hani oyun oynarken oyun gibi anlatır . Gerçi daha 3 yaşına girecek budnan sonra n'olur bilmiyorum

Ben bazen biraz yaramaz olsa diyorum hani böyle de zor oluyor

kizlaaaaaarrr birsey istesem:26:
guzel meze onerileri verebilirmisiniz bana boyle degisik biseyler olsun

ayiptir soylemesi cig kofte partisi var onun yanina meze tarzi biseyler yani ama cig kofte ile uyumlu olmasina gerek yok

Tatlım değişik birşeyler istiyorsun ama bence en iyi yoğurtlu mezeler gidiyor.

Havuçlu yoğurtlu meze,

Haydari,

Beyaz lahana turşusu ( Soğanla kavrulmuş),

Patates kızartması,

Mor lahana salatası gibi. Bunlar aklıma geliyor. Birde yaprak sarması

Aman canım yok boşver yaramaz olmasın. Çok zor. .Bende eşimde çalıştığımız için akşam eve gidince çileden çıkarıo resmen.annem bakıyor annemin yanında bildiğin kuzu

kizlaaaaaarrr birsey istesem:26:
guzel meze onerileri verebilirmisiniz bana boyle degisik biseyler olsun

Portakallı kereviz salatası.Portakalı yuvarlak dilimle. Kerevizi rendele sarımsaklı yoğurtla karıştır. portakalların üzerine koy.nane yaprakları ile süsle. .

yoğurtlu havuç salatası olabilir

mantarların içine kaşar koyup fırınlayabilirsin
patlıcanları közlenip domates sosu ile karıştırabilirsin
patatesleri haşlayıp ezip salça ile kavurabilrsin
kısır , merimek köfteside olabilir.

nissaannnn

havuç tarator

deniz bölürcezi

yogurtlu semiz otu

patlıcan ve kırmızı biber közlemesi

ahtobot salatasıı ( ayyyy yazarken canım güveçte ahtobot çektii )

kuru patlıcan dolmasıııııı

zeytin yağlı barbunya

meksika fazülyesi salatasııı

yetermi olmaz dersen başkalarınıda yazarım

Aman canım yok boşver yaramaz olmasın. Çok zor. .Bende eşimde çalıştığımız için akşam eve gidince çileden çıkarıo resmen.annem bakıyor annemin yanında bildiğin kuzu

Annesine nazlanıyordur O kadar yapacak annesi Konuşarak, anlatarak çözüm bulmaya çalış. İnan zamanla işe yarıyor

Annesine nazlanıyordur O kadar yapacak annesi Konuşarak, anlatarak çözüm bulmaya çalış. İnan zamanla işe yarıyor

Ağustos 2011 doğumlu. . . konuşuyorum ama 2 dakika sabit oturup dinlemiyorki
yeni yeni cümle kurmaya başladı. Konuşma konusunda anasına çekmiş bende 3 yaşından sonra konuşmaya başlamışım.
O yüzden derdini anlatamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…