2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

KK Pro Üyefulya1234, EsRa1982+, flzask2003, cagla2525

susmayın kızlar sohbete katılın sizde

malum oldu canım ya
neden mi gittim canım işim vardı yemek bulaşık vs
eşim yattı şimdide biraz bakayım dedim
Ben bekarım canım ama çok yoğunum ya. Öğretmenim planlar toplantılar, çok işlerim oluyor...
Eve gelince halim kalmıyor ama yapacak bir şey yok yapmam gerekiyor. Gerekli evrakları.

Ben bekarım canım ama çok yoğunum ya. Öğretmenim planlar toplantılar, çok işlerim oluyor...
Eve gelince halim kalmıyor ama yapacak bir şey yok yapmam gerekiyor. Gerekli evrakları.

öğretmen olduunu biliyorum canım sınıf öğretmeniydin sanırım yanlışmı

Valla esram benim annis oyle oturan takimimdan deil gezici takimindan ben olmasamda bakiom bizim hatun firarda rabbim yoklugunu yasatmasin bana o benim herseyim.

Valla esram benim annis oyle oturan takimimdan deil gezici takimindan ben olmasamda bakiom bizim hatun firarda rabbim yoklugunu yasatmasin bana o benim herseyim.

Rabbim annelerimizin başımdan eksik etmesin canım

Amin canim benim babam yok vefat ett o yuzden anneye cok baglandim.... korkularim var o yuzden ona bise.olur die o yuzden hep derimki rabbim benim omrumden alsin ona versin.

Amin canım da gözlerimde doldu. Böyle deme rabbim hayırlısını versin. İkinizinde birbirnizden eksikliğinizi göstermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…