2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

oo hanımlar ressmen çekiliş 4 gözlen bekleniyormuş hediyeler alınmış bile ben ne zaman çıkarım bilemiyorum ama güzel şeyler olacak

oo hanımlar ressmen çekiliş 4 gözlen bekleniyormuş hediyeler alınmış bile ben ne zaman çıkarım bilemiyorum ama güzel şeyler olacak

olsun canım alırsın
ben başladım valla aldım bişeyler
anca hazırlarım diye düşündüğüm için başaladım yavaş yavaş

Ben hafta sonu kısmetse baya gezmeyi düşünüyorum. Avmleri tavan edeceğim...:)

canım çok eğlenicez daha bu başlangıç

Asıl hediyelerin paketlemeleri görünce heyecan daha fazla dorukta olacak. Geçen sene paketleri görünce insanın daha bir özenesi ve acaba bu paket bana mı diyesi geliyordu:)

İyi ki katılmışım o zaman neyse bayanlar ben yatim başım ağrımaya başladı herkese iyi sohbetler iyi geceler

iyi geceler canım cidden iyiki katılmışsın

Asıl hediyelerin paketlemeleri görünce heyecan daha fazla dorukta olacak. Geçen sene paketleri görünce insanın daha bir özenesi ve acaba bu paket bana mı diyesi geliyordu:)

evet cnım yine çok heycanlı
ben çok özenicem umarım kurbanımda resimleri güzel bir şekiilde paylaşır

canım emin ol yine elimden gelenin en iyisini yapacağım
o yüzden öz veremem sana

Kız ben seni çok seviyorum.... Ya acaba sen mi bana çıktın yoksa ben mi sana çıktım...
Yoksa ikimizde birbirmize çıkmadık.. Offff tekerleme gibi oldu...

Kız ben seni çok seviyorum.... Ya acaba sen mi bana çıktın yoksa ben mi sana çıktım...
Yoksa ikimizde birbirmize çıkmadık.. Offff tekerleme gibi oldu...

tabi ya ben sevilmiycek hatunmuyum canım
sevmek için benden iyisinimi bulcan
çok mütavaziyimdir
bende seni seviyorum canım
kim kime çıktı bilemem ama kime çıktımsa yada kim bana çıktıysa hepsini seviyorum

..............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…