2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Ben hediyelerimi almaya hafta sonu başlayacağım...
Hafta içi çalışıyorum. Çok yoruluyorum...
Akşamları aynen böyle oluyorum:KK53: Çocuklar canımı çıkartıyorlar....::KK52:

Öğretmen misin sen de? Sanki sitede herkes öğretmen gibi geldi bana. Çok var galiba.

iyi akşamlar arkadaşlar çekiliş yapılmışş hayırlı olsun herkese ne tatlı bir merak ve heyecan oldu böyle çok güzel bir duyguymuş :) ben öğrenci olduğum için bazı günler sabahtan akşama kdr giremiorum geç çıktığım zamanlar eve geliyorum koştur koştur yemek vs derken eşim de bi yandan bi bakıyorum yatma saati olmuş güzel bir sohbet ortamı olmuş elimden geldiği kadar dahil olmaya çalışıcam bu arada ankara muabbeti dönmüş tam okuyamadım ama ankaralı çok var mı ben ankaradayım daaa

iyi akşamlar arkadaşlar çekiliş yapılmışş hayırlı olsun herkese ne tatlı bir merak ve heyecan oldu böyle çok güzel bir duyguymuş :) ben öğrenci olduğum için bazı günler sabahtan akşama kdr giremiorum geç çıktığım zamanlar eve geliyorum koştur koştur yemek vs derken eşim de bi yandan bi bakıyorum yatma saati olmuş güzel bir sohbet ortamı olmuş elimden geldiği kadar dahil olmaya çalışıcam bu arada ankara muabbeti dönmüş tam okuyamadım ama ankaralı çok var mı ben ankaradayım daaa

Hoş geldin canımm.:KK3:

evt çekilişle yapıldı tanıtmayı unutma kendini ne sitediğini falan. evet Ankaradan ben 4 saydım.

Sen neresindensin?

Burada paralar suyunu cekecek gibi gozukuo:) benim kumbara topigim var cekilis isleri bitince oraya gidelimde para biriktirelim bari:)

Ayy ben hiç biriktiremem ki zaten para da kazanmıyorum. :KK53:

Kocamın kesesine bereket.:KK19:

:KK9:

sen kime çıktığını merak ediyor musun cici :KK53:

Senin de durumunun kötü yanı bu herşeyi biliyorsun merak edemiyorsun.

canım geçen yıl ben cicinin katiliydim
hediye pakettleri flan paylaşıyordum herkes merak ediyordu tabi kurbanım hariç:KK1::KK1:

X