2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Kizlar bana alan kisinin benim isteklerim dogrultusinda almasina gerek yok:) karsidakinin benim icin begendigi seyler de beni cok mutlu edecektir:)

Evet fatoş ben magcar istiyorum şimdi kalkıp sağlık ocağı arayacağım aşağı eğlencede 59:

Mide için elimizde sadece ulcran var elimizde. Metpamid bile yok. Mini minnacık bir hastaneyiz.

Aşağıda pazarın orada var. Cumartesi pazarının orada. Adeseye giderken :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mide için elimizde sadece ulcran var elimizde. Metpamid bile yok. Mini minnacık bir hastaneyiz.

Aşağıda pazarın orada var. Cumartesi pazarının orada. Adeseye giderken :)

hadi ya orada cumartesi pazarı mı var çok severim pazarları =) vazgeçtim fitafı 5.2 tlymiş eczaneden alacağım =) sende ankaraya gel inşallah işimiz düşmez ama görüşürüz belki =))

hadi ya orada cumartesi pazarı mı var çok severim pazarları =) vazgeçtim fitafı 5.2 tlymiş eczaneden alacağım =) sende ankaraya gel inşallah işimiz düşmez ama görüşürüz belki =))

Görüşürüz tabi ki. Evlerimiz de yakın olacak.

evet kurbanımın kim oldugunu ögrendim dun akşamdan beri meraktan çatlayacaktım ilk hediyesını aldım inşallah diğer aldıklarımıda begenir

ilk defa kullandığım düdüklüm bna hayinlik yaptı et haşlıyordum buhar yerine et suyu fışkırttı bittim ben temizliğe gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…