2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

canlarım kurabiye tarifi vermediğinizden mütevellit truf yaptım bende
yemek isteyen parmak kaldırsın bakıyım

$SL741100.jpg

canım kullanmammı yarın akşam gün var bluzumu ve kolyemı takcam makyaj kutuma hemen koydum takılarımı havlumu lifimi patiğimi çeyizime koydum:21:

Esra sen beni katil sandın ben seni :KK37: Seneye belki çıkarız birbirimize :KK52:

evet canım bakarsın bir gün senin katilin olurum
ya da sen benim:KK16::KK16:

canım kullanmammı yarın akşam gün var bluzumu ve kolyemı takcam makyaj kutuma hemen koydum takılarımı havlumu lifimi patiğimi çeyizime koydum:21:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: teşekkürler canım güle güle kullan
Parmmmaaakkkkkkk :KK37::21::KK53::KK52:

tamam süpürgeme atladım getiriyorum truf ları :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

selam kızlar nabersinizz:KK3:

benim hediyelerim bgn gitmiş olmalı ya da en geç yrn gider :KK34:öğlen baktığımda kurbanımın şehrindeki şubedeydi bilmiyorum dağıtıma gittimi bakarım gene birazdan:KK34:

bnm hediyeciklerimde henüz yok bu sabah kargo geldi bi heves gittim bankadan kartımmış:KK1:

ya kızlarr ben gönderdiğim hediyeye rumuzumu yazmayı unutmuşum :)
o paketi alan kişi bilsin ki ben gönderdim
çok tecrübeli olmadığım için kendimce bir şeyler hazırladım kusura bakma lütfen, inşallah beğenirsin :)

canım benim :KK70: rumuzun önemli değil zaten hediyelerinden hemencik anladım =)

hiiç acemi işi falan değil çok ta özenle hazırlanmış kesene bereket tekrardan canım=)

Hepinize iyi akşamlar kızlar hediyelerimin resimlerini yükledim ve katlime tekrardan herşey için teşekkür ediyorum.

Ne zamandır giremiyorum girdiğim zamanlar da zamanım kısıtı oluyor evdeki internette sorun olduğu için bu böyle.

Hepinizle tanışmaktan son derece mutluyum ve bu arkadaşlığın sürmesini istiyorum, umarım tez tamanda arızamız giderilir ve bende sizlere kavuşurum.

manen yokum ama kalbim sizinleinanın günde birkaç defa aklıma geliyorsunuz. hepiniz Allaha emanet olun çok ço sevdim ben sizi.

Çekiliş vesilesiyle bu adar güzel insanla tanışmama vesile olan cici emeklerine sağlık sana ayrıyeten teşekkürü bir borç bilirim.

Çok çok öptüm:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

heyheyli güle gül kullan canım hediyelerini
aşkıtotomsu canım seninde eline sağlık kesene bereket

Esram hediyelerini gule gule kullan tucced kesesine bereket...

Heyheyli sende hediyelerini gule gule kullan canim askitomsu kesene bereket

X