2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

:KK52::KK52::KK52:
hissediyorum derken
Cici35 olabilir canim senin katilin
Slm kızlar nasılsınız bugun hedıyesını alan yok anlasılan bende gözum yolda gönlum darda ya hedıyenı yolla ya kım oldugunu söyle dıye turku çağırıyom:KK24:

Bakalım beklıyorumm :18:

Demekki senin katilin cok guzel bir supriz yapicak:))

ayy cıcı ne bıleyım...
daha 2 aylık evlıyım...
alışamadım mı ne oldu.
zaman zaman tartışıyoruz buda benı üzüyor... meseleler bundan ıbaret işte...

yaa fulya söylemeden edemıcem sen ne sanslı kızsın öyle..
bana 6 tane rakam soylesene loto oynıcam...
her 2 katılın sana cok özenmıs güzel güzel seyler almışlar.
ayrıca bı sıteden kek kazanmışsın.
ayrıca gene yıl katılın ciciymiş....
amannn ne ballısın .kıskandım :KK43:

Selam kızlar günaydınlar nasılsınız :KK34:

hediyelerim paketlemeleriyle hazır en kısa zamanda kargoya gitmeyi bekliyor :KK23:

aksi gibi bilgisayarıma fotoyu yükleyemiyorum C si dolmuş herşeyi sil sil hala dolu diyo diğerleride hep bilgla ilgili şeyler pek anlamadığım için riske atamadım, uyuz oldum :KK4::44: vadesi doldu galiba benim bilgisayarınn sürekli sorun çıkartıyor :KK47: bgn bi arkadaşıma göstercem bilgisayardan anlıyan düzelir inşallah :KK34:

buarada tlfdan fotograf yükleniyor mu ben beceremedimde :44:

yani yükleme yerleri yazı olarak çıkıyor :26:

hediyelerim paketlemeleriyle hazır en kısa zamanda kargoya gitmeyi bekliyor :KK23:

aksi gibi bilgisayarıma fotoyu yükleyemiyorum C si dolmuş herşeyi sil sil hala dolu diyo diğerleride hep bilgla ilgili şeyler pek anlamadığım için riske atamadım, uyuz oldum :KK4::44: vadesi doldu galiba benim bilgisayarınn sürekli sorun çıkartıyor :KK47: bgn bi arkadaşıma göstercem bilgisayardan anlıyan düzelir inşallah :KK34:

senin hediyelerin geldi miiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hediyelerin geldi demekki

X