2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

sanırsam sevmiyorlar dediğin gibi :KK14:

bu arada bende paketlerimi an itibarı ile bitirmiş bulunmaktayım bi kaç bi şey kaldı kısmetse önümüzdeki günlerde göndericem bakalım

ee hadi hayırlısı canım kolaylamışsın sende
iyi geceler canım bu arada

GÜNAYDIN KIZLAR;

ESRAMM HEDIYE PAKETIN SUPER OLMUŞ ELINE EMEGINE KKESENE BEREKET KURBANINI MERAK EDIYORUM VALLA KIM ACABA BEN DEGİLİM KESIN BILIYORUM :))

KEDIFATOŞ ILK HEDIYESINI ALAN SENSIN COK ŞANSLISIN MERAKIN GTTI :) COK GUSEL HEPSI GULE GULE KULLAN .
KATILININ KESESINE BEREKET.

BENDE DUN GECE 12 DE KIZIMLA PAKETLERIM HEDILEYERIMIZ HAZIR PAZARTESI VERIYORUM KARGOYA .ENGEC ÇARŞAMBA ELINDE OLUR KURBANIMIN .
En Büyük KKEn Büyük KK:nazar:

günaydınnnn kızceler :KK16:

günaydın canım

Ben hediyelerimi paylaştım ki.

hediyelerini güle güle kullan canım çok güzeller
Çünkü dayanamadım, hastanede açtım, hemşirelerimin yanında da fotoğraf çekemedim :)

geçen yl benimde hediyeler geldi ama telimin kamerası bozuktu akşama kadar açmak için eşimi beklemiştim
ama çatladım inan eşimede geç geldi diye kızmıştım
bir açıdan iyi olmuş açman seni kaybetmk istemeyiz:KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52:

GÜNAYDIN KIZLAR;

ESRAMM HEDIYE PAKETIN SUPER OLMUŞ ELINE EMEGINE KKESENE BEREKET KURBANINI MERAK EDIYORUM VALLA KIM ACABA BEN DEGİLİM KESIN BILIYORUM :))

KEDIFATOŞ ILK HEDIYESINI ALAN SENSIN COK ŞANSLISIN MERAKIN GTTI :) COK GUSEL HEPSI GULE GULE KULLAN .
KATILININ KESESINE BEREKET.

BENDE DUN GECE 12 DE KIZIMLA PAKETLERIM HEDILEYERIMIZ HAZIR PAZARTESI VERIYORUM KARGOYA .ENGEC ÇARŞAMBA ELINDE OLUR KURBANIMIN .
En Büyük KKEn Büyük KK:nazar:

teşekkür ederim canım
nerden biliyorsun belkide sensin yoksa sen benim katilimsinde o yüzdenmi biliyorsun :KK28::KK28::KK28::KK28:
demek prensesinle paketledin o zaman senin kurbanın çok sevinecek kızçenle paketlemene

teşekkür ederim canım
nerden biliyorsun belkide sensin yoksa sen benim katilimsinde o yüzdenmi biliyorsun :KK28::KK28::KK28::KK28:
Demek prensesinle paketledin o zaman senin kurbanın çok sevinecek kızçenle paketlemene

hehe evet esracım ama kaşla göz arasında nerdeyse paketledıgım hedıyelerın paketlerı acılıyrdu allahtan fark ettım son anda yoksa tekrar hepsını yenıden paketlıcektım hedıyenın bıtanesını kızıma paketlettrdım zaten beraber yaptık bıraz kötu oldu ama bozmadım kızımın elıde degdı yanı:))

heheh bılmem benmıyımkıı senın katılınn :)) olabılır

hehe evet esracım ama kaşla göz arasında nerdeyse paketledıgım hedıyelerın paketlerı acılıyrdu allahtan fark ettım son anda yoksa tekrar hepsını yenıden paketlıcektım hedıyenın bıtanesını kızıma paketlettrdım zaten beraber yaptık bıraz kötu oldu ama bozmadım kızımın elıde degdı yanı:))

heheh bılmem benmıyımkıı senın katılınn :)) olabılır

evet oalabilir şuan antenleri açtım ve senden elektrik almaya başladım
neden paketler açılıyordu kızın mı el attı yoksa:KK1::KK1:

Son düzenleme:
X