2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

bilmem belki de sandır beğendinmi yani:)) çok zevkliyim dimi
:KK52::KK52::KK52::KK52: zevkli hatunsun tabiiii

ne şartlar altında çalıştığını bilmiyorum özel sektör küçük bi yer mi şirket mi devlet mi ayrıca patron yaşlı genç ne yaptı

öneriye gerek yok canım sen akıllı hatunsun üstesinden gelirsin
takmamaya çalış çünkü bu insanlardan malesef her yerde var

kizlar gecip karsisina :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33: yapsam mi ya yapim dimi :KK1::KK1::KK1::KK1:

Biraz ağır geöirdik maalesef :KK50: Gizli ateşi varmış yavrumun gece çenesi kilitlendi vücudu kasıldı kafası titriyordu. Dili ters dönmüş. Hayatımın en kötü gecesiydi. Bende bayılmışım. Evdeyiz şuanda ama yarın tekrar gideceğiz. Tahlillerinde bazı değerleri yüksek çıktı. Dua edin n'olur birşey çıkmasın. Kahroluyorum

Biraz ağır geöirdik maalesef :KK50: Gizli ateşi varmış yavrumun gece çenesi kilitlendi vücudu kasıldı kafası titriyordu. Dili ters dönmüş. Hayatımın en kötü gecesiydi. Bende bayılmışım. Evdeyiz şuanda ama yarın tekrar gideceğiz. Tahlillerinde bazı değerleri yüksek çıktı. Dua edin n'olur birşey çıkmasın. Kahroluyorum

canım ne desem bilemedim cidden çok geçmiş olsun
Allah yardımcınız olsun
üzülme bişey çıkmaz inşallah
iyileşir hemencik
haber et bizede yarın merakta bırakma

Selam kızlar, maalesef oğlum havale geçirdi pazar gecesi. Ben bu hafta çok sık giremeyeceğim.

BUGÜN ÜÇ KERE NİYETLENDİM TinyLove GÖZÜKMÜYOR NE OLDU DEMEK İÇİN BİR TÜRLÜ FIRSAT BULAMADIM MALUM OLMUŞŞ ...

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUNN ÇOK ÜZÜLDÜM ... ÜZÜLME ŞİMDİ NASIL RABBİME EMANET İYİ OLUCAK ANNESİ ...

TÜM KALBİMLE DUA EDİYORUM KUZUYA ... SEN GÜÇLÜ OLMALISIN

selam kızlar, maalesef oğlum havale geçirdi pazar gecesi. Ben bu hafta çok sık giremeyeceğim.

nasıl şimdi cnım kıyamam cok geçmiş olsun bebegıle ılgılen sen canım o herşeyden önmlı allah şifa versin çok çok geçmiş olsun cnımm mınık paşayı kokla bızm için:KK43::KK55::KK55:

Allah ım yardımcı olur bir an önce iyileşir canım inşallah merak etme sen

BUGÜN ÜÇ KERE NİYETLENDİM TinyLove GÖZÜKMÜYOR NE OLDU DEMEK İÇİN BİR TÜRLÜ FIRSAT BULAMADIM MALUM OLMUŞŞ ...

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUNN ÇOK ÜZÜLDÜM ... ÜZÜLME ŞİMDİ NASIL RABBİME EMANET İYİ OLUCAK ANNESİ ...

TÜM KALBİMLE DUA EDİYORUM KUZUYA ... SEN GÜÇLÜ OLMALISIN

İşin içinde oğlum olunca dünya duruyor. İnşallah iyi olacak. Yarın çok iyi bir doktora götüreceğim oğlumu . Dua etmekten başka bir çarem yok.:KK50: Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın.

biraz ağır geöirdik maalesef :KK50: Gizli ateşi varmış yavrumun gece çenesi kilitlendi vücudu kasıldı kafası titriyordu. Dili ters dönmüş. Hayatımın en kötü gecesiydi. Bende bayılmışım. Evdeyiz şuanda ama yarın tekrar gideceğiz. Tahlillerinde bazı değerleri yüksek çıktı. Dua edin n'olur birşey çıkmasın. Kahroluyorum

aklına kötu hıcbırşey getrme dua et bol bol herşey yoluna gırer merak etme dualarımız oğlun için güçlü ol canım hepsi gecicek allahın ıznıyle allahım korusun hayırlı haberlerle beklıyoruz senı burda yarın cnım

Selam kızlar, maalesef oğlum havale geçirdi pazar gecesi. Ben bu hafta çok sık giremeyeceğim.

ay cok gecmis olsun pasamiza canim benim okurken kotu oldum sizi dusunemiyorum
allah korusun canim dualarimiz senle :nazar::nazar::nazar:

X