2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Slm kizlar napiyosunuzzzz

kızlar yaaa iyi akşamlar ben geldim de bakın aklıma ne geldi sakıncası yoksa birbirimizi face de eklesek ya olmazmı

benmkii
https://www.facebook.com/tugcex.xyz?ref=tn_tnmn mmnn olrm bn

walla mevzu face mevzusu deil kimse benle konuşmuyor dışlandığımı hissettim bi an valla ondan trip atasım geldi bu arada esracım resimlerine baktım çok beğendim seniii:) gözlerine bayıldım maşallah nazar değmesin valla cevap vermeseydin beğendiğimi bile sölemicektim hıh:)))

Merhaba canim facede eklersek herkes isminden birbirini bulur ve cekilisin bir anlami kalmaz istersen hediyeler geldikten sonra eklemek isteyen ekler ...
Kimsenin seninle konusmak istemedigini nerden cikardin ki burda herkes birbiriyle sohbet ediyor ... Daha sik gelmeye calis istersen ozaman herkesle kaynasmis olursun

hayır ben arkadaş istiyorum don deill tmm mı böyle ilgilenip mesaj atman bile mutlu etti beniii

Ben çok sevdim buradaki herkesi.

Ama gitmek zorundayım.

Yarın 24 saatlik nöbete gidiyorum.

Sizi seviyorum kızlar.

tuceed'i üzmeyin.

İyi geceler

walla mevzu face mevzusu deil kimse benle konuşmuyor dışlandığımı hissettim bi an valla ondan trip atasım geldi bu arada esracım resimlerine baktım çok beğendim seniii:) gözlerine bayıldım maşallah nazar değmesin valla cevap vermeseydin beğendiğimi bile sölemicektim hıh:)))

canım valla benimde yok benimki kıskanıo die 2 sene önce kapattık yoksa hergün kavga edioduk onun için:)

evet canım alakasız yere link atarsan ceza alırsın
hatta cici çekiliş için birkaç yere link atınca almıştı ceza
cici beni affet bu arada bunu yazdığım için

Anladım.
Teşekkür ederim.
Son açtığım topiğe bakar mısınız dememde bir sakınca var mı?

Slm kizlar napiyosunuzzzz

Merhaba canim facede eklersek herkes isminden birbirini bulur ve cekilisin bir anlami kalmaz istersen hediyeler geldikten sonra eklemek isteyen ekler ...
Kimsenin seninle konusmak istemedigini nerden cikardin ki burda herkes birbiriyle sohbet ediyor ... Daha sik gelmeye calis istersen ozaman herkesle kaynasmis olursun

doğru diosunuz okul biraz engel bana da sınavlarım 2 tane kaldı biri 6sında biri 13ünde onları atlatayım çıkmıcam burdan face konusunda haklısınız ben konuştuğum kişileri çok merak ederim o yüzden dedm ama düşünmemiştim böyle. en azından benm herhangi bir rahatsız olduğum bi durum yok merak edenler bakabilir diyim o zmn:)

canım valla benimde yok benimki kıskanıo die 2 sene önce kapattık yoksa hergün kavga edioduk onun için:)

iyi yapmışsın benm de zaten yüzyüze görüştüğüm çevreden 2 3 kişi vardır ben face yarışmalarına katılıp kazanıyorum fake hesaplara hediye yollamıyolar o yüzden resm fln yok ordaki arkadaşların bi kısmı kadınlarkulubunden zatenn

Artık hediyelerimi tamamlamış bulunmaktayım.. Şimdı bir kutu ya da sepet arayaşı içindeyim. Yalnız çok güzel paketim olucak aklımsa bir sürü fikir var kurbanım açmaya kıyamayacak zaten hepsi bitsin yükleme yapacağım paketimi

X