2014 Aralık Anneleri

Merhaba bayanlar nasılsınız ?

Bende Aralık annesi olcam inşallah Bikaç kere yazdım hiç cevap alamadım bu başlıkta yalnız mı kaldım :)

Hoş geldin sende canım. Konular hararetli olunca gelenler gözden kaçabiliyo :KK70: bursa yalnız olmazsın çünkü hepimiz aynı durumdayız. Birbirimizi e iyi biz anlarız. Bebiş sağlıkla gelsin dünyaya inşallah :emir_bebek:

Hoş geldin sende canım. Konular hararetli olunca gelenler gözden kaçabiliyo :KK70: bursa yalnız olmazsın çünkü hepimiz aynı durumdayız. Birbirimizi e iyi biz anlarız. Bebiş sağlıkla gelsin dünyaya inşallah :emir_bebek:

Hoşbulduk canım

Evet fark edebiliyorum bazen cok yoğun oluyor :)

17 Aralık tahmini doğum tarihimiz yay burcu olacağız inşallah :)

Senin ki ?

Aramiza yeni katilanlar hosgeldiler, bana bilgilerinizi yazarsiniz sizide tabloya eklerim ok

canım herkesin bir olmuyor ki benim reglim 40 günde falan bi oluyo 4 martta regli oldum 4 nisanda kan testim negatif cıktı 14 nisanda idrar testi ile hamile oldumu öğrendim Rabbim sana da nasip eder inşallah

çok şaşırdım 40günde adetolanda var yani benim 39 gündeoldugecenay amasprailimi çıkardım aralıkayında ondanoldugunu düşünmüştüm 2 oglumvar kız istiyorumallahherkezingönlüne göre versin cvp içintşk ederim:KK3:

Azalticam canim inşallah...zaten yeterince kilolu hamile kaldim alto aylik gibi gobegim var boyle yemeğe devam edersem yolda yuruyemiycem birde ikizler sonum kotu azaltmam lazim acilen...birde astim hastasiyim zor nefes aliyorum kilo aldikca bebekler büyüdükçe isim zor

canim bendede var astim ilac olaylarni napiyosun oksuruk falan
varmi?
ben ilk 4 hafta malsef ilac kullandim bilmeden:KK43: doktor bisey olmazdedi Allah in izniyle..ama ilk uc ay hicbisey kllanma dedi insallah oksuruk falan olmz.bide astimlilar normal dogum yapabiliyomu acaba? kizlar benide ekleyin listenize..

Kızlar benim en büyük korkum cok cok kilo almak ya :KK43:
Çünkü kilo almaya müsait bi yapım var ee doğumdan sonra hemen rejimde yapılmaz sanırım süt olsun falan diye o korku sardı içimi

Adete 1 hafta varken test yapmanın ne mantığı var ben anlamıyorum..
jinekolojik muayne sırasındadoktorum kendisiistedi ilaç kullanmam gerekiyodu heralde yoksa neden 1hafta öncesinden testyaptırıyımki :)
2 oglum var ama insanher hamileliginde ister istemez acemilesiyo hamilemiyim diemerak ediyo doktorumda olabilir diyince heyecanlandım :KK54:

Canım değerin düşük malesef geçen ay 4 gün kala 1.20 çıkmıştı benim 4 gün sonra adet olmuştum.. Bu ay iki gün kala 84 çıktı...
gene de bekle tatlım adet günü yaptır geç döllenme fln olabiliyormuş tam bilgim yok ama adetten epey sonra çıkanlar var bu forumda...kırmızılar gelene kadar bekle yani:KK66: inşallah hamilesindir canım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hmm ya kasıklarımda agrıvar ama pazartesiyekadarbeklcem kırmızılar gelmezse test yapıcam inş hamileyimdir:2:

Kızlar benim en büyük korkum cok cok kilo almak ya :KK43:
Çünkü kilo almaya müsait bi yapım var ee doğumdan sonra hemen rejimde yapılmaz sanırım süt olsun falan diye o korku sardı içimi

canım herşeyin başı sağlık. sağlıklı beslenmek çok önemli. iki kişilik yemek yemek çok doğru değil. dengeli beslenmeye özen göster. sık sık ama az az ye. abur cubur zaten yok :KK1: kilo alsanda sorun yok çünkü bebişin peşinde koşarken veriyorsun :KK9:

canim bendede var astim ilac olaylarni napiyosun oksuruk falan varmi?ben ilk 4 hafta malsef ilac kullandim bilmeden:KK43: doktor bisey olmazdedi Allah in izniyle..ama ilk uc ay hicbisey kllanma dedi insallah oksuruk falan olmz.bide astimlilar normal dogum yapabiliyomu acaba? kizlar benide ekleyin listenize..
Canim benim tüp bebek iğneye falan baslayinva kestim ilaci....hamile olduğumu duyduğum gün göğüs hastaliklarina gittim bebege fazla zarar vermiycek ilaç verdi her atakta nefes alamadigimda kuzularima nefes gitmezse daha ciddi sorunlar cikiyo ilacin zararimi ataklardaki nefes gitmesinin zararimi diye düşününce ilaci tercih ettim

canım herşeyin başı sağlık. sağlıklı beslenmek çok önemli. iki kişilik yemek yemek çok doğru değil. dengeli beslenmeye özen göster. sık sık ama az az ye. abur cubur zaten yok :KK1: kilo alsanda sorun yok çünkü bebişin peşinde koşarken veriyorsun :KK9:

Ben zaten normalde de sürekli acıkırım ama hemen doyayım yani iki kaşık pilav la doymuşluğum var ama işte hamilelik kiloları bi farklı gibi şimdi ilk olunca tabi insan ister istemez korkuyor :)

Gerçi onun canı sağolsun kilo dediğin verilir

Ben zaten normalde de sürekli acıkırım ama hemen doyayım yani iki kaşık pilav la doymuşluğum var ama işte hamilelik kiloları bi farklı gibi şimdi ilk olunca tabi insan ister istemez korkuyor :)

Gerçi onun canı sağolsun kilo dediğin verilir

aynen öyle veririz gider :KK1:

X