2014 Aralık Anneleri

Aynen canim dun sabah kahvaltindan aksama kadar agir yedim ama gunboyu mahfoldum...bugün daha iyiydim daha hafif yedim öğlen yemeğinden sonra bulanti yanma oldu okadar aksam yemeğine cesaretim yok yemedim :)

Benimm mide sorunumu hiç birşey çözmüyor, sürekli kazınma ve ağrı... Hafif bulanma.. Salatalık, elma süt falan takılıyorum .. Normal yemek zaten yiyemiyorum. Çorba belki makarna...

Arkadaslar vajinal muayenenin dusukle bi alakasi yok, eger oyle olsaydi niye rahatca risk alsin onca doktor? Ilk aylarda dusuk yapma ihtimali zaten var, embriyo saglikli degildir, iyi tutunamamistir, kalbi atmiyodur vs Bunu vajinal muayene ile iliskilendirmek dogru degil nihayetinde doktorlar bu isin egitimini alan ve yonlendirenler ve kendimizi onlara emanet etmek zorundayiz onlar tibben hicbir sakincasi yok diye ustune basa basa aciklama yapiyorlarsa vardir bi bildikleri bence rahat olun :KK66:

Ben tüp bebek tedavisi gördüğüm için zaten aylardır alttan muayene oluyorum, alıştım artık... Dr hamileliğim 3 ayına kadar alttan muayene edeceğini söyledi.. Beni rahatsız etmiyor. Dediğin gibi alttan muayene ile bebeğin alakası olmadığını düşünüyorum... Alttan fitilde koyuyorum kendime... Millet ilişkiye de giriyor... Olacağı varsa zaten olur

Kızlar hepinize merhaba..
Ben de aranıza katılıyorum.. Bugün han testiyle hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum.. :nazar:
Diliyorum ki sağlıkla ve keyifle sürsün bu uzun yolcuğumuz.. 4 yaşında bir kızım var.. 2. bebişime hamileyim..

Kızlar hepinize merhaba..
Ben de aranıza katılıyorum.. Bugün han testiyle hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum.. :nazar:
Diliyorum ki sağlıkla ve keyifle sürsün bu uzun yolcuğumuz.. 4 yaşında bir kızım var.. 2. bebişime hamileyim..

Sağlıkla al kucağına inşallah

Benimm mide sorunumu hiç birşey çözmüyor, sürekli kazınma ve ağrı... Hafif bulanma.. Salatalık, elma süt falan takılıyorum .. Normal yemek zaten yiyemiyorum. Çorba belki makarna...

Kendi adima bu belirtiler rahatlatiyo beni bastan beri acaba hamile degilmiyim kimyasal gebelikmi yasiyorum diye kuşkular icindeydim bunlarida yasayinca yok yok ben hamileyim diyorum :)

elocan hayirlisi canim en azindan guzel bi sebepten ayrisiniz kavusmaniz guzel ve cabuk olur umarim
ben esime nasil soyleyecegim bilmiyorum aklimda guzel pasta yapmak vardi ama yataktan kalkamiyorum midemden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar ben 5. haftada lekelenmem olduğu için progestana başladım.baş dönmesi yaptığı için dr aç karnına alırsan ilacı daha az yan etki eder dedi ama 10 gündür midemden kıvranıyorum. ilaçtan mı hamilelikten mi bilemedim ama çok kötüyüm. sürekli kazınan ağrıyan bulanan bir mide düşünün. durmadan birşeyler yeme ihtiyacı doğuruyor ama 5 dk sonra yine aynı. böyle yan etkisini gören var mı progestanın. varsa nasıl başettiniz lütfen bi akıl veriiiiiiiiiiiiiiin :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Bence doktoruna danış ve o ilacı fitil oalark kullan cook güçlü bir ilaç o mutlaka miğdene zararı vardır seni sersemleştirirde , aynen bende de lekelenme var bende fitil oalark kullanıyorum 200mg günde 3 kez. Ama lekelenmem azaldı ama hala devam ediyor :KK43:

elocan hayirlisi canim en azindan guzel bi sebepten ayrisiniz kavusmaniz guzel ve cabuk olur umarim
ben esime nasil soyleyecegim bilmiyorum aklimda guzel pasta yapmak vardi ama yataktan kalkamiyorum midemden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende kendimi öyle avutuyorum Dr izin verirse kalp atislarini duyduktan sonra gidicem az kaldi...
Pasta olmayı versin elini tutup gözüne bakarak söylersin...bide telefonunun kamerasini acarsin :KK66:

Arkadaslar vajinal muayenenin dusukle bi alakasi yok, eger oyle olsaydi niye rahatca risk alsin onca doktor? Ilk aylarda dusuk yapma ihtimali zaten var, embriyo saglikli degildir, iyi tutunamamistir, kalbi atmiyodur vs Bunu vajinal muayene ile iliskilendirmek dogru degil nihayetinde doktorlar bu isin egitimini alan ve yonlendirenler ve kendimizi onlara emanet etmek zorundayiz onlar tibben hicbir sakincasi yok diye ustune basa basa aciklama yapiyorlarsa vardir bi bildikleri bence rahat olun :KK66:

evet doktorlar zarari yok diyor ama şahsen yaptirmicam ben alttan muayene. çünkü hamileyken bu şekilde muayene olduğumda ayni gun bebeğimi kaybettim

Günaydın,

Sabah berbattım hala da devam ediyo. hüngür hüngür ağlıycam nerdeyse..Fena bulanıyorum, bacaklarım ağrıyoo:KK43:(

Günaydın,

Sabah berbattım hala da devam ediyo. hüngür hüngür ağlıycam nerdeyse..Fena bulanıyorum, bacaklarım ağrıyoo:KK43:(

Günaydın , bacaklarım benim de çok kötü.. Cuma işe gidemedim, bugün zar zor geldim... ayak tabanımdan kalçama kadar giden bir ağrı var.... Bazen sadece baldırlarım.. çok fena ya :KK43:

Bence doktoruna danış ve o ilacı fitil oalark kullan cook güçlü bir ilaç o mutlaka miğdene zararı vardır seni sersemleştirirde , aynen bende de lekelenme var bende fitil oalark kullanıyorum 200mg günde 3 kez. Ama lekelenmem azaldı ama hala devam ediyor :KK43:

canım ya ben fitil kullanamam ki ne biliyim bi garip hissediyorum :KK43: benim çok az oldu olur olmaz gittim dr a 3 haftadır kullanıyorum belki bıraksam bi daha olmayacak lekenenmem ama işte cesaret edermiyorum bundan önce bi boş gebeliğim var çünkü :KK43:

bende tüp bebek ile hamile kaldım aralık annesi olucam Allah nasip ederse.Mide bulantıları başladı bir haftadır bazen çok sık bazen çok hafif.Hala bi ton ilaç kullanmaktayım.Normal yolla hamile kalan arkadaşlar sizler de ilaç kullanıyor musunuz?Benim ilaçlarım estorfem,folik asit,coraspin birde progestan

Kizlar aklima cok takilan bir soru var ama lutfen bilimsel bir aciklama biliyorsaniz yorum istiyorun. Cunku hurafeleri biliyoruz zaten. Hamileyken yok ciger yedim de bebekte ciger lekesi cikti, cilek tuttum agzima surrdum bebekte cilek lekesi oldu gibi konatin bilimsel herhangi bir aciklamasi olabilir mi? Yani dogru mi ya bu seyler. Gecen ciger yedirdi kayinvalidem bana icime kurt dustu :KK43: bilgisi olan var mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar aklima cok takilan bir soru var ama lutfen bilimsel bir aciklama biliyorsaniz yorum istiyorun. Cunku hurafeleri biliyoruz zaten. Hamileyken yok ciger yedim de bebekte ciger lekesi cikti, cilek tuttum agzima surrdum bebekte cilek lekesi oldu gibi konatin bilimsel herhangi bir aciklamasi olabilir mi? Yani dogru mi ya bu seyler. Gecen ciger yedirdi kayinvalidem bana icime kurt dustu :KK43: bilgisi olan var mi?

Şahsen ben inaniyorum ama izinsiz biryerden bisey alip yersen yada kopartip koklarsan diye biliyorum. Benim kizin ensede bariz çilek lekesi var. Bilimsel aciklamasini bilemiyorum.

Son düzenleme:

bu tarz bi şeye bilimsel açıklama olmaz zaten hangi dr sorarsan sor yok öyle bişey der ama sırf olacakmı diye merak edip bi yerlerine ciğer ,çilek vs sürüp bebeğinde o şekilde leke kalan arkadaşım var ama mantıklı bir açıklaması yok elbette :)

günaydın arkadaşlar iyi haftalar olsun:)
yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz hayırlı olsun bebekleriniz..

benim gibi mide bulantısı mide yanması olup da yatıp uyuyamayan işe gelmek zorunda olanlara da dayanma gücü diliyorum:KK43:

benim gibi mide bulantısı mide yanması olup da yatıp uyuyamayan işe gelmek zorunda olanlara da dayanma gücü diliyorum:KK43:

Hosbulduk canım sagol ınsallah hepımızın bebıslerı hayırlı olur rabbım saglıkla hayırlısı ıle kucaklarımıza almayı nasıp etsın ınsallahh

Seninle ayni durumdayiz allahtan bugün işim yok koydum başımı masaya uyukluyorum masa altindan midemi bastirsin diye habire tuzlu erik yiyorum, bu gidisle tuz tavan yapip tansiyon yapacak bende yada odem:KK50:

X