2014 Aralık Anneleri

sorana 19 ekim satım diyorum abim evlendi o gün nasıl aklıma kazındıysa :) herkesin gözleri fırlıyor nasıl 19 ekim diye hehe

İlahi shimarik :))
Canım senle aynıyız 18 mart benim de :) gittin mi.Dr.a?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geç döllenmeyse bence de erken daha. yarın sorucam dr.uma merak etme. inşallah senîn için de kendim için de güzel haberlerle gelirim. bu arada hangi şehirdesin tatlım? bişi daha söyliyim birini biliyorum keseyi 7. haftada görmüş. kalp atışını 8. haftada duymuş. kalp atışı geliyomuş ama ultrasonda bebek görünmüyomuş düşün artık. herkeste gelişim farklı oluyo sakın acele etme.

Öncelikle merhaba kizlar ; Nasip olursa bende Aralik 15-20 gibi annesi adayiyim . Sat 10 martti. 5+4 günlüğüz ..Bu hafta pazartesi kesemizi gördük , çok mutlu olduk nasip olursa haftaya kalp atisi icin gidicez. Pazartesi günü doktorum eşimle kan uyusmazligi olduğu icin iğne yapti. Lekelerim olduğunu söyledim progestan verdi. Mide bulantim yok ama cok halsizim başım çok agrio .. Rabbim cumlemizin kucagina almayi nasip rtsin yavrularimizi :)

kızlar hiç kese,yolk kesesi, bebek gören yok mu yazdıklarım hep arada kaynıyo

canım bende geçen hafta gittiğimde keseyi gördük ama büyüklüğü hakkında bişe demedi sadece herşey tam istediğim gibi gidiyor dedi haftaya da kalp atışı için gideceğiz belki o zaman görürüz hatta sorarım kaç cm falan gibi

Yok tatlım ya sen niye korkuyosun sat la döllenme arasında senin hesapladıgın gibi bi zaman olmayabilir cünkü o ay reglin tam gununde olmayabilir allah bilir ancak onu. Bazen adetimiz üç dort gun gecikebiliyor o zaman yumurtlamanın gec olmasından kaynaklanıyor cok normal bir şey bu:) biraz karısık oldu ama umarım anlatabilmişimdir:)ben gecen yıl bir dusuk yaptım az da olsa tecrubeliyim yolk sac 10 mm nin üstünde gorunuyo ayrıca ben sahsen dr soylemese onu anlamam. Dr una guven her sey yolunda diyorsa oyledir..

Amin canim cok tesekkur ederim aynen ben de bunalima gircek gibi oluyorum sonra bisekilde toparlamaya calisiyorum kendimi. Su riskli donemleri atlatsak allahin izniyle saglikla sihhatle insallah..

Evet beni de kesenin etrafinda kanama olmasi korkuttu zaten ama allaha cok sukur bi daha o tarz bi akinti gelmedi dinleniyorum zaten simdi allah hayirlisi neyse onu versin bebegimi bana bagislasin diye dua ediyorum surekli..

İlahi shimarik :))
Canım senle aynıyız 18 mart benim de :) gittin mi.Dr.a?

yok canım gitmedim daha haftaya perşembeye aldık inşallah sen gittin mi :))

ilk bebeğiniz mi benimde eşimle kan uyuşmazlığım var ?

Son düzenleme:
8 mart cnm, acaba yanlismi hesapliyorum bilmiyorum. Ins dedigin gibi gelisimi hizlidir.

hmm bnm sat 2 mart ama aynı gidiyoruz. ben de yarın 6+6 yım. hızlı gelişmesi sorun değil canım. belki de şu an benmki de ileridir bilemiyorum. o gelişime ve b hcg yüksekliğine göre değişiyo. mesela hiçbirimizin b hcg değeri birbrni tutmuyo o gelişimle alakalı. içîni ferah tut.

kızlar birsey soracam bende 4+2 günlük hamileyim bebek görünuor cok sukur fakat kesydi yol kesesi falan die göstermedi bebek varsa onlarda vardır demi? benm bebegmde 2 hafta daha kücük görünüor sata göre suan 6 haftalarda olmams lazımmıs burda okudukca bi korku sardı benide

Cnm ben seni hatirliyorum sanirim, senin bat tarihi 2 nisandi sanirim, hatta o gün ögrendin degil mi? Benimde 2 nisandi, sadece benim döngüm kisa.25 günde bir oluyorum. Belkide o yüzden hesaplama tutmuyor. Sen kalp atislarini duydun mu?

Kızlar çoğunuzun midesi sabah kotu oliyo brnimkide aksamlari...midem yaniyo sisiyo bulaniyo gaz spazmi cekiyorum neyapsam ne yesem geçer bilmiyorum

yok canım gitmedim daha haftaya perşembeye aldık inşallah sen gittin mi :))

Canım Ben değer katlanmış mı diye gittim :)) bir de bir ton hormon tahlili verdim tiroid fln fln... yarın ilk muayene var çok heyecanlıyım:))

Evet ilk canım senin?
Doktora haftaya perşembe ye aldım 5 hafta bitmiş olucak inşallah sen aldın mı canım

Ya Settar

Benim 2. olucak canım rabbim bağışlarsa. Bende gitmedim henüz erkenden gitmek istemiyorum. Bende 5 yada 6 haftanın başında gideceğim.
Buarada değişiklikler olarak neler var sende mide bulantın vs.

ilk bebeğiniz mi benimde eşimle kan uyuşmazlığım var ?

Canim doktoruna söyle istersen. Normalde düşük tehdidi varsa sıkıntı oluyor. Ilk gebelik de sıkıntı olmuyo ama leken varsa igne erkenden olabilir. Benim doktor erkenden yapti. Normalde 20.hafta da igne oluyo. Ayrica doğumdan sonra 72 saatte igne olman gerekio ikinci cocuk da sıkıntı yapabiliyormus.

Benim 2. olucak canım rabbim bağışlarsa. Bende gitmedim henüz erkenden gitmek istemiyorum. Bende 5 yada 6 haftanın başında gideceğim.
Buarada değişiklikler olarak neler var sende mide bulantın vs.

Allah bağışlasın bizimle olsunlar canım adet günlerim benim şimdi çok ağrıyor kasıklarım göğüslerimde şiş daha bulantı yok sen neler hissediyorsun canım

Ya Settar

Rabbim sağlıkla nasip etsin canım perşembe gideceğim
doktora söyleyeyim
teşekkür ederim

Ya Settar

Haydi hayırlısı benim hcg için alırken 3 tüp aldılar hamileysen tekrar canını yakmayalım dediler

Ya Settar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…