2014 Aralık Anneleri

Kızlar bişi sölemeyi unuttum.

Folik asitlerin bitanesinde bulantıyı baskılayan b6 vitamini varmış. Onu deneyebilirsin dedi dr.

İsteyen olursa ismini yazarım

saol canım:) ben antalyada topçular medstar ( eski andeva topçular hast.diyede bilinir) sanem çimen diye bi doktora gidiyorum kızımdada ona gitmiştim memnun kalınca onunla devam edicem

antalyada olsam gitmek isterdim canım çünkü gideceğim doktor hakkında bi kaç kişiden iyi şey duydum birebir gideni görmedim :KK43:

sor güzelim okuduğum yazılardan anladığım kadarıyla keseyi soracaksın... ama bende 2 kese var 2 kesenin içinde de tekler bende eşim ikiz doğmuş o yüzden baya sordum çok benziyor zaten senin resimle tek dedi zaten kalp atışlarını açınca anlıyormuşsun eğer ikiz olursa o kesede kalp atışları için açtığımda birbirine karışan 2 kalp atışı duyardık dedi biz tek duyduk daha yeni duyduk ayyy çok güzel birşey ya kalp atışları...

hazır yazmışken bugün başımdan geçenleri de yazayım eşimle ben 2 taraftan doktor araştırdık. ben devlette olan özel muayenesi de olan çok uzman birini buldum. ona sabah erken randevu aldım. eşimde bir doktor arkadaşımızın önerisi bir hatundan randevu aldı öğlene...

sabah gittim doktora neyse adamda hakikaten uzman baktı 2 gövdeli rahmin var nasıl görmez bunu tüp bebek yaptırdığın yer dedi. zararı nedir dedim ilk zamanlarda sorun değil ama ilerde düşük riskin yüksek dedi eh insan baya bir bozuluyor ben de eve geldim netten araştırdım filan adam haklı doğuran birisi olmuş dünyada ilk demişler... ağlamaktan gözlerim şişti resmen sonra eşim aradı hadi randevu almıştım gidelim dedi. ona gittik ben anlamıyordum kadın konuştu filan ama ben rahmim çift bölmeli dedim kadın anladı oraya takıldığımı gel bir bakalım dedi. neyse baktı tam olarak çift bölme değilmiş ultrasonu çok iyiydi kalp şeklindeymiş tam ayrılmamış perde de yokmuş sorun olacak değil sadece ikiz olduğu için erken doğum riski yüksek ve erken gelirlerse diye ben rahim ağzını dikerim düşük olmaz dedi... biraz yüreğime su serpildi geldim...

Geçmiş olsun canim...bazı doktorlar felaket tellali gibiler...rahmin dikilince inşallahzzamanında saglikli sihhatli doğumunu yaparsınn canim sen içini ferah tut meleklerini dusun ....
Benimde transfer sırasında rahmim için değişik dediler bakalim bebek için tehlike teşkil edecekmi ptesi günü doktor ne diyecek

Bu arada kizlar benim mide bulantilari cok artti, bugun isyerinde cok fena oldum bas donmesi mide bulantısı izin aldim eve geldim. Kafami kaldiramiyorum.surekli uyku hali napicagimi şaşırdım.

Shimarik bizim doktor ilk gunden son gune kadar serbest dedi rahat olabilirmisiz :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sağol canım yaa haydi hayırlısı :))

Bu arada kizlar benim mide bulantilari cok artti, bugun isyerinde cok fena oldum bas donmesi mide bulantısı izin aldim eve geldim. Kafami kaldiramiyorum.surekli uyku hali napicagimi şaşırdım.

geçmiş olsun canım benim sat ım 19 mart muhtemel doğum tarihi de 24 aralık :) bir gün ileri olmuşlar hehe :)

maalesef benim de bulantılarım başladı. bugün 2 de kalktım yataktan. gözümü açamıyorum. karnım çok açtı haliyle. buzdolabıını açtımnasıl öğürüyorum kokuya dayanamadım kapattm dolabı. bi de migrenim var öldüm ağrıdan:'( bi de çok üşüme var bende. bi türlü ısınamıyorum. kansızlığım da yok aslnda.

maalesef benim de bulantılarım başladı. bugün 2 de kalktım yataktan. gözümü açamıyorum. karnım çok açtı haliyle. buzdolabıını açtımnasıl öğürüyorum kokuya dayanamadım kapattm dolabı. bi de migrenim var öldüm ağrıdan:'( bi de çok üşüme var bende. bi türlü ısınamıyorum. kansızlığım da yok aslnda.

Of cok tehlikeli bir sey yapiyorsun. 2 de kalkmak ne demek. Bebek ac mi duruyor o zamana kadar. Bence zor da olsa ki cok iyi anliyorum, bir seyler yemen getekiyor. En kotu 2 dilim peynir zeytin az ekmek yersen hem bebik ac kalmaz hem de zeytin mide bulamtini gecirir. Dr umun en kizdigi sey uzun uyumalardi cunku

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar siddetle muz tavsiye ediyorum 3. Gunum sabah ac karna yiyorum yataktan cikmadan.cok faydasini gordum deneyin derim..

:) Bu ara ben de öyleyim zaten :) Benim de yakın sayılır sana, 13 mart..

sorana 19 ekim satım diyorum abim evlendi o gün nasıl aklıma kazındıysa :) herkesin gözleri fırlıyor nasıl 19 ekim diye hehe

kızlar ben geçen ctesi keseyi gördüm 1cm ydi..bugün bi daha gittik 1,5 cm olmuş çok yavaş büyümesi dedi doktor sat 1mart ama kan değerlerime göre geç döllenme demişti doktor yolk sac da görmedi bebek de haftaya bakacak görünmezse alacak sizin kese boyutlarınız nasıl lütfen paylaşır mısınız ?

kızlar ben geçen ctesi keseyi gördüm 1cm ydi..bugün bi daha gittik 1,5 cm olmuş çok yavaş büyümesi dedi doktor sat 1mart ama kan değerlerime göre geç döllenme demişti doktor yolk sac da görmedi bebek de haftaya bakacak görünmezse alacak sizin kese boyutlarınız nasıl lütfen paylaşır mısınız ?

Benim kan değerim keseyi görmek için yeterli değilmiş. O yüzden bilmiyorum. Ama inş bir sorun çıkmaz.

Kizlar ben de bugun bir korku yasadim pembe kahverengi karisimi bi akinti geldi cok miktarda degildi sadece peceteye silince geldi ama ben panik yapip hemen doktora gittik ultrasonda bakti bebek yerinde duruyo dedi doktor ama kesenin etrafinda biraz kanama varmis yatip dinlenmen lazim dusuk tehdidi olabilir dedi bi de progestan verdi bayagi bi korktum ama simdi yatip dinleniyorum insallah hepimiz bebislerimizi saglikla kucagimiza aliriz. Buarada bende hic kasik agrisi yok sadece belim cok fena agriyo benim gibi bel agrisi ceken var mi?

X