2014 Aralık Anneleri

Boşver iyi yapmışsınız canım ne kadar erken okadar iyi . Bence bu şekilde acılar yaşayıp hamile kalan anneler dahada bir kıymetli benim gözümde Allah yavrularımızı sağlıkla bize bağışlasın inşallah. Ayy senin tam aralığın sonuna denk gelicek demek belki ocağın ilk bebeklerinden olur

Aslında ne güzel zaten en çok kilo ilk aylarda alınıyor. Ben bide yatıyom iyice şişerim :) zaten bu kez 15 kiloya kadar yolu var :) kendime izin verdim

Amiin inşallah...Araligin 16 sında canim...nasıl normal bi hamilelikte adetten sonra yumurtanın büyüme donemi var genelde 14. Gün döllenme olur benimde ignelerle yumurtalarim büyütüldü 14. Gün toplandi ve spermle buluştular hesap ayne normal bi hamilelikte ki gibi yani

Aslında ne güzel zaten en çok kilo ilk aylarda alınıyor. Ben bide yatıyom iyice şişerim :) zaten bu kez 15 kiloya kadar yolu var :) kendime izin verdim

Saglik olsunda kilo bi sekilde verilir ben daha once dugune kadar 13 kilo vermistim 3 ayda yeterki isteyelim yapamayacagimiz sey yok bizim

Evet biliyorum canım hayırlısı olsun bizimde 11 aralık gösteriyor takvim bakalım Ne zaman gelicekler :)

Saglik olsunda kilo bi sekilde verilir ben daha once dugune kadar 13 kilo vermistim 3 ayda yeterki isteyelim yapamayacagimiz sey yok bizim

Bencede sağlıkla doğsunlarda daha başlardayız inşallah kolay huzurlu bir hamilelik geçiririz. Bu arada liste varmı burda sanki pek kişi yok gibi

canım merhaba, hayırlı olsun bebişin Rabbim kucağına almayıda nasip etsin, bende antalyada yaşıyorum sen hangi doktora gideceksin

merhaba :) seninde hayırlı olsun canım :) ben alanyadayım canım alanya anadolu hastanesini düşünüyorum :) yeni taşındık bende çok bilmiyorum önerilerle karar verdim :) sen nereye gideceksin canım :)

Keseyi 5+3 de gormustuk ne kadardı bılmıyorum sormadım doktorum hersey yolunda dıyınce kesınlıkle herkesın durumu hamılelığı cok farklı ama aynı olan sey bu sanırım senı cok ıyı anlıyorum sureklı acaba iyi mi buyudu mu hersey yolunda mı bıdahakı randevum 9 mayısta gunler gecmıyo )

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızzzlarrr yardımmm :) ilişki konusunda yazmışsınız ama kesin bir ibare görmedim daha çok yeni hamileyim yıl dönümümüz haftasonu tatile gideceğiz ilişki yasak mı değil mi doktora gitmedim daha :) cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

benim ilk gittiğim doktor rahat olun sıkıntı yok demişti 10 gün sonra başka doktora gittim herhangi bir rahatsızlığım yoktu buna rağmen haftada 1den fazla olmasın dikkatli olun dedi...
haftasonundan sonra ara verirsiniz bir kaç gün zaten sonra da doktora git bence artık

haftaya perşemebeye aldım canım ancak o zaman bulduk :) o sebepten şimdik yıl dönümü söz konusu olmasa yine es geçicem de :) hehe

hehe sevsinler olsun dönünce ara verirsiniz biraz..
doktora danışırsınız sonra da..

Bir problemin yoksa normal hayatına devam et ama abartmadan yinede :))

çok sağolun kızlar içim rahat değildi bir haftadır dokundurmuyorum kendime hehe :) adam dicek neden otele geldik en azından orası için öğrendim ya içim rahatladı :)

kızlar 19 mart batım bana yakın olan varsaa yazsın lütfen aynı duyguları paylaşalım :))) tecrübeli arkadaşlardan da bilgi almaya devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…