2014 Aralık Anneleri

Merhaba arkadaşlar, kısmet olursa ben de aralık annesi olucam. Hepimize hayırlı olsunn.
Bu aralar hiç tadım yok bulantılarım geçmiyor ilaç içtiğim halde Sizde durumlar nasıl ?

Benim ikinci gebeliğim 1 oğlum var temmuzda 5 yaşına girecek. Rüyamda kızım olacağını öğreniyordum, daha moda giremedim ama hayır olsun diyelim

Ayy Hayırli haberin olsun insssss shimarik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah arkadaşım ya sağolasın

benimde ağrı eskisi kadar çok yok ağrıyor geçiyor bende ekşiyi tuzluyu sevmem şimdi yeme isteği var tatlı isteğim gitti

benimde ağrı eskisi kadar çok yok ağrıyor geçiyor bende ekşiyi tuzluyu sevmem şimdi yeme isteği var tatlı isteğim gitti

Biraz daha katlanicaz bu zorluklara tatlim napalim anne olmak kolay degil.ama bu surecte kendini fazla dinlememeni tavsiye ederim.motivasyon cok onemli.anne olucaz bundan guzel bi his varmi:)
Allah herkese hayirli evlat versin insallah..

evet canım sağlık ocağına bildirmen gerekiyor hamile olduğunu onlarda takip ediyor.dün ben gittim forum doldurdular kiloya baktılar bebeğin doğum tarihini falan yazdılar ve aşılarda olacak onlar arayıp haber verecekler.kan tahlilini kendi doktorum yaptırdı deyince kan almadılar bi daha.sonra isterler mi bilmiyorum

Teşekkür ederim canım ben kanı çok zor veririm alış daha çok alıcaz dedi

Merhaba;

Bir düzeltme yapayım, Aile Hekimine / Sağlık Ocağın'a vs. bildirmek gibi bir zorunluluk bulunmamakta.
Yapılacak bütün muayene doktor tercihi vs. kişilerin özgür iradelerine bağlıdır.

Şayet kan tahlillerinizi yaptıracaksınız en uygun yol olan aile hekimlerini tercih edebilirsiniz. Bu durumda form vs. doldurtabilirler.
Orada da periyodik kontrol olup olmamak gene sizin insiyatifinizdedir.

Bilginize

2014 ARALIK ANNELERİ LİSTEMİZ
NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum TarihiCinsiyet
Spirochet(Eda)32Antalya124 Şubat1 Aralık?
Mrv3328Tekirdağ124 Şubat1 Aralık?
Cankizim22İstanbul224 Şubat1 Aralık?
ZeyneppMehmett22Kırıkkale124 Şubat1 Aralık?
Sinemtuba23İstanbul124 Şubat1 Aralık?
Ycl201225Antalya225 Şubat2 Aralık?
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık?
Ssumer25Ankara126 Subat3 Aralık?
Dikab0631Ankara?26 Subat3 Aralık?
Hopeful58???1 Mart3 Aralık?
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık?
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık?
Pokim29?228 Şubat5 Aralık?
Mdaa24İstanbul228 Şubat5 Aralık?
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık?
Elifce30Ankara21 Mart6 Aralık?
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık?
Zahter (Burcu)27Kocaeli12 Mart7 Aralık?
Dragonfly8628İstanbul12 Mart7 Aralık?
Yumichan29Ankara13 Mart8 Aralık?
Butterfly14324İstanbul12 Mart7 Aralık?
Kimyager2525İstanbul15 Mart10Aralık?
Hayrolsun32İstanbul15 Mart10 Aralık?
Kimyacı4329Denizli15 Mart10 Aralık?
Bitter5328Rize15 Mart10 Aralık?
Minok (Mihrimah)28Mersin16 Mart11 Aralık?
Ka_104928İstanbul16 Mart11 Aralık?
As_ya28Ankara16 Mart11 Aralık?
Peruj36İstanbul16 Mart11 Aralık?
Tamtaram34İstanbul27 Mart12 Aralık?
Gonulll27?27 Mart12 Aralık?
Efsa1033?27 Mart12 Aralık?
Carmellia34Ankara?8 Mart13 Aralık?
Bebekprenses?İstanbul18 Mart13 Aralık?
Sebdicek24?19 Mart14 Aralık?
33Meleğim3329?29 Mart14 Aralık?
Armoisee24Kırşehir110 Mart15 Aralık?
Uyuzcan24Samsun110 Mart15 Aralık?
Eelocann35Ankara111 Mart16 Aralık?
Taana27Bakü111 Mart16 Aralık?
Miracmina25İzmir115 Mart20 Aralık?
Fananay27İzmir118 Mart23 Aralık?

Son düzenleme:

Allaha şükür bizde keseyi bu sabah gördük 25inde kalp atışlarını duymak icin gideceğiz, bulantı, ağrı , iştah azlığı çokluğu hicbirsey yok hersey hamilelik oncesi gibi bende korkuyordum açıkçası acaba bisey mi oldu diye ama bugün rahatladım, şükür :)

Kızlar size kocamın rüyasını anlatmak istiyorum yorumlarmısınız?

Kocam bunu her yere yazdığı için onun yazısını copy/paste etcem :).

Kocamın rüyası şu şekilde onun ağzından açıklıyorum:

Evliyim ve eşim 6 haftalık hamile, butik bir hastanede arkadaşlarımla oturuyoruz ve eğlenirken birden eşim doğuruyor bir bakayım diyorum.

Bir odaya giriyorum oda loş aydınlatmalı bir oda, eşim doğumu yeni bitmiş ama mutlu bir ağrı sızı yok yüzünde, yatıyor baş ucunda ablam ve ebe olarak bir kadın var ancak tanımıyorum onu.

Ben tam odaya girdiğimde bir bebek doğuyor daha bebek bağını kesmeden sadece havlu ile silip eşimin kucağına veriyorlar az bir saçı var bebek bana benziyor,sadece nazikce başına dokunuyorum.

Ablam kızımız oldu diyor.

O anda ben kızım aşkım diyorum 2-3 kere arka arkaya ablam abartma tamam diyor gülerek.

O an çok mutluyum ama birden aklıma keşke oğlum olsaydı diye bir düşünce geliyor ya da eşim söylüyor emin değilim.
Ancak gene de çok mutluyum o anda.

Selam Arkadaşlar, hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıklı bir hamilelik nasip etsin. Ben de sizdenim :)

Selam Arkadaşlar, hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıklı bir hamilelik nasip etsin. Ben de sizdenim :)

Şimdi konuya biraz göz attım da, hamile olduğumun farkına vardım
Ben kimseye söylemedim, anlaşılıncaya kadar da söylemeyi düşünmüyorum. Haliyle dışarıdan kimse bilmeyince ben de normal yaşantıma devam eder durumdayım. Buraya gelmek iyi oldu, biraz daha dikkat edip sizlerle birlikte bilgi paylaşımında bulunmuş olacağım inşallah

listeye beni de ekler misiniz bir aralık annesi daha geldi :)
yaşım 26
alanya dayım
ilk bebeğim
olağan doğum tarihim 25 aralık
sat 19 ekim

Cook sevindim canım masallah. Eh napalım sabredeceğiz biraz. Allah kolaylık vetsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…