2014 Aralık Anneleri

kilo takibini burayamı eklesem yoksa ekstra onun için ayrı tablomu yapayım bilemedim ben onu, herkes fikrini söylesin ona göre bişeyler yapayım ok..

canım ben fikrimi söylüyorum o zaman yeni bi tablo hazırlasan, şimdiki kilomuzu ve 9 tane sütun olsa her ay aldığımız kilomuzu paylaşsak olmaz mı, kendi adıma söylüyorum ki bu tablo beni belki biraz frenler çünkü elif de 62 ile hamile kalıp 86 la bitirmiştim inanılmaz kötü hissediyordum kendimi ilk 3 ay kilo almamam gerekirken ben 5 kilo almıştım, şimdi daha dikkatli gidiyorum ilk üç ay kilo almamak için inşallah frenlerim kendimi 70 le hamile kaldım her sabah tartılıyorum hala 70 kiloyum bakalım ne kadar sürecek bu halim:)

gözün aydın canım dünyanın en güzel sesi kalp atışları Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah.Amin

gözün aydın canım dünyanın en güzel sesi kalp atışları Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah.Amin

hayırlı olsun canım hoş geldin Rabbim kucağına almayıda nasip etsin

sat 9 mart, yaş 24, kırşehir, ilk bebeğimm beni de ekleyiiiinnn:):):)

benide eklersen sevinirim yaş 24, şehir samsun, ilk doğumum olacak, sat 9 mart, 15 aralık doğum olacak inş.

aaaa çok şaşırdım tatlım aynı gün sat:)) keseyi görmeye ne zaman gitmeyi düşünüyorsun, ben yarına randevu aldım ama erken mi diyorum??

dün keseyi gördük kesenin boyutu 0.64 küçük değil mi

canım benim endişeni anlayabiliyorum ama çok şükür ki keseyi görmüşsün ne güzel bikaç gün sonra kalp atışlarını duyacaksın kendini üzme şimdi kötü giden bişey olsa inan doktorlar çok açık sözlü hemen söylüyorlar sen hamileliğinin tadını çıkarmaya bak canım

BAbylove,

İlk tartı kilom 52,5.

Bulantım fena kilo vermiş olabilirim yoksa götürürdüm önüme geleni:)

İlerleyen zamanlarda ne olacak bakalım..

ben de kalp atşı duymak istiyorum artık çok sabırsızlanıyorum... bu arada benim bugün çarpıntım var kızlar, hergüne yeni birşeyle uyanıyorum

iki sabahtir bulanti olmadan mide yanmasiyla kendimi banyoda buluyorum
benim bebegim boyut atladi
sanki kilo verdim ben hafyaya tartilirim eve tarti alicam.

Sent from my GT-I8160 using Kadınlar Kulübü mobile app

aaaa çok şaşırdım tatlım aynı gün sat:)) keseyi görmeye ne zaman gitmeyi düşünüyorsun, ben yarına randevu aldım ama erken mi diyorum??

aaa ne güzel yaa bende aynı gün yok mu diye bakınıyordumm vala bende erken diyorum az daha zaman geçsin diye bekliyorum bakalımm... olsun randevu aldıysan git.

Kizlar ben bugun tiroid muayenemi de oldum sukur.hashimato hastasiyim zaten 2 yildir tedavi goruyorum biraz tsh im yukselmis ama hersey yolunda sukur.sadece ilacimin dozunu biraz artirdi doktorum simdi icim rahatladi :beer:

tamam canım teşekkür ederim bende küçük olunca anormallik varmı acaba inşallah

canım gebelikten önce aspirin kullanmışmıydın inş bir problem çıkmaz canım. iğnelere ne zaman başladın. sendeki problem neydi

Selam kizlar
Yeni gelen arkadaslar hoş geldiniz. Cepten alinti yapamiyorum. Kalp atışı duyanlar kese görenler cumleten gözünüz aydin. Ben faranjit oldum evde dinleniyoeum 2 gun raporluyum. Mide bulantısı hafif var su içtim mecbur icmesem bulanmayacakti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…