2014 Aralık Anneleri

elden verilebilir anlamında yazmışlar cnm şimdi doktorumu aradım çok merak ediyorum bana telde bilgi vermiyorlar dedim ben sonuçlarını aldırıyorum yarım saat sonra beni ara dedi ne dcek bakalım yarım saat sonra allahım hepimizin yardımcısı ol

değer referans aralıkları bu şekilde olması gerekiyormuş
down sendromu riski sınırı genellikle 1/270 kabul edilir. Bu sınırın üzerindeki değerler yani 1/200, 1/100, 1/50 gibi yüksek riskli kabul edilir. Bu sınırın altındaki değerler yani 1/300, 1/1000 gibi düşük riskli kabul edilir.

Kizlar 2. Ozgun patik calismami yayinliyorum

Sagdaki eskisi soldaki yenisi kiyaslamayi siz yapin begenmedigim kadar varmis.o nasi bi patik yamuk yumuk.ama bu tam istedigim gibi oldu :)

Allah'ım o ne güzel bir convers. Patik deme haksızlık olur. Duruşu bile ayrı güzel. İlkinide beğenmiştim ama ikincisi solladı resmen. Eline sağlık süper olmuş.

Hadi bakalım hayırlısı. Özel farkı :)

ınsallah bulantıdan ayrı ekşimede var benım sureklı ekşiyor ankı mıdem anlamadım ınsallah gecer

Canım mide yanması çok fazla sabah yanıyor yiyorum ağrıyor :-(

Ya Settar

Allahım ya maşallah maşallah

Ya Settar

yarabbim ne doktorlar var kuzum sen hepten bahtsızsın drdan yana

Tövbe Estağfurullah şu Alanya’ya geldiğimden beri bi mutsuzluk bi sıkıntı kendim ettim kendim buldum diyorum

Ya Settar

aynen öyle cnm o kadar tatlı bir adam ki çok seviyoruz biz doktor amcamızı inş. sonuçlarda iyi çıkar

Kizlar 2. Ozgun patik calismami yayinliyorum

Sagdaki eskisi soldaki yenisi kiyaslamayi siz yapin begenmedigim kadar varmis.o nasi bi patik yamuk yumuk.ama bu tam istedigim gibi oldu :)

Yehu bitterim dedim ama hep daha iyi olcek 3. De artık neler çıkar ortaya bilmem

Ya Settar

pufff üçlü test yaptırmıcam diyodum. İkili test 1/1607 çıkmış. Riskli değil ama orta risk grubunda sayıyoruz onun için üçlü yapcaz dedi.
Bi de ben bunu benim pimpirikli kocaya nasıl anlatcem...

Canım iyidir iyi öyle düşünelim öyle olsun minnak bebiş

Ya Settar

Kızlar hafta sonu kuzenimin düğünü var. Topuklu giysem ama fazla ayakta kalmasam bir şey olur mu? Kafam çok karışık

aynen öyle cnm o kadar tatlı bir adam ki çok seviyoruz biz doktor amcamızı inş. sonuçlarda iyi çıkar

İnş Allah canım valla merakla kendi sonucumu bekliyormuşum gibi bekliyorum .Hadi hayırlısı. Tüm bebişlerin ki iyi çıksın inş Allah.

Kizlar yataktan kalkamiyorum. Hep uyku modundayim. Hamilelikle alakali sanirim. Kafam hic kalkmiyor gozumu zor aciyorum sizde durumlar nasil?

öle canım aynen akşam yemeğinden sonra özellikle gözüm açılmıyor xmen o kadar aksiyon film sinemada aralarda kendimi uyuklarken yakaladımm

Kızlar hafta sonu kuzenimin düğünü var. Topuklu giysem ama fazla ayakta kalmasam bir şey olur mu? Kafam çok karışık

Şu anda topukludan dolayı ayağı su toplamış biri olarak cevap veriyorum : giyme. Eşimin ısrarı üzerine hediye aldığı pantolon eteği giydim dün akşam. Öyle özel gece falan değil sadece bi çay içip hava alacağız. EE boyu uzun anca topukluyla oluyor. Babetle yerleri süpürüyor. Ama giydiğime bin pişman oldum. Ayağım su topladı. Doğuma kadar giymem herlade bir daha. Ki ben topuklu delisi. Sadece 2 tane babeti olan biriyim. Sonradan acı çekmeye değmez.

çok çok özlüyorum hamilelik günlerimi. tadını çıkar canım benim. doğduktan sonrası da güzel ama hamilelik de ayrı güzeldi. nasıl da çabucak geçti gitti.

Canım benim tatlı anne ne güzel burda görmek seni:) hersey yolundadır insallah askerden gelseler derken şimdi senin bebek kucagında benimki karnımda Allahım banada sag saglım kucagıma almayı nasıp etsin iyisin inşallah nasıl gidiyo bebekli hayat?

13.hafta

Ben de öyleyim Hamile olduğumu öğrenince aldum babetimi. Bazıları düşük yapar dedi. Sen böyle bir şey duydun mu?

Ben de öyleyim Hamile olduğumu öğrenince aldum babetimi. Bazıları düşük yapar dedi. Sen böyle bir şey duydun mu?

Babet mi düşük yapar mış ? Yok daha neler. Asıl topuklu ile biz düşüp bebeğide düşürücez. Hurafe onlar hurafe. Ayakkabıyla düşüğün ne alakası var. Boşver inanma öyle şeylere :)

Babet mi düşük yapar mış ? Yok daha neler. Asıl topuklu ile biz düşüp bebeğide düşürücez. Hurafe onlar hurafe. Ayakkabıyla düşüğün ne alakası var. Boşver inanma öyle şeylere :)

Yok kuzum topuklu :) Büyük ihtimalle giymeyeyim diye dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…