2014 Aralık Anneleri

Oh maşallah iyi haberler alırsın inşallah cumartesi:) folik asiti ben 3-4 gündür içmiyorum bulantı yüzünden bir.şey olmaz inşallah:/ buarada TSH tahlili vereceğinde sabah ilaçı içmeden gidiyorsun değil mi?!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canim hem ilac almiyorum hemde ac gidiyorum.aslinda haftaya endokrine gitmem lazim ama kayinvalidem kucuk ogluna gidecek cumartesi izmire.bende tek basima gitmek istemedim buralarin acemisiyim hem hemde yalniz gitmek istemiyorum fakulte hastaneleri cok kalabalik oluyo.ben sonuctan anliycam zaten yuksememisse aynen devam edicem .kayinvalidem gelince gideriz endokrine :)

arkadaşlar bende istnblda özelde 280 tl ye yaptrcm ikili testi inşallah sağlıklı sonuclar alırız hepimiz..benim hamileliğim çok zor geçiyor kusmalar halsizlik iştahszlık, işe ve kursa gidiyrm aynı zamanda bayılıcak gibi oluyorum... sizin nasıl geçiyor hamilelik...

çoğumuz aynı şeyleri yaşıyoruz canım :KK43: bir iki haftamız kaldı inşallah onu da atlatırsak geçer diye umuyorum.
İnşallah dediğin gibi sağlıklı, güzel sonuçlar alırız hepimiz :KK16:

Ben bir hafta geriden geliyorum canim.
Bir de burdaki takvim 12+1 olunca 13 hafta yaziyor :)
Ben 2 haziranda 12 haftalik olucam.
Simdi 11 haftalikiz :)
Eger hala devam edersek geriden gelmeye takvimi değiştircem.

o zaman yakınız seninle. 10+3 oldum ben de :) zaten haftaya baya bi' cinsiyet tahmini gelecek gibi duruyor, gelsin miniş miniş beyefendiler hanımefendiler :)

iyi o zaman ya gittiğim hastanede yaptırırım inş.
çalıştığımız için öyle sürekli izin alıp çıkmak istemiyoruz. benim işim rahat ama eşim yoğun, ha diyince çıkamıyor. o yüzden bi hastanede hepsi olup bitse daha iyi olur :44:

aynen cnm öyle bizde olsunda ordan oraya koşturmayalım diyoruz hepsi bir arada çıksın die herşeyi gittiğimiz hastanede yaptırıyoruz.

arkadaşlar bende istnblda özelde 280 tl ye yaptrcm ikili testi inşallah sağlıklı sonuclar alırız hepimiz..benim hamileliğim çok zor geçiyor kusmalar halsizlik iştahszlık, işe ve kursa gidiyrm aynı zamanda bayılıcak gibi oluyorum... sizin nasıl geçiyor hamilelik...

nie o kadar pahalı yaaa her hastane kafasına göremi belirliyor bu fiyatları acaba içinde 3lü tarama testidemi varki seninkinin bizden 20 tl aldılar 3.lü tarama testide 100 tl dediler :44::44:

çoğumuz aynı şeyleri yaşıyoruz canım :KK43: bir iki haftamız kaldı inşallah onu da atlatırsak geçer diye umuyorum.
İnşallah dediğin gibi sağlıklı, güzel sonuçlar alırız hepimiz :KK16:

o zaman yakınız seninle. 10+3 oldum ben de :) zaten haftaya baya bi' cinsiyet tahmini gelecek gibi duruyor, gelsin miniş miniş beyefendiler hanımefendiler :)

inşallaaah... çok yorucu oluyorrr.... bu arada cinsiyet nasıl tahmin ediyrlar..sadece renkli ultrasonda görünüyr dediler bana .. birde sonçlar 1 hafta sonramı çıkıyr ikili testde

inşallaaah... çok yorucu oluyorrr.... bu arada cinsiyet nasıl tahmin ediyrlar..sadece renkli ultrasonda görünüyr dediler bana .. birde sonçlar 1 hafta sonramı çıkıyr ikili testde

aynen tam 1 haftada çıkıyor renkli olmasına gerek yok bizimkine kıza benziyor dedi mesela bakalım 16. haftada tam kesin söyleyebilirim dedi.

Evet canim hem ilac almiyorum hemde ac gidiyorum.aslinda haftaya endokrine gitmem lazim ama kayinvalidem kucuk ogluna gidecek cumartesi izmire.bende tek basima gitmek istemedim buralarin acemisiyim hem hemde yalniz gitmek istemiyorum fakulte hastaneleri cok kalabalik oluyo.ben sonuctan anliycam zaten yuksememisse aynen devam edicem .kayinvalidem gelince gideriz endokrine :)

Evet çok kalabalık oluyor üniversite hastaneleri ben prof.un özel muayenesine gidiyorum dünyanın parasını veriyorum :/ ama tahlil ver sonucu al fakültede bi rezil oluyorum ki çok zor oluyor... Tamam canım içmiyorsan.. geçen hastanede bi hamileyle tanıştımda bilmiyormuş sabah içmemesi gerektiğini sen deyince şimdi hatırlatayım dedim...inşallah yolunda çıkar herşey...benim de cuma günü endokrin kontrolüm...dr.umun başını çok ağrıtmıştım en son kontrolde ama ne öğrendim..bebek zeka gelişimi t3 ve t4 den alır TSH düşük riski için önemlidir dedi şaşırdım
.onlara da bak canım.. inşallah normal çıkar hepsi :KK66: iy haberlerle gel :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nie o kadar pahalı yaaa her hastane kafasına göremi belirliyor bu fiyatları acaba içinde 3lü tarama testidemi varki seninkinin bizden 20 tl aldılar 3.lü tarama testide 100 tl dediler :44::44:

ben kendi gittigm hastane de 425 tl istedler ben birde başka yerde yaptryrm uygn diye... renkli ultrasonda profösör bakıyr o yuzdenmiş..aslnda ben yaptrmak hiç istemiyrm ama dr um şart dedi eşimde o yuzden çok üsteliyr .. sizin ne kadr ucuzmuş ..ben anadolu yakasnda oturuyrm buralar biraz daha pahalı...

Ankara ve İstanbul'da özel hast. fiy çok uçuk..Klinikler biraz daha uygun orda da doğum yapılmıyor.
Ben fakülteye gidiyorum testim ücretsiz:KK76:

bende şimdi netten bakayım dedim sonuçlarım ne durumda diye işleme alınış tarihi 23.05.2014 yazıyor tahlilin ismide Down sendrom1 (PAPP-A+Serbest beta HCG) diye yazmışlar heyecanla sonucunu bekliyorum :44::44:

aynen tam 1 haftada çıkıyor renkli olmasına gerek yok bizimkine kıza benziyor dedi mesela bakalım 16. haftada tam kesin söyleyebilirim dedi.

ne güzel .. sağlıklı sonç almışsn :) kız erkek farketmez allah sağlıklı hayrlı bir şeklde kucamıza almayı nasip etsin hepimize.. peki kusmalarn halsizlik geçtimi..

ben kendi gittigm hastane de 425 tl istedler ben birde başka yerde yaptryrm uygn diye... renkli ultrasonda profösör bakıyr o yuzdenmiş..aslnda ben yaptrmak hiç istemiyrm ama dr um şart dedi eşimde o yuzden çok üsteliyr .. sizin ne kadr ucuzmuş ..ben anadolu yakasnda oturuyrm buralar biraz daha pahalı...

şok oldum gerçekten çok uçuk farklar saçmalamışlar resmen :KK20::KK20:

aynen bi test yapacaklar o kadar para bencede fazla,sen özele mi gittin 20 tl aldılar

ne güzel .. sağlıklı sonç almışsn :) kız erkek farketmez allah sağlıklı hayrlı bir şeklde kucamıza almayı nasip etsin hepimize.. peki kusmalarn halsizlik geçtimi..

amin amin cnm hepimize allahım güzel günler göstersin. bende hiç olmadı ki o sordukların kocam hatta sen hamile değilsin dedi ilk başlarda inanmadı :KK1::KK1: nazar değdircem kendime allahım sen koru :KK1::nazar:

bende şok oldum duyunca doğm parasnda bahsetmm bile o zmn :) dr umu seviyrm ama doğmu da burda yapmayı düşünmüyrm herşeyi çok pahalı...sizin fiyatları duyunca bende şaşrdm

aynen cnm öyle bizde olsunda ordan oraya koşturmayalım diyoruz hepsi bir arada çıksın die herşeyi gittiğimiz hastanede yaptırıyoruz.

öyle tabi ama bir de bizim gittiğimiz hastanenin sgk anlaşması yok, bize biraz pahalıya patlayacak sanırım ama yapacak birşey yok artık bebişler için :emir_bebek:

yere göre de değişir ama hastaneye göre de çok değişiyor canım, özel hastaneler ile ilgili düzenleme yapıldı bir de, eskiden bu kadar çok fark alamıyorlardı ama şimdi alıyorlar maalesef :/

Ankara ve İstanbul'da özel hast. fiy çok uçuk..Klinikler biraz daha uygun orda da doğum yapılmıyor.
Ben fakülteye gidiyorum testim ücretsiz:KK76:

aslında en güzeli ama işte bazen çok beklemek zorunda kalabilyorsun, bir de soktorlar yoğun oluyorlar fakültede. yoksa en iyi doktorlar üniversite hastanelerinde aslında.

aynen bi test yapacaklar o kadar para bencede fazla,sen özele mi gittin 20 tl aldılar

evet cnm bursada özel hastaneye gidiyorum ama eşimin çalıştığı yerlere sendikalarının anlaşması var ondan mı diye düşünmeye başladım ama arada 300 tl - 200 tl farkta olmaz herhalde ne bilim kafam karıştı:44:

amin amin cnm hepimize allahım güzel günler göstersin. bende hiç olmadı ki o sordukların kocam hatta sen hamile değilsin dedi ilk başlarda inanmadı :KK1::KK1: nazar değdircem kendime allahım sen koru :KK1::nazar:

ne kadarrrrr şanslısın maşşalah :nazar: .. günde 3 kere kusuyrm ben.. markette metroda hiç farketmyr elim ayağım boşalıyr bazen yere oturuyrmm hep halsizim .. zayıfm biraz bünyemde öyle ..daha şöyle keyifle hamileyim diyemedm inşallah 3. ayım bitince dicem senn gibi... :KK16:

evet cnm bursada özel hastaneye gidiyorum ama eşimin çalıştığı yerlere sendikalarının anlaşması var ondan mı diye düşünmeye başladım ama arada 300 tl - 200 tl farkta olmaz herhalde ne bilim kafam karıştı:44:

valaa o fiyata az daha ekleyip doğum yaparız yaw :KK1: herkesin hastanesi farklı alıyo demekki vala benimde kafam karıştı :44:

X