2014 Aralık Anneleri

10+3 te canim.forumada yazmistim zaten cok agrim var die iki gundur onun disinda mide bulantimda azalma vardi diyordum ama dun baya vardi mide bulantim.bugun mide bulantim hic olmadi.ilkindede tum testler yapilmisti tek kalan genetik incelememiz.nasil neolcak hic bilmiyorum

cnm benm de genetik dışında hepsine bakıldı yaşayan çocuk olunca genetik bakmiyotlarmis..ama doktorum bana kan sulandirici igne verdi ben de cok korkuyorum ya bişey olursa diye..

Tmm cnm banada yaz ogrenince tum boyumu popoyla basmi merak ettim..
Canim bugun gittik tarama icin
Boyunun haftasiyla uyumlu oldugunu soyledi 5,85 olmus. Bende senin durumunu sordum niye farklilik bar die
Bazi doktorlar bas popoyu olcup sora popo ayak mesafesinide olctukten sonra topluyolarmis oyle olabilir dedi tatlim
İcim rahatladi cok sukur ense kalinligida 0,9 cikti inceymis bide kan verdim

arkadaslar tek tek yazmak istemedim, elhamdulillah bugünki ikili testimiz iyi gecti ve hersey yollunda göründügnü söyledi doktor. Darisi sizlerin basina insAllah, dünden beri felaket basim agriyor, doktor bol su ic dedi, sussuz kalincada oluyormus :KK43:
Evet su cok onemliymis maalesef bende igrenerek iciyorum
Cinsiyet ogrenemedin heralde bendede yok bisey:))2 hafta daha beklicez artik

Yesil yağmur canim lafın gelisiydi 10. 20 tane de 30 tane de dogursam 50 de dogursam sezaryan yaparim. Memnuniyetime vurgu idi tatlim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar benim kızım olacak inşallah :) %60 kız dedi doktor :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yesil yağmur canim lafın gelisiydi 10. 20 tane de 30 tane de dogursam 50 de dogursam sezaryan yaparim. Memnuniyetime vurgu idi tatlim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

e bende espri olsun diye söyledim canım kimsenin tercihine sözüm yok

Canim bugun gittik tarama icin
Boyunun haftasiyla uyumlu oldugunu soyledi 5,85 olmus. Bende senin durumunu sordum niye farklilik bar die
Bazi doktorlar bas popoyu olcup sora popo ayak mesafesinide olctukten sonra topluyolarmis oyle olabilir dedi tatlim
İcim rahatladi cok sukur ense kalinligida 0,9 cikti inceymis bide kan verdim

Ayh bilemedim simdi ayaklari olctum filanda demedi. Asiri uzun cifte degiliz :)) gobusu cok tatli dimi beni somuruyor resmen. Bende niye kilo almiyorum diyorum :)) ense kalinligina iyi dedi kac cikti diyede sormadim herseyi gayet iyi dedi :)) ultrasonda yaziyodur aslinda. Sagol canim bilgilendirdigin icin :))

Annemin kanamasi olmuştu. Cok şükür bebek 10+5 :) kalbi pit pit atıyordu. Eli ayağı burnu ağzı hep oluşmuş hareket ediyordu. Igne verdi düşük için. Neyse mutlu oldum yaa :)

Bende kullandim igne 8. Haftada. Kahverengi akintim oluyodu. 5 tane kullanndim gecti. Sizinkide gecer insallah. Cok dikkat etmistim wc disinda kalkmadim pek ayaga.

:KK6:
Bugun herhafta olan kontrolum vardi ve bebegimin kalbi 1-2gun once durmus.kan akisi ve kalp atimi yoktu.2.ye yasiyorum ayni seyi..

canım çok üzüldüm Rabbim sabır versin inşallah. Rabbim tez zaman da sağlıklı bi hamilelik ve kucağına almayı nasip eder inşallah.

Annemin kanamasi olmuştu. Cok şükür bebek 10+5 :) kalbi pit pit atıyordu. Eli ayağı burnu ağzı hep oluşmuş hareket ediyordu. Igne verdi düşük için. Neyse mutlu oldum yaa :)

:nazar::nazar::nazar::nazar: hadi gözünüz aydın, canım burnu falan ultrasynda gözüküyomu bende 10+3 de gittim ağız burun ayrıntısı göremedik dr de bişe demedi . sen nasıl gördün

X