2014 Aralık Anneleri

7 ay istfra mı nasıl dayandın maşallah sana. kızmıydı ilk bebeğin? kaç kilo ile bitirdin peki devamlı çıkartınca fazla kiloda almamışsındır.

İlki kizdi 63 le hamile kaldim 73 ile doguma girmistim cnm, simdi ise 68 ile hamile kaldim. İlk bebek de 3.100 dogmustu.

Son düzenleme:
İlki kizdi 63 le hamile kaldim 73 ile doguma girmistim cnm, simdi ise 68 ile hamile kaldim. İlk bebek de 3.100 dogmustu.

maşallah canım.istisnalar vardır elbet ama böyle çok istifra edenlerin genelde kızı oluyor.

benim de çok kötü midem. ben yesem de yemesem de bulanıyor. o yüzden sabah sütümü içtim, yumurta yedim, peynir ekmek yedim. çıkaracak hale gelmiyorum ama kesintisiz bi bulantı var uyanık olduğum sürece durmuyor. sen GATAda mı transfer olmuştun canım?

ben antalyadayım güzelim... vitale tüp bebek merkezi var burda orda oldum... gerçekten iyi bir hastaneymiş... doktorum hala temkinli adamda sevinme gibi bir duygu yok hangi aşamayı geçsek inşallah bir sonrakini de atlatırsın diye hemen koyuyor lafı... o yüzden hep tetikteydik ama sağolsun boşa umutlandırmamış hatta hiç umutlandırmamış :KK9:

Merhaba senle aynı günlerdeyiz sen ne zaman öğrendin? ilk çocuğun kaç yaşında?
Hayırlı olsun

ben adetimden 4 gün önce öğrendim seçim günüydü hatta (26 günde gelir adetim) ilkim kız o kasım 2010 doğumlu onu da aralık bekliyorduk ama acele etti bana aralıklar uğurlu geliyor inşallah sağ salim alırız kucaklarımıza

ben adetimden 4 gün önce öğrendim seçim günüydü hatta (26 günde gelir adetim) ilkim kız o kasım 2010 doğumlu onu da aralık bekliyorduk ama acele etti bana aralıklar uğurlu geliyor inşallah sağ salim alırız kucaklarımıza

Benim kaybım 08 aralık 2010 du umarım bunu o tarihte kucağıma alırım.....Allah diğer evlatlarımıza sağlıklı bir yaşam versin....

Kızlar dünden beri ağlıyorum. Psikolojim çok fena. Hamilelikten dolayı duygularım çık fsrklılaşmaya başladı.
Mersine 2 ay önce taşındık istanbuldan. Ama alışamadım. Bir de hamilelik üstüne gelince çok kötü durumlara geldi. Annemi ablalarımı arkadaşlarımı istanbulu çok özlüyorum. Depresyona giriyorum sanırım:KK43:
Normal midir bu duygu değişimi sizce de, geçer mi?

Merhaba minok, bende ayni durumdayim, okudugum, izlediğim, duydugum herseyden duygulaniyorum agliyorum , bende 4 ay once evlilik nedeniyle izmirden istanbula geldim , ailemi, arkadaslarimi , işimi özlüyorum, hemen çocuk istediğimiz icin işe de girmedim, neyseki bu hamilelik tam zamaninda yetişti umarim hepimiz saglikla sıhhatle tamamlariz...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba minok, bende ayni durumdayim, okudugum, izlediğim, duydugum herseyden duygulaniyorum agliyorum , bende 4 ay once evlilik nedeniyle izmirden istanbula geldim , ailemi, arkadaslarimi , işimi özlüyorum, hemen çocuk istediğimiz icin işe de girmedim, neyseki bu hamilelik tam zamaninda yetişti umarim hepimiz saglikla sıhhatle tamamlariz...

Cok benziyormusuz. Insallah her sey guzel olur. Amin canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

saol canım. bak da yaz valla merak ettim bende:)

cnm dün eve gidince baktım tam ortada görünüyo :). bakalım farklı olacak mı bu sefer cinsiyet. ama çok enteresan hiç merak etmiyorum içime de hiçbirşey doğmuyor. sadece iyi va sağlıklı bir gebelik geçirmeye odaklandım. daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için belkide.. bu ara dr ilaç falan verdi mi? bana gyno ferro sanol verdi. ben 5 ay folbiol kullanmıştım zaten o yüzden folbiolu bıraktırdı dr um. bunda da folik asit varmış zaten.

Oldumu bilmiyorum yuklemeye calistim elifcim.

............................

Son düzenleme:
cnm dün eve gidince baktım tam ortada görünüyo :). bakalım farklı olacak mı bu sefer cinsiyet. ama çok enteresan hiç merak etmiyorum içime de hiçbirşey doğmuyor. sadece iyi va sağlıklı bir gebelik geçirmeye odaklandım. daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için belkide.. bu ara dr ilaç falan verdi mi? bana gyno ferro sanol verdi. ben 5 ay folbiol kullanmıştım zaten o yüzden folbiolu bıraktırdı dr um. bunda da folik asit varmış zaten.

olmuş yüklemişim bak benimkinde böyle. kesenin içinde sol tarafta minnacık bir noktacık kuzucuğum. kötü şeyler getirme aklına artık kimyasal olması imkansız. inşallah herşey yolunda gidecek bundan sonra. ben de folbiole devam ediyorum. 8. haftada kan testi yapacak sanırım elevit ve demire o zaman geçicez. senin mide ne alemde. benim çok bulantım var:KK43:

kızlar 41 hamileden 41 ayetel kursi topluyorum yani bi kişi 1 tane ayetel kursi okicak.okumak isteyen varmı benim için

kızlar 41 hamileden 41 ayetel kursi topluyorum yani bi kişi 1 tane ayetel kursi okicak.okumak isteyen varmı benim için

Senin için taaa buraya geldim bak kıymetimi bil.:KK14: 41 ini de ben alayım canım senin için. Sen yeni başlat. Yarına bitmiş olur.

Pekiiiiii kizlar ben zaten daha yeni dogum yaptim hamileligimde ictigim ilaclar ve doğal hamilelik kilolarimdan dolayi 19 kilo almıştim zaten 12 sini verdim suanda 70 kiloyum napicam ben bu denklemi cozun bakalim:KK53:

canım benimm yaaa:KK54: 41 tane ayrı hamilenin okuması gerkiyor ama:26:

Bana akıllıca gelmiyor kız bu. Yani kim uyduruyor böyle şeyleri ki. Biri okur hatmeder biri tek dua okur daha içten okur bu bile kıstas değildir.
Bence sen dağıt önüne gelene. Hamile veya değil. Ne farkı varmış hamile okuyunca:131:

Bana akıllıca gelmiyor kız bu. Yani kim uyduruyor böyle şeyleri ki. Biri okur hatmeder biri tek dua okur daha içten okur bu bile kıstas değildir.
Bence sen dağıt önüne gelene. Hamile veya değil. Ne farkı varmış hamile okuyunca:131:

öylemi diyosunn.hep bu kk :KK1:

X