2014 Aralık Anneleri

kızımda bu kadar yoğun değildi doktor ikiz olduğu için aaşırı oluyo dedi folik acidi doktor mu bıraktırdı canım

ayy ikiz mi ne kadar güzel çok hayal kurmuştum ikiz olsa diye ama ne bende ne esşim tarafında ikiz yok..olması pek mümkün görünmüyor...sizde varmıydı ailede ikiz..folic asidi ben bıraktım yoğun bulantı sonucu

ayy ikiz mi ne kadar güzel çok hayal kurmuştum ikiz olsa diye ama ne bende ne esşim tarafında ikiz yok..olması pek mümkün görünmüyor...sizde varmıydı ailede ikiz..folic asidi ben bıraktım yoğun bulantı sonucu

canım tekrar başla gece yatarken iç folik acid çok önemli çünkü bendede aşırı bulantı yapıyı gece yatrken bol suyla içiyorum eskisi kadar rahatsız etmiyo
bizimki tek yumurta ikizi canım genetik değilmiş allahın mucizesi

canım tekrar başla gece yatarken iç folik acid çok önemli çünkü bendede aşırı bulantı yapıyı gece yatrken bol suyla içiyorum eskisi kadar rahatsız etmiyo

maşallah ne güzel mucize..Allah afiyetle hayırlısıysa bana da nasip etsin:) sen de inş ikisinide sağlıklı bi sekilde kucağına alırsın :KK16:

arkadaşlar merhaba nasılsınız? öncelikle buruk da olsa 19 mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun..
benim bulantılarım ve halsiz uykulu hallerim 2 gündür yok denecek kadar azaldı. kendime geldiğimi hissettim dinç kalktım :) 12. hafta gerçekten milatmış :) bir de hamile pantolonları aldım en küçük bedenlilerinden ohh be dünya varmış dedim :) ama hamile pantolonu zaten belli olan göbüşümü daha da belirginleştirdi:)

arkadaşlar merhaba nasılsınız? öncelikle buruk da olsa 19 mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun..
benim bulantılarım ve halsiz uykulu hallerim 2 gündür yok denecek kadar azaldı. kendime geldiğimi hissettim dinç kalktım :) 12. hafta gerçekten milatmış :) bir de hamile pantolonları aldım en küçük bedenlilerinden ohh be dünya varmış dedim :) ama hamile pantolonu zaten belli olan göbüşümü daha da belirginleştirdi:)

daha 9 +2 yim..saat sayıyorum resmen :KK43:

Aynen kızlar, sabahın 9 undan beri ev temizlemeyi planlıyorum.. Hala planlıyorum.. :)) Kızıma kahvaltı ettirebilmek bile bir beceri.. Sabahları öğlene kadar bu şekilde yaşıyorum..

Bana temizlik yaptirmiyo esim haftada bir kez kendi yapiyo icim icimi yiyo evi temizleyemedim diye.ama hala o kadar rahatki tatil diye bugune birakti bakalim kacta keyfi yetecekte basliycaz.sana Allah kolaylik versin canim benim ilk hamileligim.birini ihmal etmemeye calisirken bu kadar zorlugu bi tek anneler ceker..

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba nasılsınız? öncelikle buruk da olsa 19 mayıs atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun..
Benim bulantılarım ve halsiz uykulu hallerim 2 gündür yok denecek kadar azaldı. Kendime geldiğimi hissettim dinç kalktım :) 12. Hafta gerçekten milatmış :) bir de hamile pantolonları aldım en küçük bedenlilerinden ohh be dünya varmış dedim :) ama hamile pantolonu zaten belli olan göbüşümü daha da belirginleştirdi:)

iyi maşallah canım sevindimmm

daha 9 +2 yim..saat sayıyorum resmen :KK43:

canım 12. haftada geçerse 2 haftan kaldı sabır. benimki de inş geçici bir rahatlık değildir. bazılarının 9 ay sürdüğünü hatırlayıp bi tırsmıyor değilim.
en çok da artık bebeğim için daha sağlıklı beslenebileceğim için seviniyorum. mesela hamileliğimi öğrendiğim günden beri bir yudum süt içemedim:KK43:

benım ilk kullandıgım folık asıtte bulantı yapıyordu. doktorum degıstırdı folıdoce dıye ilac verdi gramajı daha düşük ve bır etkı yapmıyor. folık asıt onemli doktoruna sorarak bunu iç istersen :44::44:

Banada doktorum gece ic rahatsiz ediyosa ama mutlaka ic dedi.gece icmeye baslayinca eskisi gibi rahatsiz etmedi.ikizlerini Allah size bagislasin canim..

ben her hafta gidiyorum canım benimki riskli gebelik tek yumurta ikizi olduğu için
Bende 15 gunde bir gittim bugune kadar tiroid problemim oldugu icin yakin tarihlerde cagiriyorum dedi dr. Sonraki kontrolumu 3 hafta sonrasina verdi 12+5 olucam o zaman simdi 11+0 ultrasona gore.hem ense kalinligi bakilacak hemde ikili test olucak.belki artik ayda 1 cagirir benide..
Hayirli olsun canim pantolonun bende aldim ama 36 beden.degistirmeye karar verdim sonra biraz daha buyuk alayim dedim 36 simdi oluyo ama artik hizli kilo alicaz.tabi alali 10 gun oldu ama malum kucuk sehirde merkeze uzak olunca degistiremedim hala :KK43:

Ewt nefes darligi bendede var cok cabuk tikaniyorum ve hemen yoruluyorum. Burnumda kulaklarimda tikali gibi sanki yuksek rakima cikmisimda kulaklarim tikanmis gibi ve bu durum beni cok rahatsiz ediyor.

benımde sol kulagımda tıkanma oluyor dısarıya cıktıgımda rahatsızlık verıyor. sankı su kacmış gibi.. doktora gittim burnum
da egrılık ve et varmış ondan oluyor dedı. hamıle oldugum ıcın ılacta vermedi sakız cıgne balon sisir dedi... belkide hamılelıkle alakalı cunku bundan once olmamıştı hiç böyle...:44::44:

canım 12. haftada geçerse 2 haftan kaldı sabır. benimki de inş geçici bir rahatlık değildir. bazılarının 9 ay sürdüğünü hatırlayıp bi tırsmıyor değilim.
en çok da artık bebeğim için daha sağlıklı beslenebileceğim için seviniyorum. mesela hamileliğimi öğrendiğim günden beri bir yudum süt içemedim:KK43:

İnsallah gecer artik cidden bende sut icemiorum.ceviz findik badem.ye dedi doktor mumkun degil.yiyemiyorum.meyve yemeyede yeni yeni basladim.sekerli hersey rahatsiz ediyo beni :KK43:

Var canim ben 5. Haftada geldi lekelenmem kahve rengiydi. Boyle boyle devam etti ve son 2 haftadir kanli akintim geliyor benimde gunde bir - 2 gunde bir falan maksimim 4-5 damla . Suan 10+4 deyim . Doktor hersey normal diyor. Kese etrafinda kanama yok kanin nerden geldigi belli degil cok canim sıkılıyor benlmde . Anlam veremıyorum. 6 haftadır sürekli yatıyorum. Dışarı çıkamıyorum. Çok yürüyemiyorum.. Ve hala devam ediyor.. Cok üzülüyorum ..

Aynen ya çok can sıkıcı bi durum. Bnm kanama yok aslında bazen peceteye gelıyo sadece. 9. Haftadayım ben de. Dr normal aralıklarla kontrol edıyor. Durum ıyı dedı. Ama dedıgın gıbi can sıkıyor işte. Sen ilaç kullanıyo musun? Ben işe de gidiyorum. Ama gelir glmez hemen uzanıyorum. Bakalım hayırlısı olur inşallah hepimiz için:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bana temizlik yaptirmiyo esim haftada bir kez kendi yapiyo icim icimi yiyo evi temizleyemedim diye.ama hala o kadar rahatki tatil diye bugune birakti bakalim kacta keyfi yetecekte basliycaz.sana Allah kolaylik versin canim benim ilk hamileligim.birini ihmal etmemeye calisirken bu kadar zorlugu bi tek anneler ceker..

Ay hayatım ben kocaya bırakırsam , kavga ederiz:)) Süpürgeyi en yüksek devirde çalıştırır, deterjanı bol keseden kullanır, dolayısıyla bana sinir geliyo o zaman.. Bi de iş yaparken vıdı vıdı çenesi durmuyor, onunla uğraşacağıma yavaş yapar kendim yaparım valla:))
Bana da diyor süpürme ben yaparım diye ama aman eksik kalsın:)))

X