2014 Aralık Anneleri

Canım ben de Ankara'dayım ama Gazi nasıl bilmiyorum.

cnm bol bol dua et inş. Bişey olmaz

selamlar kusura bakmayın buradan belkıde sızı rahatsız edıyorum ama baska bır topıkte quen38 dınız degılmı ? Bır arkadasım aracılıgyla sızı buldum ozelden de mesaj gonderdım ama sızınle kontak kuramadım .. Sız hollanda sınırındaymısınız sanırım bende belcıkada yasıyorum acaba bır kac soru sorabılır mıyım sıze Sevgılerımle

canım 3 aydan sonra kilo alımı başlıyor canım aşırı kilo vermiyosan sıkıntı olmaz

En güzel süt yapan şey sudur.. Bol bol su.. Süt yapsın diye tatlılar,incir suları, bilmemneler, bunlar anneye kilodan başka bir şey vermiyor malesef.. :)
Bu defa sen de böyle yaparsın kilo sorunun olmaz hayatım..

cok haklisin canim benim ve insaAllah saglikla dogsunlar, emsinler :)

sende tam benim gibisin Kocaeli de sadece eşimleyim , genel olarak gördüğüm tek insan

hangi akılla yaptığımı anlamadım hiç tanımadığın bir yere ulu orta gitmek ne kadar komik ama o zaman öyle düşünmemişim demek :) alanya ya gelin yaa fırsatı olan varsa arkadaş istiyorummm

İnsallah saglikli sekilde alirsin cnm bebeklerini. Bazi doktorlar cok korkutuyor insani. İcini ferah tut. İnsallah guzel olcak hersey. Benide ilk gittigim doktor cok korkuttu. Rahmim kalp seklindeymis benim. Dusme tehlikesi var dedi erken dogum riski cok fazla dedi. 6. Aydan sonra hersey olabilir dedi. Cok uzulmustum. Simdiki doktorum gayet normal diyo hersey. Sen dua et bol bol. Mucizeleri Veren Allah im bir yoluna koyar .

öyle tabi, Allah kolaylik versin. ama stres yaptikca yipranirsin. kafani dagitcak şeyler yapmaya calis. bana Esim ve gorumcem hep ikiz bebek dua ediyolardi. ben de hayirlisi diyordum. tek bebek oldu. senin hakkında da boyle hayirliymis

aralık annelerinde tek mide bulantısı olmayan ben varım galiba :S anlmadım herkesin midesi bulanıyor :44:
Benimde genel olarak cok siddetli bulantilarim olmadi canim.masallah de kendine..
10.haftadayım,benim de hiç bulanmadı şükür.ama yanıyooo.biraz da genetik heralde bu,annemin de hiç midesi bulanmamış hamileliklerinde ama hep uykum vardı diyo ben de öyleyim.halsiz ve çok uykulu
Benim annemin 9 ay bulanmis ama ben daha iyiyim yanma bendede cok oluyodu ama hafifledi son gunlerde sukur.halsizlik ve uyku hali bendede devam ediyo...
kızlar ben 13. haftada gideceğim bir sonraki kontrole cinsiyetler ne zaman belli olur acabaa
Bende 13+5 te gidicem ikili test ve ense kalinligi olculecek insallah cinsiyette ogrenirim cok sabirsiz bi insanim napayim..:)
kpss ye gireceklerden biride benim ama çalışamıyorummm...ve dersaneyede gidemiyorum özellikle sabah kalktığımda midem kötü oluyo.hem midemi açlıktan kazınmış hissediyorum hemde bulantı ...
Kpssye hic hazirlanamadim zaten oylesine giricem sinava ama katiplik sinavi olacak yakinda uygulama sinavi birde onu dusunuyorum ben kara kara..

İnsallah iki bebeginide saglikli.bi sekilde kucagina alirsin tatlim

ay yok yok iyice kafayı yedim..bulantım öğürmem olduğu zaman Allahım geçsin nolur die dua ediorum..bulantım hafifleyip geçtiği zaman da ay acaba bişi mi oldu die strese giriorumm hey Allahım yaaa

Canım seni okadar iyi anlıyorum ki benimde kanamam var bazende lekelenmem ne oluyor bilmiyorum ve senin doktorun kontrol ediyor yine benimki hiç bir halt yapmıyor. Yatıcaksın diyor kesip atıyor. Bebeğim tehlikedemi iyimi kötümü hiç bilmiyorum ki okadar soru sorararım doktor değiştiremiyoruz en yakınımızdaki bu diğerleri uzakta ve bu haldeyken cesaretim yok ayağa kalkmaya 1 bucuk haftadır banyo yapamadım leşim çoktı çoook üzülüyorum biran önce geçse şu durum sağlıklı olduğunu öğrensem bebeğimin (

sağlıklı bi şekilde doğsunlar inşallah rabbim nasip ederse

ne bulantılar şu anda gözümde ne başka birşey

fatmacım üzme canını.bedenindeki miniklerinide üzme.inşallah iyi olcak iyi düşünelim canımmm... bak ne kadar düzgün doktorlarınıda bulmuşsun gitmissin..

merhaba canım, benim arkadaşım gazide deniz hanımın kontrolündeydi, doğumu da orada yaptı. ben de gitmiştim, odası temiz ve güzeldi. Deniz hanım da çok iyi bir doktormuş. bir de nuray hanım var, ona da yengem gitmişti o da çok iyi biri. Yalnız şöyle bir dezavantajı var doktorlar doğuma giremeyebiliyor gazide ama doğum ekibi iyi diyorlar. Bu arada 19 mayıs demişsin o nerede, 29 mayıstan bahsetmiyorsun değil mi?

ay yok yok iyice kafayı yedim..bulantım öğürmem olduğu zaman Allahım geçsin nolur die dua ediorum..bulantım hafifleyip geçtiği zaman da ay acaba bişi mi oldu die strese giriorumm hey Allahım yaaa

Canim benim ya rahat olsan keske Allahin izniyle hic bisey olmaz insallah.okula soylemek icin bence gec bile kalmissin bu arada

ayyy yazdığını görünce ne güldüm ALLAH ta seni güldürsün emi canım yaa

Anladim tamam deniz ve nuray aklimda bulunsun tesekkur ederim:) 19 da dikmende ben hep 29 mayisa giderim diodum oradaki kadin dogum dr icin guzel seyler duydum ama 29 mayisi kapattilar vakif batmis simdi orasi numune poliklinik olacakmis ne zaman olur bilmiyorum

Ayni ben ,:))) her gun bulantim oluyodu. Bigun boyle bulantim olmadi gece yattim beni uyku tutmuyor esim uyudu benim donup durdugumu gorunce uuyandi. Niye uyumuosun diyo bende bulantim yok bak diorum basimda donmuyor ayaga kalktim o esnada hic belirti yok dedim . neyse ertesi gun gittim doktora ne guzel iste dio bulantilarin azaliyor dedi yolladi eve :)))

ben de 29 mayısı çok istemiştim ama kapanmış, geçen gün önünden geçtiğimde de tamamen kapandığını gördüm ondan sordum sana da :) Gazide 16. haftadan sonra doktorlar kabul etmeyebiliyormuş bu arada aklında olsun canım.

Evet oyleymis haftaya randevu alip gitmeyi düşünüyorum 8 haftalik olucaz insallah bakalim:)

ayyy yazdığını görünce ne güldüm ALLAH ta seni güldürsün emi canım yaa

bu hamilelik iyice beni benden aldı valla ne psikoloji kaldı ne bişi..bi dk önce ağlarken bi dk sonra deli gibi gülebiliorum ya bi de kızlar bişi sorcam ben normalde evi sürekli temizleyen bi insanım..hamile kalmadan önce haftada iki süpürürdüm mutlaka..ay şimdi afedersiniz evimi ... götürüo ama hiççç oralı deilim sizin de öle mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…