2014 Aralık Anneleri

yüreğini ferah tut... nasılsa durmadan doktora gidicez... 2 hafta sonra da başkasına git... hem daha net görürsün...

Cihazı ii değildir onun. Sen haftaya başka bi dr a git...Kalp atışıyla birlikte kese de net görünür...

Biz doktordan ciktisukur keseyi gorduk 5.3 mm tam dort haftalik dedi
Artik resmi olarak hamileligin hayirli olsun dedi bir suru kan ve idrar testi istedi bir haftaya ancak cikarmis sonuclar
İki hafta sonra gel kalp atisini duyariz dedi
Esimde gelmis olacak insallah birlikte duyacagiz

yüreğini ferah tut... nasılsa durmadan doktora gidicez... 2 hafta sonra da başkasına git... hem daha net görürsün...

Kan tahlili istedmisti sonuclar c.tesi cikacak c.teside gidiyim sonra doktorumu degistiricem, tamam iyi hos sohbet, guleryuzlu ama pek isinin ehli degil gibi geldi bana

04.04.2014 te hamuleligimi ogrendim 1 aylik hamileyim aralukta dogriyorum heseplara gore

Senle ayniyiz sanirim bende cumarresi gunu keseyi gordum 4 haftalik

Yeni katilan ark bilgilerini yazsınlar , listeye ekleyelim..

Son düzenleme:
Bu arada bnm bulantılarım kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Sabah sabah soda içtim. Çubuk mubuk hak getire..Limon bastırıyodu artık o da etki etmiyo.

Oğlumda 4 ay aralıksız sürmüştü. Galiba yine şanslılardan değilim

Siz ne alemdesiniz?

gözün aydın güzelim...

Kan tahlili istedmisti sonuclar c.tesi cikacak c.teside gidiyim sonra doktorumu degistiricem, tamam iyi hos sohbet, guleryuzlu ama pek isinin ehli degil gibi geldi bana

ay yinemi kan tahlili filan vericez yarında ben gidiyorum bizimkininde sohbet yönü zayıf... güleryüzlü de diyemem 2 kez filan güldüğünü gördüm sanırım...

ama iyi ben tüp bebek yaptırdığım için öngördüğü çoğu şey doğrulandı... eh bizde onu öyle kabul ediyoruz...

Ben ywniyim bilgi olarak ne yazicam peki 4 hafta 2 gun oldu hamileligim 24 yasindayim ankarada oturuyorum

dün sabah oldu bende de migren ataklarımdaki mide bulantılarım dışında hiç bulantı çekmemiş biri olarak dün sabahki çok kötüydü... gözlerimden yaş geldi ne yapacağımı şaşırdım nette çubuk kraker yazıyordu birsürü aldım yanımda da taşıyorum.. limonu da içemem sodayı hiç denemedim. benim sabahları oluyor genelde... sabah aç mı içilecek soda???

şimdi de burnum her kokuyu alıyor az önce yemek yedim ama herhalde acıkmasam zordu o mutfağa girip yemek yemekler iş yerinde yapılıyor sanki tüm malzemelerin pişiriliş sırasıyla kokladım

şu an üstüne çay bile içmiyorum midem kalkacak diye suya talim...

Limonu tuzlayıp yiyceksin cnm. Soğuk olması daha ii olur..Çok yoğun bir bulantı değilse rahatlatıyo.
Sodayı da ne zmn istersen içebilirsin. Ama aç karnına içmesen ii olur..
Bende çubuk kraker işe yaramıyo.
Ekşi şeyler dene. Erik, elma vs

crinone jel kullanıyormusun??? ya ben pedden çok farkedemiyorum akıntı var ama koyu değil... yinede akıntım var dr una sor belki basit bir iltihaptır... ama birşey kullanma dr a sor...

Hayır canım kullanmıyorum tşk ederim cevap için olmazsa Dr ararım

Son Durum Şu Şekilde;

Mide bulantısı yok,
Uyku hali yogun ama dışarı çıktığımda azalıyor.
Kaygı hali iç sıkılması var.
Baş ağrısı zaman zaman yoğunlaşıyor.

Bugün Müdürüme söyledim, inanılmaz şekilde sevindi, destek olabileceği noktalar olup olmadığını sordu, doktor için istediğim zaman gidebileceğimi söyledi.

Bugün eşim gidiyor iş seyahatine 3 gün yok çokta umursadığımı söyleyemem ama yanımdayken iyi kötü kendimi prenses gibi hissetiriyordu...

Cuma'yı bekliyoruz kalp atışı duyarmıyız bilemiyorum, Cinsiyet belli olana kadar ailelere arkadaş seviyesine filan söylemiyoruz :) sizler ayrısınız kızlar.

benim ekşiyle pek aram yok... zaten limonu normalde de yiyemem salata da dahil... erikle hiç aram yok kırmızı erik çıkarsa yerim... elma belki olabilir dur birde onu alayım...

dün eşim tuzlu simit getirmişti ekmek almaya gittiğinde başıma geldi bu durum hemen simitten yedim zaten başka da birşey yiyemedim daha kahvaltı yapmamıştık. o biraz bastırdı. o yüzden çubuk krakerlerin birazını susamlı aldım etkisi varmıdır bilmem ama bana var gibi...

benimde uyku durumum fenaydı biraz düzeldim gibi... geçen haftalarda hele 2 hafta önce oturduğum yerde uyuyordum...

ben hala söylemedim yaa eşim sağolsun cümle aleme yayın etti daha ilk kan sonucuyla ama ben iş yerine filan söylemedim. bencede söyleme zaten ilk 3 ay riskli bir dönem biraz nazarınız azalsın...

bizimkide iş seyahatine çıktı cumaya kadar yok... bizimki meraktan ölecek ama geçen hafta iptal oldu bu hafta gitmesi gerekti... sanki savaş çıkacak evden çıkmayacağım diye markete çıktık yiyeceğim yemeyeceğim herşeyi aldık. bende eşim gitsinde diyetime özen göstereyim o varken şundan bundan derken açılıyorum diyordum inşallah tutarım kendimi...

yarın doktora gidicem bende tek kalp atışı duyarmıyım çok merak ediyorum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…