2014 Aralık Anneleri

aynen benim de muhtemelen kasım sonu olur sezeryan olunca 1 hafta önce falan alıyorlar. ama burcu her halükarda yay olacak. tabi herşey yolunda giderse inş :)

inşallah canım herşey yolunda gider inşallah.

eşiminkini soruyosun değil mi? bugün 5 te bekliyoruz bi değişiklik olmazsa :18:

hayırlısı olsun inşallah.. öğretmenlerinki ne zaman?

Bende bugun tiroid muayenesine gittim 3 hafta once yukselmisti biraz simdi cok guzel dusmus ayni doz devam dedi dr 1 ay sonra tekrar gidicem.yarinda bebegimi gormeye gidicez insallah cok heyecanliyim bende elini kolunu falan oynattigini gormek istiyorum

Son düzenleme:
İyiyiz canim yarin Dr gidicem inşallahbu sefer kalp atislarini duyariz...
Kayinpederim hasta canim bütün aile olarak onun uzuntusundeyiz göremiyorum oyuzden azcik okuyup cikiyorim

Rabbim şifa verir inşallah önemli bi rahatsızlık mı. Rabbim inşallah bu sefer duymanı nasip eder hayırlısıyla. bizi kesin haberdar et

aynen canım 13.30 da benim randevüm var bebişlerim ne alemde acep biri diğerinden ufaktı nasıl oldular acaba

eşimde bende heyecandan ölecez zor sabah ettik varyaaaa

aynen sorma valla saat 5 nasıl olur bilmiyorum her zaman sabaha randevu alıodum bu sefer akşam üzerine almak zorunda kaldım ama beklemek zormuş

Kızlaaar ben hiç bir şey yiyemiyorum Yediğim anda bulantılarım başlıyor ve ayağa kalkınca fenalaşıyorum hemen tuvalete koşuyorum ve çıkarıyorum. Yedikten sonra bir süre ayağa kalkmadan bekleyeyim diyorum ama değişen bir şey yok kalkınca yine fenalaşıyorum. Özellikle son 3 gün yiyebildiğim tek şey patates püresi ve belki biraz yoğurt. Dün doktoruma söyledim karnın az da olsa doyuyorsa ilaç kullanma dedi. Yengem dramamine diye bir ilaç kullanmış, bana da önerdi ama doktorum kullanma dediği için tedirginim. Kullanan var mı aranızda?

canım dramamine kullandım ama işe yaramıyo bende kullanma taraftarı değilim içinde gebeler güvenle kullansın demiyo hiçbirinde

hayırlısı olsun canım sigortanıda yapacaklarsa iyi olur sgkdan parada alırsın hem

Cnm dramamine senin bulantina cozum getirmez. Banada etki yapmamisti. Doktoruna zofrani sor ic derse icersin. Eziyet cekmene gerek yok.

Slm kizlarrr dr a gittim çok şükür hersey yolunda sadece 2 gun gec yumurtlamisim yani 28 aralik yaziyo tahmini dogum :) sizler neler yaptiniz

Kızlar ikinize de çok sevindim..

gaz hareketi hep aynı yerde mi olur. ayrıca o farkı hissediyorsunuz emin olun...

Bebeğin hareketlerinin hissedilir düzeyde olması için kaslarının belli oranda gelişmiş olması gerekir ki bu da ortalama 16. haftaya denk gelir. 2. gebelikleri olan anne adayları bu durumu 2 hafta önceden de hissedebilirler.. Şu an hissedilmesi gibi bişey mümkün değil o yüzden kızlar..Şu an dokulardan ibaretler..

Kızlar sabah doktora gitmiştim ilk defa..

Çok şükür bebişimizi de gördük, pıtpıtlarımızı da gördük, dinledik .. Tam haftasıyla uyumlu her şey güzel.. Bidaha 13. haftada çağırdı.. Yani Haziran'ın 3. haftası gideceğim bir aksilik olmazsa.. 3 ay dolana kadar her türlü şeye hazırlıklı olacağız diye de söylemeden geçmedi..

Yerim ben onu yaa fasülye tanesi kadar..

canım dramamine kullandım ama işe yaramıyo bende kullanma taraftarı değilim içinde gebeler güvenle kullansın demiyo hiçbirinde

anladım canım ben de bebeği düşünerek kullanmak istemiyorum ama çıkarmasam bile sürekli bulantı var. Çalıştığım için de çok zorlanıyorum, o yüzden çare arıyorum. İnşallah uzun sürmez

Cnm dramamine senin bulantina cozum getirmez. Banada etki yapmamisti. Doktoruna zofrani sor ic derse icersin. Eziyet cekmene gerek yok.

sağol canım, akşama kadar kendimi gözlemleyip akşam ararım o zaman doktorumu, bakalım o ne diyecek...

kızlar yarın doktora gidiyorum dua edin lütfen herşey yolunda,sağlıklı olsun inş.

kalp atışlarını gördüm ama duymayı çok istiyorum 8+2 yim duyulur atık demi

Son düzenleme:

hissediyorum diyorsam hissediyorumdur değil mi :) siz nerden bileceksiniz ki hisseden benim?

ne güzel...ins bende bugün aynısını yazarım...'6 haftada fetal imge yokdu' erken dedi doktor ama...gelde bu nu benim psikolojime anlat...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…