2014 Aralık Anneleri

didossss gözün aydın canım, çok sevindim. maşallah

çok sağol tatlıııım :) birkaç saat oldu hastaneden çıkalı. hala kendime gelemedim :) ellerim titriyor hala inan :) şükürler olsun Allahıma. Allah kimselere böyle korkular yaşatmasın, hepimizin bebişlerine sağlık sıhhat versin inşallah

Sen de benim içimi rahatlattın, teşekkür ederim canım çok iyi geldi yazdıkların... Hayırlı olsun senin de bebişin, inş sağlıkla kucağına alırsın :)
İnş ben de yarın güzel haberler paylaşırım buradan

gözün aydın çok sevindim :)benimki de 4 gün geriden geliyor o hiç sorun değil,allah başka bir şey vermesin inşallah:)

Sağolun canlarım şükür rabbime

merak etme sen de göreceksin inşallah,bi çoğumuz yaşadık bu korkuyu.ben çok ağlamıştım kalp atışı yok denildiğinde.bir hafta sonnra gittiğimde şükür ki kalp atışı vardı,hatta kalbi kendi kadardı neredeyse:)meğer benimki de geç döllenme olmuş,geriden geliyor bnm bebeğim de endişelenecek br şey yok

Kızlar ikinize de çok sevindim..

İnşallah canım, sen yeter ki içini ferah tut. ben inanıyorum yarın güzel haberlerle döneceğine :)

gözün aydın çok sevindim :)benimki de 4 gün geriden geliyor o hiç sorun değil,allah başka bir şey vermesin inşallah:)

sağol canım, evet öyle başka dertlerimiz korkularımız olmasın inşallah:)

Kızlar ikinize de çok sevindim..

sağol canım, ben de uçuyorum sevinçten. hala ellerim titriyor :) darısı tüm bekleyenlerin başına...

Kıxlar benim lekelenmeler kanamaya döndü çok aşırı değil ama günlük pedimi doldurdu dua edin ne olur bebğime birşey olmasın (

canim gebeligin 7. haftasinda bende kanamayla acile gittim benimde bi saat icinde yarim pet dolmustu..
dr alt tarafa bakip temizledi eski kan dedi ,kan hic eski gibi deildi ama bildigin acik pembeydi düsük yapiyorum die gittim acile bebek iyiydi cok sükür .. bi kac günde üstüne lekelenmem oldu bitti gitti :)acil sifalar sanada

merhaba kızlar bende 2.kez hamileyim bir kızım var 6 yaşında şimdi ona kardeş geliyor 7 haftalık hamileyim

öyle bir zamanda geldi ki bebişimiz aldırmayı bile düşündük daha yeni kredi çektik ev aldık hala eşim şokunu atlatamadı.inşallah kısmetiyle gelir bebişimiz

teşekkür ederim kızım aralık ayında doğmuştu ne tesadüfki bu da öyle olucak aralık ayında iyi oluyor yaza büyümüş oluyorlar rahat rahat geziyorsun :)

demi benimde aralık olacak inşallah doğum,bende öyle düşünüyorum kışın evde büyür yazı rahat geçiririz diye

vayyyy ben doğum raporu olmadan kayıt yapılmıyor diye biliyordum

oyle bir şey yok. o eskidendi doğum tarihini kafaya göre yazmak. artık mümkün değil. doğum belgesiyle yazılıyor ve ne zaman doğum yaptıysan o zaman yazılacakır. sgk dan da para istenirken çocuğn doğum tarihleri tutmalı, nüfus farklı hastane farklı yazamaz aynı çocuğu.. bu bilgiler ise taze...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…