2014 Aralık Anneleri

didossss gözün aydın canım, çok sevindim. maşallah

çok sağol tatlıııım :) birkaç saat oldu hastaneden çıkalı. hala kendime gelemedim :) ellerim titriyor hala inan :) şükürler olsun Allahıma. Allah kimselere böyle korkular yaşatmasın, hepimizin bebişlerine sağlık sıhhat versin inşallah

canım hiç bozma moralini. benim durumum da aynı. en son pazartesi gittiğimde bana o kadar olumsuz konuştu ki doktor. ondan önce cuma gitmiştim. cumadan bu yana kese hiç büyümemiş dedi, bebek görünmüyor dedi, kalp atışı duyulmalıydı dedi. o bunları dedikçe ben öldüm. sonra da moral vermeye çalıştı güya ama o korkuyu saldı bir kere içime. iki gündür nasıl yaşıyorum bana sor. bugün başka bir doktora gitti. hatta devlet hastanesine. çok da iyi bir doktora denk geldim. bebişimi de gördük, kalp atışını da gösterdi. Allahıma şükürler olsun. sen de hiç moralini bozma canım. boş yere bebeğini üzme benim gibi. benim de sat.a göre 7+2, ultrasona göre 6+2 dedi bugün. geç döllenme olmuştur o sorun değil dedi. o kadar rahatlattı ki içimi. İnşallah sen de yarın güzel haberlerle döneceksin canım. Allah hiçbirimize böyle korkular yaşatmasın inşallah. dualarım seninle...

Sen de benim içimi rahatlattın, teşekkür ederim canım çok iyi geldi yazdıkların... Hayırlı olsun senin de bebişin, inş sağlıkla kucağına alırsın :)
İnş ben de yarın güzel haberler paylaşırım buradan :emir_bebek:

canım hiç bozma moralini. benim durumum da aynı. en son pazartesi gittiğimde bana o kadar olumsuz konuştu ki doktor. ondan önce cuma gitmiştim. cumadan bu yana kese hiç büyümemiş dedi, bebek görünmüyor dedi, kalp atışı duyulmalıydı dedi. o bunları dedikçe ben öldüm. sonra da moral vermeye çalıştı güya ama o korkuyu saldı bir kere içime. iki gündür nasıl yaşıyorum bana sor. bugün başka bir doktora gitti. hatta devlet hastanesine. çok da iyi bir doktora denk geldim. bebişimi de gördük, kalp atışını da gösterdi. Allahıma şükürler olsun. sen de hiç moralini bozma canım. boş yere bebeğini üzme benim gibi. benim de sat.a göre 7+2, ultrasona göre 6+2 dedi bugün. geç döllenme olmuştur o sorun değil dedi. o kadar rahatlattı ki içimi. İnşallah sen de yarın güzel haberlerle döneceksin canım. Allah hiçbirimize böyle korkular yaşatmasın inşallah. dualarım seninle...

gözün aydın çok sevindim :)benimki de 4 gün geriden geliyor o hiç sorun değil,allah başka bir şey vermesin inşallah:)

ben de çok sevindim iyi olmasına:) doktorlar için çok normal kanamalı hamilelik ama biz endişeleniyoruz normal olarak:) allah hiçbirimize kaybetme korkusunu dahi yaşatmasın .rahmine yerleştiğinde başlıyo annelik.hormonlardan mıdır bilmiyorum,anında gözlerim doluyor böyle bir şey okuduğumda bile .allah sağlık versin hepimize de bebişlere de inşallahh :)

Sağolun canlarım şükür rabbime

Selam kızlar,
benim sat a göre 8 haftalık olmam gerekiyor ama doktor gebeliğin 1 hafta geriden geldiğini söyledi. 2 hafta önce gitmiştim kese görünmüştü, 1 hafta sonra gel bebeği görelim demişti ama geçen hafta gittiğimde göremedik, daha oluşmamış dedi doktorum. Yarın tekrar gidicem, dua edin inşallah bebeğimi görebileyim. kafam çok karışık işime odaklanamıyorum :KK43:

merak etme sen de göreceksin inşallah,bi çoğumuz yaşadık bu korkuyu.ben çok ağlamıştım kalp atışı yok denildiğinde.bir hafta sonnra gittiğimde şükür ki kalp atışı vardı,hatta kalbi kendi kadardı neredeyse:)meğer benimki de geç döllenme olmuş,geriden geliyor bnm bebeğim de endişelenecek br şey yok

Kızlar gittik geldik doktordan şükür bebeğimiz iyi kanamanım nerden geldiği belli değil yatıcam devamlı inşallah en kısa zamanda geçer.. Bu arada böyle kanaması olanlar genelde kız bebek oluyormuş benim kızımda da başıma gelmişti sanırım bir kız daha geliyor :))

Kızlar ikinize de çok sevindim.. :nazar::nazar:

Sen de benim içimi rahatlattın, teşekkür ederim canım çok iyi geldi yazdıkların... Hayırlı olsun senin de bebişin, inş sağlıkla kucağına alırsın :)
İnş ben de yarın güzel haberler paylaşırım buradan :emir_bebek:

İnşallah canım, sen yeter ki içini ferah tut. ben inanıyorum yarın güzel haberlerle döneceğine :)

gözün aydın çok sevindim :)benimki de 4 gün geriden geliyor o hiç sorun değil,allah başka bir şey vermesin inşallah:)

sağol canım, evet öyle başka dertlerimiz korkularımız olmasın inşallah:)

Kızlar ikinize de çok sevindim.. :nazar::nazar:

sağol canım, ben de uçuyorum sevinçten. hala ellerim titriyor :) darısı tüm bekleyenlerin başına...

Kıxlar benim lekelenmeler kanamaya döndü çok aşırı değil ama günlük pedimi doldurdu :KK43: dua edin ne olur bebğime birşey olmasın :KK43:(

canim gebeligin 7. haftasinda bende kanamayla acile gittim benimde bi saat icinde yarim pet dolmustu..
dr alt tarafa bakip temizledi eski kan dedi ,kan hic eski gibi deildi ama bildigin acik pembeydi düsük yapiyorum die gittim acile bebek iyiydi cok sükür .. bi kac günde üstüne lekelenmem oldu bitti gitti :)acil sifalar sanada

öyle bir zamanda geldi ki bebişimiz aldırmayı bile düşündük daha yeni kredi çektik ev aldık hala eşim şokunu atlatamadı.inşallah kısmetiyle gelir bebişimiz

teşekkür ederim kızım aralık ayında doğmuştu ne tesadüfki bu da öyle olucak aralık ayında iyi oluyor yaza büyümüş oluyorlar rahat rahat geziyorsun :)

demi benimde aralık olacak inşallah doğum,bende öyle düşünüyorum kışın evde büyür yazı rahat geçiririz diye :KK16:

vayyyy ben doğum raporu olmadan kayıt yapılmıyor diye biliyordum

oyle bir şey yok. o eskidendi doğum tarihini kafaya göre yazmak. artık mümkün değil. doğum belgesiyle yazılıyor ve ne zaman doğum yaptıysan o zaman yazılacakır. sgk dan da para istenirken çocuğn doğum tarihleri tutmalı, nüfus farklı hastane farklı yazamaz aynı çocuğu.. bu bilgiler ise taze...

X