2014 Aralık Anneleri

hepiniz çok sağolun...hiç bir şey vermediler ya.3 tane doktor.biri bile bir şey yazmadı..ben almanyadayım.bu yüzden reçetesiz vermezler hayatta....ne yapıcağımı iyice şaşırdım...cuma ultrason a girmişdim sadece nokta kadar kese vardı...bide dün girdim...kese büyümüş ve embriyo da gözüküyordu.kalp atışı yoktu ama....öylece bakıb yolladilar.ama şuan ağrım var. ..hemde baya.kanama çom değil ama var.ağrıyla beraber olduğu için bence kesin düşük. Eminim ben:KK43:

canım imkanın varsa tekrar git bakalım dra sancılarım arttı de

ya dr vermem,iş galiba ilgilenmemş bile progestanı hemen hemen herkes kullanıyor. Bence bi kutu alıp düzenli içmeli ,bebeğin tutunmasını sağlıyor . Sen neden öyle dedin ki.

canım progestanı tekrar dr kontrolünde bırakması gerekiyo allah korusun mazallah ilacı bırakınca sıkıntı çıkar

Hepiniz çok sağolun...hiç bir şey vermediler ya.3 tane doktor.biri bile bir şey yazmadı..ben Almanyadayım.bu yüzden reçetesiz vermezler hayatta....ne yapıcağımı iyice şaşırdım...cuma ultrason a girmişdim sadece nokta kadar kese vardı...bide dün girdim...kese büyümüş ve embriyo da gözüküyordu.kalp atışı yoktu ama....öylece bakıb yolladilar.ama şuan ağrım var. ..hemde baya.kanama çom değil ama var.ağrıyla beraber olduğu için bence kesin düşük. Eminim ben:KK43:

bak canım ağrı ilk baslarda oluyo bende de bel ve karın ağrısı vardı ilerledikçe geçti. su an sadece bel ağrısı var hafif.güzel düşün bu normal olan ağrıyı çekiyo olabilirsin. sadece yat öyleyse sen dinlendikçe emin ol kanaman yavaş yavaş geçecek. hiç kalkma hep uzan inan bu cok önemli.sadece tuvalete kalk.banyo yapma sakın ve maydanoz yeme.lekelenme bi çok kişinin basına geliiyo hep uzanıp dinlenenler genel olarak atlatıyor.

Kızlar çok kötüyüm, hastaneye gidiyorum iyi diyib yolluyorlar...ben Çok Kötüyüm ama ya.ağrım felaket.belim karnim.kanamada az az geliyor.düşük Yapıyorum. 100% eminim..ilaç bile vermediler bana..o kadar halsizim ki anlatamam. ..ne yapmam lazım. Ne yapıyim söyleyin...

canım benim Rabbim yardımcın olsun bol bol dinlen aklınada kötü getirme

Hepiniz çok sağolun...hiç bir şey vermediler ya.3 tane doktor.biri bile bir şey yazmadı..ben Almanyadayım.bu yüzden reçetesiz vermezler hayatta....ne yapıcağımı iyice şaşırdım...cuma ultrason a girmişdim sadece nokta kadar kese vardı...bide dün girdim...kese büyümüş ve embriyo da gözüküyordu.kalp atışı yoktu ama....öylece bakıb yolladilar.ama şuan ağrım var. ..hemde baya.kanama çom değil ama var.ağrıyla beraber olduğu için bence kesin düşük. Eminim ben:KK43:

Canım geçmiş olsun çok bende Almanyadayım biliyorum doktorlarını banada henüz doğru düzgün bakmadılar anlamıyorum nasıl bu şekilde bakıyorlar ya hiç bir bilgide vermiyorlar sormasak ağızlarını bıöak açmıyor .

anlamadım ki nasıl iş. nasıl dr. progestan kullanıyomusun canım. düşük tehditlerinde önerilen sudur.yataktan hiç kalkma sadece tuvalet için kalk.sakın banyo yapma.eğer içmiyorsan eczaneden bi kutu proogestan aldır eşine tok karnına sabah akşam iç

Canım almanyada progesyan vermiyorlar onların araştırmalarına göre bir işe yaramıyormış çünkü :KK43:( bende türkiyeden getittirdim birine kullanıyorum şuan :KK43:

kızlar daha önce çatlak önleyiciler ile ilgili konuşmuştuk. ben lierac kullanmaya başlamıştım ama dün dr um ilk üç ay o tarz kremler önermiyorum kesinlik dedi.kakao yağı aldım bende. haberiniz ola :KK3:

Banada doktorum 3.aydan sonra.kullan demisti canim yazmistim burayada

Bu arada endokrin icin hastaneye gittim ama doktorlar seminere gitmisti geri dondum hemde merkeze gitmistim bosu bosuna..cuma tekrar gidicem cumarteside bebegimi gormeye gidicez insallah

kızlar saçımda oldukça beyazlarım var,kına yapmak istiyorum 3 ayı beklemem gerek heralde,
boya zararlı ama kınadan tam olarak emin değilim.varmı bilgisi olan?

kızlar saçımda oldukça beyazlarım var,kına yapmak istiyorum 3 ayı beklemem gerek heralde,
boya zararlı ama kınadan tam olarak emin değilim.varmı bilgisi olan?

Benimde beyazlarım çok fena belli oluyor ben doğuma kadar beklerim boya için ama kına yakılır heralde zararlı olduğunu sanmıyorum ama ben bekliycem mecbur

Canım recetesiz alabilrisin ben aldım bir kutu zaten bunu devlet ödemiyormuş privat alıcaksın yani mecbur. Benimde lekelenmem var 5. Haftadan beri geçmedi ama hep yatıcaksın dediler bana yatıyorum sürekli en ufak bir harekette geliyo zaten

kızlar bulantı için limon yemekte sakınca var mı? kahve ve limon düşük yapıyormuş diye duymuştum.doktora kahveyi sordum çünkü hergün mutlaka bir fincan içerim.dr güne 2 fincana kadar zararı yok dedi.gerçe şimdi buntıdan ve iştahsızlıktan canım kahve bile istemiyor. ama limonu yemediğim için sormamıştım. şimdi bulantım var limona ihtiyacm var ve korkuyorum acaba zararı var mıdır die?

Canım recetesiz alabilrisin ben aldım bir kutu zaten bunu devlet ödemiyormuş privat alıcaksın yani mecbur. Benimde lekelenmem var 5. Haftadan beri geçmedi ama hep yatıcaksın dediler bana yatıyorum sürekli en ufak bir harekette geliyo zaten

Öylemi canım, ,hiş bilmordum.ismi ne ilacın...sende kanama nasıl.bende ilk pembe ve kahveydi.bugün kıpkırmızı.ama az lekelenme gibi. ..bide ben sanki dün Durchfall oldum.ama tamda olmadım.offfff kötüyüm. Her şeyde belirti arıyorum. .düşüyor diye üzülüyorum

Öylemi canım, ,hiş bilmordum.ismi ne ilacın...sende kanama nasıl.bende ilk pembe ve kahveydi.bugün kıpkırmızı.ama az lekelenme gibi. ..bide ben sanki dün Durchfall oldum.ama tamda olmadım.offfff kötüyüm. Her şeyde belirti arıyorum. .düşüyor diye üzülüyorum

dr dan dr a ne kadar fark oluyo işte , benim bi düşüğüm olmuştu. dr buu kez hamile kalınca beni bu konuda cok uyardı hep moralini yüksek tutup güzel düşünecekmişim . nasıl düşünürsen öyle etkilermişsin bebeği. güzel düşün canım dünyada rızkı varsa Rabbim kucağına almayı nasip eder. hamileliğin keyfini çıkar. selam ve dua ile

sağol canım, doğru söylüyorsun. ben de aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıyorum. inşallah Allahın izni ile güzel şeyler olacak hepimiz için.

X