2014 Aralık Anneleri

Akinti bende de var canim krem gibi ama.
Kokusu yok bazen de su gibi oluyor ama genelde krem gibi beyaz kivamli.
Sanirim normal.
Kokulu ve sari olursa korkmak lazimmis.

Bildigin su gibi islatio baya bebegin suyu diye korkuyorum bugunde haftasonu napcagimi sasirdim genelde su gibi akinti 4.5. Ayda oluyomus cok tirstim (

Gözün aydin canim.
Darisi bana olsun inşallah. Cok heyecanliyim.

Korkma canım hemen akıntıda gelebiliyo bazen bunlar sık olursa tehlike ama git tabiki doktora içini ferah tut bebeğine hiç bişey olmuycak Allahın izniyle.. Hadi güzel haberlerini bekliyoruz

Canim inşallah herşey yolundadır biraz dinlen Allahın izniyle bisey kalmaz....ben tüp bebek yaptirdigim halde bocaladim ilk duyduğumda gayet normal o hislerin kendini suçlama canim
Hepinize çok teşekkür ederim canlar. ..dün çok korktuk.doktor baltı usg ile...alttan baktı.rahim agzinda ufak bir kanama var dedi...bebekle alakalı değil çok şükür. Sadece keseyi gördük...büyümesi kese boyutu çok iyi dedi..düşük tehlikesi yokmuş.yürümek filan serbest..benim yaptiklarima klzdı.eşim şikayət etti.merdivenleri koşarak inme ve büyük kızını hiç kucağına alma dedi.. (17 kilo)minok canım bende gitmezdim.ama benim iki düşüğüm böyle başladı bende korktum.neyseki bir şey yokmuş.şimdi birazcık uzanıyorum . fazla yormuycam kendimi artık.

Oluyor canım.. Az önce kıvrandım karın ağrısından.. Gaz sancısından oluyor benim.. Wc ye çıkınca rahatlıyorum.. Masaj yap karnına..[/QUOTE]

Sakin ol. Panik yapma. Tüm dr ların söylediği ortak şey lekelenme tarzı şeyler olabilir. Sanırım ben acile bile gitmezdim. Canını sıkma. Bebeğin gayet sağlıklı inş.

sağlıklı olsun da varsın geriden gitsin. ben de dün kalp atışlarını duyamadım. ama benim de geç döllenme olduğu için biraz geriden gidiyor. ama kesenin büyümesi güzel dedi doktor. bi sorun olsa kese büyümezdi dedi. o yüzden tez canlılık edip moralimizi bozmak yok :) inşallah duyar da gelirsin bugün :)

Benimki de kesenin buyumesi güzel demisti.
Galiba bosa evham yapıyorum ama elimde degil.
Haklisin moral bozmak yok :)
Güzel haberler veririm inşallah.

kızlar yeni hastaneden geldim, kalp atışlarını bugün duyduk kayda bile aldık harika birşey inşallah hepiniz tez zamanda duyarsınız.

ben 65 ile hamile kaldım, şuan 66 yım. Sanırım çok kilo alıcam ya çok yiyorum bide bulantı ve kusmalarınız ne zaman başladı? Ben 6+0 ım hiç bulantı kusma yok.. normal mi bu ?

Ahh ahhh bende senin gibiydim, bulsnti kusma hicbir sey yoktu, 7. haftaya kadar 2 kilo aldim 7+1den sonra tek öğünle geçiriyorum gunu onu da zorla yiyebiliyorum, mutfağın önünden gecemiyorum , umarım sen benim gibi olmazsın

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde birkaç gün geriden sat a göre 8+2 ama doktorun dediğine göre 7+5 inşllh bi sıkıntı yoktur geç döllenme olabilirr

Gecmis olsun canim uzuldum..
Mehmet hocaydi seninki sanirim.
Benimki Ahmet Erdem. İkiside daha cok riskli gebeliklerle ilgileniyor ama bende memnunum cok sukur

teşekkür ederim evt mehmet hocaydı allah o günleri tekrar yaşatmasın inşllh bu 3. gebeliğim inşllh bunu sağ salim ve sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım ve diğer bütün annelerde inşllh evlatlarına kavuşur

aranıza yeni katıldım bende bir aksilik olmazsa (allahım korusun) aralıkta bebişimi kucağıma alıcam. Allahım herkesin bebişini korusun sağlıklı bir şekilde yüzünü görmeyi nasip etsin.

Kizlar bisey sorcam benden su gibi bir akinti geliyor renk koku yok ve ic camasirim baya islaniyor. Bu bebegin suyu olabilir mi? Bu konuda bilgisi olanlar var mi? Supheleniorum

seninkisi normal akıntı su gibi olması bişey değiştirmez kokusuz ve renkli olmadığı sürece problem yok bebeğin suyu olduğunu da nerden çıkardın toplam en fazla 3 cm çapındaki kesede o kadar su olmaz zaten .

Suphelendim gebeligin son donmlerinde oluomus bu simdi oluncada amniyo sivisi zannettim. Doktorla gorustum pazartesi gel dedi kalp atisina bakalim dedi. Agrin varmi dediyok dedim koyulasma rengi degisirse hmn gel dedi.

Kızlar slm bende yenı katıldım aranıza ve Allah kısmet ederse aralık annesıyım😉dun ılk defa doktora gıttım kese olusmus hersey yolunda sukur .. Seker ve guatr testlerı yapıldı .. Maalesef troıd bezım yavas calısıyormus. Buda hamılelıkte onemlıymıs . İlaca baslıcam.bu konuda bılgısı olan varmı. Pzt gıdıcem bakalım ...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende ilac kullaniyorum, her ay t4 ve tsh tahlileri yapiliyor dr ona gore dozunu ayarliyor (endokrin uzmanı) , ben 25 mg ile basladim çarşambadan itibaren 50mg yapti dr , bebisin zihinsel gelisimi icin cok onemli bir konu ama bir o kadar da basit ilaci duzenli ve uygun dozda alinca

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaslar ben 9+4 günlük hamıleyım hamıle olmamla hepatıt b oldugumu öğrenmem bır oldu testler el ve sevınemedım hıc suan tedavısı yok daha sonra olacak ıs herhafta kan tahlılıllwrıme ılerleme veya duruma dönemleri ıcın bakıyrlar benımle aynı durumu yaşayan varmı soz neler yapıyorsunuz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…